reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tylko dla dwupaków :D

reklama
MMarta, ale dałas z tym ciastem. przecież ja teraz nie wytrzymam i bede szperac po szfkach do skutku. jak tylko usłyszę o słodkim, to normalnie mi slinka cieknie.....
Jesli masz dzis imieninki, to wszystkiego naj naj. Myślisz ze twoja dzidzia się posłucha i wyskoczy na imieninki? eh, dzieciaki teraz od maleńkiego są nieposłuszne:p
Skąd ty masz tyle siły zeby ciasto piec? Kobieto. Ja dziś ledwie zupę mam zamiar ugotowac. no i te ogóry co dzień, masakra.
Własnie zamowiłam sobie taki niby przybornik do łozeczka, bo mamy maluski pokój dla małego i nie mam zadnej połki tuż obok przewijaka na łożeczku, i nawet nie miałabym, gdzie położyc sobie ciuszków czy pieluszki i kosmetyków do przewijania. a tak, zawiesze na łożeczku i chyba będzie wygodnie. teoretucznie to się nazywa torba na zabawki, ale ja znalazłam dla niej inne przeznaczenie.
Kamisia, daj znac jak po wizycie.
Kwoka dalej się nie odzywa.....pewno zapatrzona w malucha.
KKasiulka pisała ze mała jest grzeczna , ladnie spi a ją boli brzuch jak jasny pieron, po tej cesarce. Ale mowi ze jak patrzy na Milenkę, to cały ból nagle zanika. Ależ zazdościcmy.....
Jesli chodzi oruchy, to ja liczę od 30 tyg i zapisuje w specjalnym takim druczku od lekarza. i powiem wam, że zadnych regularności nie widzę na tym grafiku. do 10 ruchów doliczam najczęściej koło 10.00 czasem troszkę pozniej, zależy jak wstanę:p ale jesli o nas chodzi, to te ruchy juz nie są takie spontaniczne i pełne energii, tylko takie powolne, ospałe i bez szaleństw. czasem troche mocniej zakopie, ale ogólnie teraz ruchy są duuuzo spokojniejsze i wolne.
 
Hej ponownie. Ja juz po , niestety mialam tylko ktg ogolnie jest dobre ale skurczy brak tzn sa na bardzo niskim poziomie z 20% moze takze ja na sierpien sie pewnie piszę hehe ;) I co ztego , że mam bóle krzyżowe jak nic to nie oznacza.....:-( Jestem załamana, ze kompletnie nic sie nie dzieje... Z tej złości wcinam wszystko co pod ręką mam dostałam wilczego apetytu...
A co do ruchów tez mam karteczke od lekarza i licze tak w godzianch od 9-10 wtedy mam nawet ponad 10 , potem po poludniu juz mniej niż 10 oczywiscie nie są już tak gwałtowne.
sunset jakie objawy masz?.

Mmarta wszystkiego co najlepsze z okazji imieninek! ;)
 
Ostatnia edycja:
Wszystkim młodym mamom polecamy portal swiadomemacierzynstwo.com, na którym dużo uwagi poświęcono przygotowaniom do ciąży: trosce o zdrową dietę, kontroli stanu zdrowia, przyjmowaniu witamin i zmiany stylu życia. Przyszłe mamy nie zawsze zdają sobie sprawę z wpływu wielu niebezpiecznych czynników jakie wpływają na rozwijające się w ich łonie dziecko.

Portal zwiera niezbędne informacje m.in. o tym jak dbać o siebie w trakcie 9 miesięcy, jaką stosować dietę, kiedy rozpocząć zażywanie kwasu foliowego. Ponadto przyszłe mamy mają do dyspozycji kalendarz dni płodnych, który pozwoli na obliczenie czasu najbardziej sprzyjającego poczęciu oraz kalendarz ciąży. Przedstawienie ciąży tydzień po tygodniu będzie z pewnością pomocne zwłaszcza dla kobiet, które po raz pierwszy spodziewają się dziecka. Aplikacja zawiera opis rozwoju dziecka, wskazówki, jakie badania należy wykonać w danym okresie, jak łagodzić ciążowe dolegliwości.
 
kamisia nie martw sie na zapas. Czasem a nawet czesto wszystko sie rozkreca bardzo szybko. Zreszta sierpien tez blisko - mowilas ze niedziela/poniedzialek tak wiec glowa do gory. Malenstwo niedlugo bedzie z Toba :-) a w ogole chlopczyk czy dziewczynka?

mala monis ja wlasnie wybieram sie do sklepu po cos slodkiego i najlepiej z kremem, a wszystko przez to Marty ciasto.. eh

dzieki dziewczyny za odpowiedz o ruchach. Moj maluszek tez nie ma stalych por i do tego jest czasem mniej aktywny. Moze nie kopie ale sie kreci w rytmie lambady ;-)

Objawy? Ogolnie mam obolale cale cialo, miesnie tez bola. Bole krzyza i podbrzusza tez od czadu do czasu.. no i troszke plamie i mam dziwne wrazenie pekania w szyjce. Poki co to za malo wszystko, ale ciesze sie ze cos sie dzieje i ze swiatelko w tunelu sie pojawilo ;-)
 
sunset ale ja tylko mówiłam hehe zobaczymy co będzie w niedzielę, wtedy lekarz ma zdecydować co ze mną... Ja mam synka a ty?
dlatego taki uparty w tatusia chyba ;)
 
reklama
Do góry