reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Joaś to rusz w zawodowe progi ;))) czuję ,że wtedy odżyjesz -będę Cię wspierać w Twoich decyzjach i postanowieniach ;))
ja pracuję tylko na pół etatu a duuużo mi to daje tak dla samej siebie :)


wiesz Joaś ...może czasem mieć małe,malutkie grono znajomych niż otaczać się fałszywymi ludźmi...
ale przykre jest to ,że jak ktos potrzebuje pomocy to zna Twój numer ,ale tak bezinteresownie coś zaproponować to nic...
ahhhhh,że też my tak daleko od siebie ....

idę z Bonusławem na spacer bo mi tu nogami przebiera ;)
 
reklama
Aj, jestem na jakimś zakręcie, ale nie wiem jeszcze kiedy i gdzie on się skończy. Dziś dzieciaki się drą do siebie bardzo. Zaraz zapakuje ich i pojedziemy na kulki :) zaliczymy lody i będzie si.... chociaż na chwilę...
Koleżanka która ma jedno dziecko mówi do mnie: weź dzieciaki pojedziemy razem nad morze. Mówię nie dam rady sama z 5tka, potrzebuje pomocy np. przewieźć dziecko w foteliku na rowerze na plażę. Odpowiedź: aha, no to trudno. Kurde, jej syn ma 10 lat, ona mogłaby to zrobić gdyby chciała, ale wiesz... gdyby chciała... widać nie chce...
 
Joaś no tak ...jak ktoś chce to znajdzie sie sposób na pomoc i zorganizowanie wszystkiego...

pocieszające jest to ,że każdy zakręt kiedyś się kończy...
zobacz ..już sierpień ..
jeszcze trochę i będzie szkoła,przedszkole i będziesz sama z Artim ...
odpoczną Ci uszy ;-)
naładujesz akumulatory to i ciasto wyjdzie :tak:


byłam z Bono ,skwar ,że hoho ...pranie się robi,poodkurzałam teraz idę przyciąć roślinność na ogrodzie bo później nie dam rady..ma być 32 stop.w cieniu..


napisałam do SEMPUSI i przekazałam nasze gratki ,życzenia zdrówka i pochwaliłam wyboru imienia ;)
 
Dziękuję bardzo za wszystkie dobre słowa. Ja muszę odpocząć od dzieci, gdzieś może uda mi się samej wyskoczyć na 2-3 dni. Jest mi to niezwykle potrzebne...
 
czesc kochane
widze jakieś rozterki od ranka- joasia - główka do góry - to co czujesz jest jak najbardziej normalne - zawsze jakieś zmęczenie materiału nastepuje i jak każdy potrzebujesz odpoczynku i się to Tobie należy jak bonusikowi miska:-p przykre tak ze znajomymi ale takie też to życie - każdy zapatrzony we własne progi i czasami brak ludziom zwykłej empatii--- wyjdz- nawet sama pooglądać wystawy sklepowe i napić się dobrej kawki - nawet na wynos:-p

mamusia - dzięki za info od sempe - imię piękne - mam chrzesniaka - i innego sobie nie wyobrażam---sama wymyśliłam to imię- ale m jakoś nie bardzo więc sis skorzystała----mam jeszcze jedno rezerwow i jakby co IWO mi się marzy;-)---------a leżeć nie leżałam - szykuję się na wieś i ostatnie zakupy czynię ---mamy już paletki, piłki, frisbi i latawiec - nabyłam też grill- bo to w ogóle inauguracja z nocowaniem wsiowego domku:-)---wieczorem tatko zapowiedział ognisko---więc jakby co wracam w niedziele;-)
zapraszam- kiedyś jak będziecie chciały ---a robiłyście kiedyś jakiś zlot:-p
majka - super - gratuluję konsekwencji - tak trzymaj!
katrinka - zdrówka!!!

coś czaszeczka boli
a pogoda ----bosssska
 
Hana, dzięki. Wsiowy domek mi się marzy jak nie wiem co. ZAZDRASZCZAM!!!! Odpocznij, przyjedź pełna wrażeń i sił :-)
Mnie czaszeczka tez boli - obudziłam się z bólem, a fuj!
 
Hana, dzięki. Wsiowy domek mi się marzy jak nie wiem co. ZAZDRASZCZAM!!!! Odpocznij, przyjedź pełna wrażeń i sił :-)
Mnie czaszeczka tez boli - obudziłam się z bólem, a fuj!
no własnie mojej mamie zawsze się marzył i 2 lata temu kupili zupełną ruderę -ale sporo ziemi i tatko wyremontował i jest całkiem całkiem - a blisko jezioro i nad morze niedaleko;-)-tak więc joasia - marzenia jak najbardziej się spełniają - tylko trzeba je głośno wypowiadać
 
co ja pacze :-Dnasza Hana wyjeżdża ???
kochana przyjemności :)) naładuj akumulatorki ;) wracaj cała i zdrowa ;)

będzie mi Cię brak przez te kilka dni :sorry2: ale jedź,jedź ...wytrzymam :-p

mi też się Iwo bardzo podoba ,ale ponieważ dysponuję krótkim nazwiskiem -4 litery-to musieliśmy imię dla synka dłuższe wybrać ..


Joaś &&& za marzenia ;)

Azile ???????



ja wywoskowałam szanowną małą:cool2:
poprzycinałam drzewka-wierzby,cisy,klona,orzecha-pryyyy szalone gdzie tak rośniecie:-D
gorąco jak jasny gwint więc pranie prawie suche..

dzwoniła kumpela z pracy czy nie chcę borówek bo szefowa przywiozła;) czy ja nie chcę ????
pewnie ,że chcę ...zaraz mam mi podrzucić ...aaaaa-moja waga ciągle spada :tak:
 
reklama
ja wywoskowałam szanowną małą:cool2:
chcesz powiedziesz ze hmmmmm tam - ...wosk:szok: omajgod:baffled:....
a poprzycinałaś...rozumiem ze w ogrodzie ---nie tam:-D:-D

tez muszę---ale poczekam az mi brzoskwienie dojrzeją - bo ino to mam do przycięcia:-D

podłogi zmyłam---tylko ze strategicznie zle przemyślam bo mogłam wpierw spakować ---a tak to ruszyć się nie moge bo schnie

też będę tesknić normalnie:-D
pawimi - odezwij się - czas tam już u as wstawać czy jeszcze na bok się przekręcasz? gdziez to zabalowałaś ??
 
Do góry