reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

Kamisia pewnie jutro wyjdzie wszystko na ktg i dowiesz sie wiecej. mam nadzieje ze wyniki bedziesz miala dobre :-) daj znac po wizycie! Kciuki zacisniete mocno :-)
 
reklama
już jestem. miałam ktg, wyszły szkurcze chyba 80 %. ja osobiście zadnych skurczy nie czuję. lekarz powiedział ze szyjka powoli sie skraca a rozwarcie na 1 palec. jak mnie badał dziś to mnie cholernie zabolało, sama nie wiem czy mi masaz szyjki robił czy co. i powiedział ze po badaniu bede krwawic. no i faktycznie leje się ze mnie jak na początku okresu, jestem w domu może 40 min a wymieniłam już 2 wkłądki. nie wiem o co chodzi, myślałam że troszkę poplamię czy cos. dobrze ze mnie uprzedził ale nie zapytałam jak długo bede krwawic i jak obficie. oprócz tego mam upławy, zapodał mi jakiś lek do środka.
Jesli nic nie wydarzy się do niedzieli do 10 rano, to mam zgłosic się ni IP i tam mają zdecydowac czy zostaję czy mam jechac do domu. jak nie to znow wizytka w poniedziałek, znów gratisowa.
dziewczyny może byc tak ze wogole nie bede czuc skurczy? bo mnie cholernie plecy bolą jak na okres, nic więcej....
MMarta, jak po ktg? odezwij się!
dziękuję za kciuki.
Miriam, ja osobiście wolałabym miec wywołany niż czekac w nieskończonośc. nawet ten podobno większy bol bym wolała niż czekac 2 tyg np. Jesli choddzi o przyspieszacze porodu, to podchodzę do nich z przymrużeniem oka.
 
sunset to czego sie obawiam, to to, ze podobno po podaniu oxtocyny skurcze sa bardziej bolesne i generalnie porod jest trudniejszy i dluzszy. nie chcialabym tez spedzic tygodnia w szpitalu na obserwacji,badaniach, kroplowkach itd. wolalabym tam wpasc na chwile, urodzic i wyjsc :)
 
Witam drogie panie!!!
Ja nadal w dwupaczku, ale Was i Ciebie sunset w konia zrobiłam!:-D:laugh2:
A na serio to powodem mojej nieobecności jest wadliwy internet. Od 3 dni ciągle mi przerywa i po prostu brak mi już cierpliwości.
kkasiulka już jest wielką szczęściarą i tuli swoje maleństwo, czego jej możemy jedynie pozazdrościć.
Mój termin mija dzisiaj. Wczoraj byłam na ktg, zapis skurczy sięgał 40, nawet 50, czułam twardnienie brzucha, do dziś zero postępów, bez zmian, ale na wszelki wypadek spakuję torbę żeby nie myśleć by czegoś nie zapomnieć.
Jeśli nie urodzę do poniedziałku, mam się zgłosić po skierowanie do swojego gina.
Ciekawe co u kwoki.

Pozdrawiam cieplutko!!!
 
mala monis Z tymi bólami to mnie też od wczoraj bolą niemożliwie plecy, moja znajoma nie miała skurczy pomimo kroplówki ale za to okropne bóle krzyżowe więc możę i nie być skurczy na początku nie wiem...Mówiła, że te bóle są chyba gorsze od skurczy... Ale każy organizm jest inny tak samo miriam liba z tym wywoływaniem , każdy organizm reaguje inaczej u niektórych kobiet oxy działa szybciej i nawet mają szybki poród a niektóre mają nawet trzy takie kroplówki i nic sama osobiście rozmawiałam na ten temat z położną. A co do tego czy bardziej boli ja bym uważała z tym co pisza w necie i co mówią, kązdy organizm jest inny! Moja druga znajoma miała oxy i mówiła że nawet ją tak nie bolało bo pytałam o to też. Więc głowa do góry!!!! Damy radę czy tak czy tak!!! :-)
sunset co do jutrzejszej wizyty to ja się tak nie nastawiam, że coś wyjdzie choć osobiście bym wolała żeby coś wykazało a nie skurcze zaledwie na poziomie 30% jak zawsze...hehe :-) Co ma być to będzie jutro na pewno dam znać chyba, że już mnie zostawi w szpitalu :-(
Dzięki za kciuki!!!
 
