reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
No to kawałek drogi :-) Tak myślałam, ze ta rejestracja, ale jakoś nie wierzyłam w swoją inteligencję. No mówię, ze dziś mam dzień do doopy...
 
Joas klapsa masz za te zle samopoczucie i zle mysli o sobie.
ja nadal oczy na zapalki, ale kiedys bedzie dobrze:)
 
jestem ..w pracy byłam hahahaaa

Hana no patrz ..wzięłam i poszłam :))
ja sie domyśliłam ,że może chodzić o Szczecin bo ja długo miałam rejestrację ZSZ -Szczecinek zachodniopomorskie :)
miłego zlotu :):):)
poodkurzalaś??


Joaś kochana każda ma czasem dzień do doopy..proszę mi tu nie pisać ,że jesteś nieudacznikiem ...jesteś bystrą ,zaradną kobietką i wspaniałą mamą :)))))


Azile będzie dobrze...z każdym dniem do przodu.....


PAAAAWIIIIIMIIII:-Dwhere are You????????



pozdrawiam wszystkie ..my z mężem po grillu ...sączymy pifko ..
mam Was na ogrodzie:cool2:
 
Sempe,gratulacje. Mam kolezanke z 6 dzieci( + dwojka jej meza z poprzedniego malzenstwa), supermama z niej,ale dla mnie to juz kosmos. Jeszcze sie do trojki nie przyzwyczailam;)
Mama- my bez dzieci, do tej pory, tylko na kursy jezdzilismy. W niedziele lecimy do Budapesztu, ciekawe jak to zniose, bo ze dzieciaki dobrze, to wiem;).
ciezko mi, na razie was spamietac, ale pozdrawiam wszytskie i przespanych nocy zycze:)
 
hej maminka- ano wzielam się i poodkurzalam ---a nawet więcej---pomalowałam futryny--(nie wiem czy to tak się zowie) pytałam męza o fachową nazwę coby blondynce sprostował- to powiedział - to metalowe:-D... poprasowałam sterte ciuchów--rozpakowałam wreszcie ostatnią walizkę- 2 tyg. mi to zajęło:-D- zrobiłam porządek w szafie ema- no i siadłam na d... padnięta ze hooo - a zjazd - to się obaczy - jeszcze nic zorganizowanego - bo jednak jak myślałam dziewczynom z wawy i wrocka daleko----a powiedz może mi Ty--- gdzie tam w okolicach PO jakieś jeziorko, las - można jakieś fajne noclegi??????????plissss:cool2: mówisz ze na ogrodzie nas masz:-p a nieaktywna - skoczyłaś na jakiś numerek czy cosss:-D:cool2: chata wolna

mor - udanej podróży---a w celach wypoczynkowo- zwiedzających lecicie czy jak??
miłej nocy
azile - dla Ciebie wyspanej:cool2:
papa
 
Hana31,zwiedzanie i wypoczynek. I restauracje;) Toz okazji naszej 8 rocznicy slubu. Maz chcial do Paryza,ale tam juz bylam, a pozatym chetnie z dzieciakami pojade ( Eurodisney;)). A kuchnia wegierska ciagnie. Jak planowalismy podroz to jeszcze tokaj wchodzil w rachube;)
 
jestem ....nie ma żadnego sexu-prosze mnie posądzać :):)))
bylismy na długim spacerze i jeszcze sąsiadka się trafiła ze swoim psem i dziećmi :)

Hana polecam koło Poznania Tuczno :) jest tam jeziorko i noclegi na pewno też znajdziecie :)tu masz linka :)

Noclegi Tuczno gmina Pobiedziska wielkopolskie, nocleg w Tucznie i okolice


Mor przyjemnego rocznicowego wypadu;)

Hana no to się narobiłaś dziś ..ja jutro do pracy nie idę to będę w domu tak jak Ty działać ..a jutro ma być duuużo to pewnie pół dnia w domu przesiedzę ..
 
reklama
Do góry