reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

reklama
No nie.....sama zostanę?? Nie no...żartuję, rozpakowujcie się i cieszcie maluszkami.
U mnie oczywiście nic, jak tak dalej pójdzie, to urodzę w sierpniu :no::zawstydzona/y::-:)wściekła/y::no:
Już mi psycha siada, termin jutro i absolutnie nic. W poniedziałek doktorek, a jak się będzie upierał przy sn to chyba mu się tam rozryczę..........
 
no zapomniałam Wam opowiedziec moj sen. bo ciągle wypatruje tego czopa i nic. no więc w nocy przyśniło mi się ze mi wyleciał ten czop- byl oczywiście galaretowaty w kształcie pileczki, takiej do gniecenia w rekach, takiej co dzieciakom na odpuscie można kupić. no więc ta gniotka była przezroczysta, wypełniona zelem i dookoła miałą kolce, takie tez zelowe. jak powiedziałam o tym mojej bratowej, to chciała mi go wpychac z powrotem zeby mi wody nie wypłynęły- swoją droga ona tez jest w ciązy 2 czy 3 miesiąc. co dzień mi się cos takiego sni, co jest związane z porodem . niezle schizuję, co?
nasza Corin się wreszcie doczekała. to ile nas zostało? zeby nie było tak, ze zostanę sama na wątku i bede prowadzic monologi. bo wątek tylko dla dwupaków:p
no i jednak horoskopy to jednak lipa jakas:)
 
mala monis nie wiem jak inne , ale ja też prawie codziennie mam sny , związane z porodem a przynajmniej z pobytem w szpitalu...Po prostu już tylko o tym myślimy i oto są efekty.;)

A ja to już nic nie wiem , jak leżę wszystko jest ok, troche podbrzusze boli. A jak wstane i zaczne chodzić to skurcze sie pojawiają i bóle coraz to silniejsze... Nie wiem co robić..
A co do tego ile nas zostało to już pewnie na palcahc jednej ręki można by policzyć hmmm
 
No to jako szósta się melduję!!!
Po aktywnym dniu zwiastunów porodu brak, więc dzielnie dotrzymam towarzystwa dwupaczkom:-D choć ja również w snach co noc ląduję na porodówce.:tak:
 
no nie zapominajcie o mnie. chyba jestem tu najbardziej przeterminowana:)

oczywiście gratulacje dla Corin :)

ja dziś zaliczyłam wycieczkę do Radomia w sumie ponad 400 km w obie strony, liczyłam ze może w drodze mnie zbierze ale oczywiście nic się nie dzieje, więc jutro idę na ktg i będę czekać na decyzję lekarzy co dalej.

spokojnej nocy dwupaczki
 
reklama
witam porannie. u nas wreszcie nie pada... uff, zwariowac można z tym deszczem.
Kamisia, no to 3mam kciuki za rozkręcenia akcji, moje kciuki zawsze pomagają:)
Zaczynam coraz bardziej nastawiac się na ten dłuższy urlop macierzyński.KKasiulka, jak urodzę 4 to już się załapię?
Zyczę wam dziś spokojnego dnia no i może dzis kolejny dzidzius nas powita.
Mimo, że nie dowierzam ze urodzę w tym miesiącu to jednak wczoraj zrobiłam sobie paznokietki u nóg( niełatwa sprawa) no i się pięknie ogoliłąm. obym nie musiała powtarzac tych zabiegów, bo niezle się wygimnastykowałam, hehe.
 
Do góry