witajcie, własnie jem sniadanko i zaraz znowu drzemka. bole pleców nie ustąpiły, termofor pomogł ale bole i tak sa. dzis dołączyl okropny bol brzucha, jak na @. ale narazie się nie nastawiam. wiem ze cos się na pewno ruszyło, od wczorajszej wizytki jestem dziwnie spojojniejsza. chyba wiem, że zbliza się godzina w.
oczywiście trzymam kciuki za wizytujące oraz za to by, któras dzis urodziła.
MMarta, ty łobuzie. Nie rób tak więcej!
PS. krwawienie ustąpiło, ale obstawiam ze zrobił mi masaz szyjki, bo do wizyty nic sie nie działo, a po wizycie bolą mnie tenplecy i brzuch.
 
Dzień dobry!
Witam się dziś wyjątkowo wcześnie, jak nie ja:-)
Od 5 jestem na nogach, objechałam już miasto i jestem po śniadanku. Zastanawiam się nad kawką, ale podczas całej ciąży nie smakuje mi okropnie:-p czy Wy też tak macie?
Wczoraj spakowałam wreszcie torbę do szpitala, żeby w razie czego nie mieć wyrzutów sumienia że jestem nieprzygotowana, ale na razie u mnie cccccciiiiiiisza:tak: Pewnie załapię się na dodatkowe 2 tyg macierzyńskiego;-)
Trochę mi teraz głupio bo wszystkim naopowiadałam o moim przeczuciu (o dupę rozbić!) że urodzę koło 25:zawstydzona/y:
Wezmę się za pieczenie ciasta, duuuużego i baaaaardzo niezdrowego na które zapraszam wszystkie nierozpakowane mamusie i ładnie poproszę lokatorkę z brzuszka aby zechciała zrobić tę przyjemność mamusi i zaszczycić ją Swoją obecnością na świecie w dniu jej imienin, może to ją przekona, co Wy na to?
kamisia co prawda ma dziś wizytę, ale chyba nie zajmowała kolejki na dziś? Trzymam kciuki za pomyślny jej przebieg:tak:
A pozostałym oczekującym życzę miłego dnia i dużo cierpliwości!

mała monis zastanawiałam się właśnie co u Ciebie. Mam nadzieję że wszystko pójdzie po Twojej myśli.
Trzymaj się dzielnie!!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie! Dziękie za kciuki!
MmartaSpokojnie kolejki nie zajmowalam hehe Jak coś to niedziela lub poniedziałek jest mój :-) No chyba, że wyjdzie tak iż będę musiała odstąpić komuś innemu ;-)
Mala monis widzę, że jedziemy na tym samym wózku bo u mnie też pojawiły się od rana bóle jak na @ :-)

Tymczasem zbieram się na wizytkę, miłego dzionka!
 
Hej dziewczyny :-)

U mnie tez cos leciutko sie rozkreca.. Tak wiec mam wielka nadzieje ze do poniedzialku urodze.

Mam pytanko: jak jest u Was z ruchami maluszkow? Zauwazylyscie jakies zmiany aktywnosci? I co ile czujecie mniej wiecej ruchy?

miriam ja tak jak dziewczyny roznie slyszalam o oksy. Tak jak kazda ciaza tak samo porod i odczucia bolu sa inne. Postaraj sie nastawic pozytywnie bo to wiele zmienia. kazdy porod boli ale odnaszego nastawienia zalezy tez jak bardzo.

mala monis kamisia rozkrecajcie sie dziewczyny :-)

mmarta my Ci tu dobrze zyczymy a Ty nas w jajo robisz, no wiesz. A ciastem bys sie podzielila ;-) Najlepszego! :-)
 
reklama
sunset dzięki! Oczywiście zapraszam!!!
To jedynie chyba u mnie zero oznak zbliżającego się porodu:-( najwyżej wahania nastroju.
Co do ruchów maleństwa to może rzeczywiście są rzadsze, ale za to bardziej bolesne, bo dzidziuś mocniej się rozpycha.
 
Do góry