reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

mala monis wymiatasz! Nie mam pojecia jak te paznokietki zrobilas ale miazdzysz :]

Co do snow to mi sie ciagle sni jeden i ten sam - problemy z karmieniem piersia. Oby sie nie sprawdzilo!

Poza tym tez juz sie przestawilam na porod w sierpniu - wiecej objawow zwiastujacych porod mialam koncem czerwca niz teraz.. Posucha ze az glupio. A maluszek chyba wie co robi.. bo caly czas upal wiec co sie bedzie spieszyl ;-)

A jak Wam mija weekend dwupaczki?

Trzymam kciuki za rozpakowania - moze jakas niespodzianeczka u ktorejs co? :-)
 
reklama
hej kochane! ;* Sorki, że tak późno ale dziś sobie wyjazd zrobiliśmy a co tam. Rano byłam na wizycie w szpitalu ,ktg skurcze minimalne , czyli wszystko się uspokoiło trzeba czekać...
Nasza malamii06 urodziła dzis nad ranem sms na odpowiednim wątku!
Pozdrawiam Was i miłego wieczorku! :-)
 
Cześć Dziewczyny!

Wróciłam dziś ze szpitala, nasza mała Gabrysia urodziła się w środę o 20.45 sn bez znieczulenia, ważyła 3180 i ma 50 cm. Jak wychodziłyśmy to waga jej spadła tylko do 2970 więć jest super. Jutro napiszę więcej dziś ciężki dzień miałyśmy, lece do niej, bo znowu woła o cyca. Pozdrowienia dla wszystkich nie rozpakowanych mamusiek. Trzymajcie się dziewczyny.
 
No to malamii sobie wymarzyla:-) Agentka. Tak jak chciala w terminie i do tego lewek.. heh ciekawe ile dziewczyn urodzilo w terminie bo z tego co slyszalam to rzadkosc.

Malgosia gratulacje :-) super ze juz w domku..

Rany jak mnie skreca - tez juz chce zobaczyc i przytulic mojego bobasa!

Kamisia trzeba korzystac poki mozna. ja dla przykladu i ochody chyba tone lodow pochlonelam ;-)

:-)
 
Dzień dobry wszystkim.
Tak malamii opuściła nasz wątek, z czego oczywiście się bardzo cieszymy, ale teraz to już tu nas tyle co kot napłakał.
KKasiulka drugi dzień już się nie odzywa, czyżby dziciąteczko u niej zapragnęło wyjść na swiat? 3 majmy kciuki.
Malami, oczywiście gratulacje!
Ja również zero oznak porodu, wczoraj cholercia bolał mnie krzyż i podbrzusze jak na okres, ale skurczami bym tego na pewno nie nazwałą. Moj mąż mi wczoraj cały domek wypucował, nic mi nie pozwalał robic. ale jest kochany. ja umyłam tylko kibelek.:)
Albo mi się wydaje, albo zostało nas mniej niż dni do koca lipca. Zaglądajcie tu czasem....please....
 
mała monis - eee....jestem....pisałamw czoraj przekazywałam smski od Corin. :-) U mnie cisza, jeszcze tu zabawię. No niby czuję jakieś smyranie,ale znam swój organizm i wiem, że to nic nie oznacza.
Aczkolwiek od wczoraj jestem mega gotowa do porodu, ciekawe ile jeszcze poczekam.....
 
Hello hello ja też tu jeszcze jestem :) I chyba zostanę do końca :-D Mam nadal jakieś tam bóle krzyża i podbrzusza ale przekonałam sie, że to nie "to" bo wczoraj byłam na ktg w szpitalu i skurcze jedynie na 10%. jutro mam iść na kolejne ktg,nie wiem po co tak często ale skoro tak trzeba......
Hmmm jak bym urodziła w terminie to akurat mój gin będzie miał dyżur ale byłoby fajnie :) Jak narazie moje znajome wszystkie które miały chłopca rodzą w terminie , to może ta teoria ze chlopcy rodzą się po terminie jest błędna , mam nadzieję...
A u Was jak tam humorki??
No nic czekamy , czekamy ciekawe, która będzie następna?...:-)

Miłego dzionka Wam zycze kochane!
 
A u Was jak tam humorki??
No nic czekamy , czekamy ciekawe, która będzie następna?...:-)

Humor mam absolutnie beznadziejny. Wszyscy działają mi na nerwy, wszyscy i wszystko....Jakby sprzysięgło się przeciwko mnie.
Zamawiam kolejkę na dziś, ewentualnie jutro ;-) Mam skurcze, nieregularne, ale cos jednak smyra od kilku dni już, choć dziś od rana. Chodzę, chodzę i ....chodzę......Bo są słabsze jak siadam :-D
Lecę lepić kluchy na obiad ;-)
 
Witam się i ja weekendowo!
Humorek do d..., czuję się zmęczona i z początkami depresji. Muszę porządnie odpocząć, ale albo nie mam kiedy albo warunków do tego.
Oznak porodu zero, za to od wczoraj męczy mnie potworny katar.
kamisia ja rodziłam chłopca 2 dni po terminie:-)
Czy któraś mi może napisać o co chodzi z tym dłuższym macierzyńskim, i w jakiej aktualnie wysokości on przysługuje? Będę wdzięczna za wiadomości bo nie jestem w temacie.
Odezwę się jak mi się troszkę poprawi.
Pozdrawiam serdecznie i miłej niedzieli życzę.
 
reklama
No to sie przeterminowalam, narazie jeden dzien, ale sadze, ze urodze dopiero pod koniec tygodnia. Dziewczynki i chlopcy rodza sie po terminie, przynajmniej u mnie, taka uroda, te terminy sa obliczane dla cykli 28 dniowych, mnie to nie dotyczy. Mam full energii, apetyt i checi do zycia, to chyba najlepsza oznaka, ze powoli cos sie przygotowuje. Jutro znow wizyta w szpitalu KTG, USG, AKU moze fotelik.
 
Do góry