reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tylko dla dwupaków :D

Musiałam posta na pól wkleic bo nie chciało wczytac. no więc tu 1 połowa:Czop wychodził mi przez cały dzień, może bardziej jego resztki, zabarwiony na kolor rózowy. chodziłam jak na szpilkach od momentu jego pojawienia się i sprawdzałam co chwilę czy wody mi się nie sąćza. ale do tej pory nic. Za to bol krzyża jak na okres niemiłosierny no i podbrzusze również boli.Niech mnie tylko nie zostawią w tym szpitalu.!Dobrze, że mały się rusza to chociaż o niego się nie martwię. Nie wiem czy to się wkleiło, że ruchy i ból czuję w okolicach krocza, pachwin i miednicy. Wogóle to wczoraj miałam uciski w dziwnych miejscach, bo czułam nawet skurcze posladków.
 
reklama
Witaj Anetko? a coz ty tu robisz o tej porze?Myślałam ze jestem tu sama. Mały ci spac nie daje?
ASkoro już tu zajrzałąs, to powiedz czułaś tradycujne skurcze? czy tylko bóle krzyżowe miałąs? bo ja zadnych skurczy do tej pory nie czułam, a ostatnio na ktg mi wyszły....Jak to jest?
ale mam suwak nr 2.....
 
Ostatnia edycja:
Witaj Anetko? a coz ty tu robisz o tej porze?Myślałam ze jestem tu sama. Mały ci spac nie daje?
ASkoro już tu zajrzałąs, to powiedz czułaś tradycujne skurcze? czy tylko bóle krzyżowe miałąs? bo ja zadnych skurczy do tej pory nie czułam, a ostatnio na ktg mi wyszły....Jak to jest?
ale mam suwak nr 2.....

witaj :-)
akurat maly na karmienie sie obudzil.
skurcze tylko krzyzowe czulam, az do 2 fazy porodu nie mialam tych normalnych. nie pamietam jak na ktg mi wychodzilo, ale slyszalam ze niekoniecznie musisz cos czuc zeby cos wyszlo.
 
Pobudka! włąsnie skończyłam jeść sniadanko, idę do łązienki i jadę. To byłą ciężka noc dla mnie. ale wypiję kawkę i jakoś dam radę. Dam znac co i jak,. Życzę spokojnej niedzieli no i rozkręcania akcji porodowych. caio
 
mala monis myślimy o tobie cieplutko i powodzenia życzymy!
Rzeczywiście suwaczek wybitny!!!:-D:rofl2:

A u mnie nudy, nic się nie dzieje.

sunset ! Pobudka!!!!
Przynajmniej ty dotrzymaj mi towarzystwa! Chyba nie poszłaś na pole?!

Ciekawe jak tam kamisia...

Aaaaa, i jeszcze tak sobie myślę, że nie mam do kogo napisać w razie wyprawy do szpitala. Gdyby któraś była chętna, to proszę przysłać mi nr tel PW.

Miłego dnia, choć u mnie dziś paskudnie, i pada.
 
Sunset nie spi bo slonce napitala ze az ciezko oddychac. Wzielam sie ostro za porzadki i pranko co by mlody zobaczyl ze kurna jestesmy gotowi. Ale widze ze jego to rybka ;-)

Mala monis - jasne ze dasz rade! Jestesmy z Toba - w razie czego meza obij nie bedzie mial Ci za zle ;-) Moj stwierdzil ze da mi tylko palca.. bo reki bardziej szkoda ;-)
Mysl pozytywnie i ze wkrotce maluszek bedzie z Toba :-)

Ciekawe jak Kamisia - ma do mnie napisac jakby cos bylo na rzeczy, wiec licze na smsa i jak cos bede informowac, oby sie rozkrecila dziewczyna :-)

Marto z dworu jak masz ochotke to pisz do mnie ;-) Straszne pustki sie porobily.. Tylko tyle nas xostalo? A co z Miriam, gina?

Jak sie w ogole czujesz? Bo u mnie cisza - moj maly leniuszek :-)
 
Nie chce mi sie post edytowac..

Marta pierwszy porod tez mialas z obsowka czy terminowo? W ogole to duze roznice w odczuciach czy mniej wiecej tak samo sie czulas?

Dbam o to by Ci sie nie nudzilo, bo chyba na dwor sie nie wybierasz ;-)

Teraz zobaczylam suwaczek nr 2 malej monis. Agentka :-D :-D
 
Własnie, ciekawe jak Gina i Miriam:tak: Coś ich długo nie widać.
U mnie też cisza. Brzuch co prawda twardnieje, ale nieraz czuję go tak wysoko, że muszę prościutko siedzieć, bo jak się zgarbię to mi przystawia:-D

Pierwszy poród był 2 dni po terminie, wzięło mnie od rana, do szpitala wybrałam się dobrze po południu, a po 17 Amuś był już na świecie:-) Dobrze że zdążyłam dojechać:rofl2:

Oj, z domku dziś nigdzie się nie ruszam, nawet na porodówkę, bo zwyczajnie mi się nie chce:tak: Mam zamiar spędzić czas w miłym towarzystwie, ewentualnie czekam na gości.

U mnie posprzątane, wyprane, okna umyte i tak mała się coś nie spieszy. Dziś odpocznę, a jutro zacznę pewnie od nowa;-)
 
reklama
Do góry