reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tylko dla dwupaków :D

Hej witajcie! Melduje , że i ja Wam towarzystwa raczej dotrzymam przynajmniej do połowy tygodnia hehe. Mialam ktg wszystko w porządku ,skurcze tylko na 35% (te najwyższe) miałam badanie i słuchajcie nie mam rozwarcia nawet!!! ;/ No i Usg ilośc wód płodowych w porządku , waga małego 3310g , to chyba problemu z sn nie będę miała... Ja już nie wiem co myśleć... Trzeba czekać. Od jutra biorę się ponownie za porządne sprzątanie może to coś da....
Pozdrawiam Was ciepło!!!!
 
reklama
Kamisia Nic sie nie martw - rozwarcie moze sie zrobic w kilka godzin i wszystko na dobre sie rozkrecic. Ja dla porownania mam rozwarcie od polowy czerwca i co.. ;-) Tak wiec to zaden wyznacznik. Najwazniejsze ze maluszek sie ma dobrze, wody w porzadku i waga tez super.

Wiem ze to czekanie wykancza - ja juz nawet nie mam ochoty z nikim rozmawiac ale wierze ze wkrotce sie doczekamy a wtedy o tym calym czekaniu szybko zapomnimy. Oby wkrotce!

Ciekawe jak sie ma mala monis? Oby ona sie rozkrecila bo tak to my dziewczyny sie opierdzielamy z lekka ;-) Jutro sierpien - wiec sierpniowki z nas beda.

Kamisia hm ale na razie na wywolanie Cie nie biora?
 
kwoka gratuluję!!!
kamisia spoko, ja się cieszę, będzie nam razniej;-)

No to jeszcze od giny czekamy na wiadomości.

A ja mam brzuch coś podejrzanie twardy. Noc jakoś minie, byle do jutra. Ciekawe co mi lekarz powie. Pewnie jednak załapię się na dodatkowe 2 tyg macierzyńskiego:tak::-) Wazne że mała się rusza.

sunset a co u Ciebie?
 
a mam pytanie to my już wszystkie przeterminowane?
sunset nie no narazie mnie nie biorą tak kilka dni poczeka...codziennie na zapis mam teraz jeździć. Po co mam tam leżeć i słuchać jak mogę w domu spokojnie odpoczywać :) A może być tak, że i oxy od razu nie podziała...
Mmarta u mnie też brzuch twardy się zrobił odkąd wróciłam... A tak poza tym to nic...
Buziaki kochane trzymajmy się razem!
 
Ano wszystkie.. i to chyba wszystkie trzy :-) Bo reszta sie nie odzywa wiec zakladam i trzymam mocno kciuki aby juz byly ze swoimi bobasami :)

Buziaki!
 
sunset i jeszcze nie raz się o tym przekonasz, wiem co mówię:tak:;-)
kamisia z tego co pamiętam, to ty termin miałaś na wczoraj, lub dziś dopiero? Nie masz suwaczka, a ja mam sklerozę:sorry:
Mój brzuch twardy prawie cały dzień. Mam nadzieję że chyba dłużej niż 7 dni po terminie nie czekają?!
 
Ostatnia edycja:
Mmarta Tak na wczoraj ;) No myślę że tak długo nie czekają, bo dziś pytałam lekarza czy do dwóch tygodni po terminie się czeka to mówił, że nie i miał zdziwioną minę więc na pewno szybciej ;)
 
Spokojnie, jeszcze jestem z Wami. w szpitalu od razu na wstepie mi powiedzieli, że przyjmują dopiero 4 dni po terminie. zbadali mnie wszystko ok, pytali czy czop byl podbarwiony krwią i czy czuje skurcze. wyszły mi dziś na ktg male skurcze , duzo niższe niż ostatnio. rozwarcie nadal na 1 palec, szyjka skrócona ale podobno nadal wysoko. powiedzieli co mogę brac na grypę.zalecenie- zgłosic się w czwartek rano i bedą wywoływac. No i tyle.
Więc jutro jade do swojego gina po zwolnienie, badanie przepływów i może masaż szyjki. Nawet plecki już mnie nie bolą, nie wiem już kiedy ja urodzę.
Kwoka nas opuściła.... ehh, mało nas, mało nas.... Zadne z nas już lipcówki, teraz to sierpniowki na bank jesteśmy:) Za to 2 tyg więcej byczenia się w domu z maluszkami:p
Nie wiem wogóle co się ze mną dzieje, raz czuję sie dobrze, a czasem to wszystko mnie boli. po poludniu się zdrzemnęłam i nagle biegiem do wc zeby zwymiotowac. Nie mam siły.
MMarta, trzyam kciuki za twoją wizytkę i zyczę Sunset i Kamisi i sobie, by te akcje porodowe niebawem się rozkręciły....
Pozdrówki
 
reklama
mala monis tym razem ty zrobiłaś nas w balona:tak: Bylam pewna że jesteś w trakcie porodu, albo już po, a tu takie jaja:szok:
Nie wiesz co się z tobą dzieje? Nerwy i stres tak na Ciebie wpływają, bo ileż można tak w niepewności: rodzę-nie rodzę.

Idę obejrzeć sobie jakiś filmik z mężulkiem. A Wam życzę dobrej i spokojnej nocy i do jutra!!! Trzymajcie się cieplutko!!!
 
Do góry