reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tylko dla dwupaków :D

Hej Dwupaczki,

mało nas tu....i ja też zaraz nie będę już dwupakiem. Oj...nie mogę się już doczekać, ale też strasznie się denerwuję, boję, jestem podekscytowana. Ciśnienie mi szaleje, wysokie jak cholera, pomimo leków. Byle do wieczora ;-) Zastanawiam się jak uda mi się zorganizować wszystko po powrocie...oj...będzie się działo ;-)

sunset - mój termin minął w sobotę, i co? wielkie nic.....Pewnie skończyłoby się na wywoływaniu, gdyby nie to cc.

mała monis - oj....z tym przewrotnym charakterem trafiłaś w samo sedno!!!

kwoka - oooj...wygląda na to, że coś się faktycznie zaczyna!! Wciąż Cię nie ma, to pewnie jestem w szpitalu, powodzenia i kciuki zaciśnięte!!

Trzymam kciuki za każą z Was, mam nadzieję, że wrócę w niedzielę, szpital źle na mnie działa. Powodzenia!!
 
reklama
hej hej! NO to już nas mała garsteczka została tutaj... I założę się, że ja będę ostatnia hehe ;) U mnie nadal nic się nie dzieje... No jakże nieposłuszne dzieciaczki mamy oj :-D

Trzymam kciuki za wszystkie rozpakowujące się!!! A resztę pozdrawiam i również trzymam kciuki za rozkręcenie akcji porodowej ;)
 
Nic nie martw. na polu walki dzielnie Ci towarzysze. Mam jakies hustawki nastroju. placz poprzeplatany zloscia. eh. Kiedy to wszystko wroci do normy?! oOczywiscie objawow porodu brak..

a Ty jak sie masz?
 
Ja miałam tak dwa dni temu samo przyszło samo poszło ach te nastroje nasze...
A jaaa mialam ze trzy cztery skurcze ale cisza uspokoiło się więc już nie zwracam uwagi na nie... ;) Objawów innych też brak ;/
Dziś miałam ktg nie bylo zbyt dobre i w pt kolejne... No i rozmawialm dziś z lekarzem moim , jak się nic nie wydarzy to w niedziele mam się zgłosić na oddział...
 
KKasiulka ma już poród za sobą. Milenka już na swiecie,sms na wątku.
Oczywiście witam wszystkie nierozpakowane damy. U nas znow fatalna pogoda, niby nie leje, ale az zal wyglądac za okno.
U mnie bezobjawowo, troszkę bolą mnie plecki. Ale od kilku dni nie mogę sobie poradzic ze zgagą. i to pojawia się małpa wtedy, gdy chcę zasnąć... brzuch mi się obniżył a wredna zgag a wróciła. jak to wytłumaczyć?
Dzis mam wizytę i przeczucie mam takie, żeby zabrac ze sobą torbę. sama nie wiem.
kwoka zapewne w szpitalu na porodówce albo już po.
3 mam kciuki za kolejną lipcóweczkę, a Wy 3 majcie za moją wizytę. może w koncu ktg cos pokaze....
Milego dzionka
 
Oczywiscie trzymam kciuki dziewczyny za Wasze badania. oby byly jak najlepsze!

Mala monis oby przeczucie niezawiodlo, oby sie rozkrecilo :-)

Kamisia czyli najpozniej zobaczysz swoje malenstwo w niedziele - tak?

Pustka tutaj sie zrobila marta i monia tez sie nie odzywaja wiec oby sie rozpakowaly :-)

U mnie tez bez objawowo bo jeden skurcz to zaden objaw, hehe
 
czesc dziewczyny, mojntermin minal w pon. i nadalnic... nie przejmowalabym sie tym, tylko moja gin. dala mi skierowanie na oddzial patologi, gdzie mam sie stawic w pon. o ile nie ur. wczesniej. martwi mnie, ze zatrzymaja mnie na tym oddziale i ze beda wywolywac porod.... tego poprostu BARDZO nie chce!!!! moze maly da rade przed pon. co wy robicie zeby wspomoc akcje porodowa?
 
miriam liba ja osobiscie nic nie robie - po prostu zyje z dnia na dzien ;-) Jakos nie wierze w te wszystkie 'pospieszacze', bo prawda jest taka ze nikt nigdy tego nie udowodnil. Niemniej jednak zawsze mozna sprobowac i moze akurat Tobie pomoze :-)

Aleksandra kiedys podala link do tej strony moze Ci sie przyda - Sposoby na przyśpieszenie porodu - Bol, ciąża, Dziecko, kąpiel, Kobieta - Ciąża i macierzyństwo - poradnikzdrowie.pl

Powodzenia! I nie trac wiary, do poniedzialku jeszcze troche czasu moze akurat maluszek sie zdecyduje. Trzymam kciuki!

A czytalas troche o wywolywaniu? Czego sie obawiasz?
 
reklama
sunset Taak naprawdę , szczerze to nie wiem czy będę miała wywoływany , czy tylko na obserwację mnie bierze. Trochę to bez sensu bo to dzidzia ma zdecydować kiedy zechce wyjść...
miriam liba ja jak koleżanka wyżej nic nie robię, bo to jednak nie na wszystkich działa co ma być to będzie czy teraz czy później...;)
 
Do góry