reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Hej, hej
ja bedę tak pisać po kawałeczku bo tyle czytania mam , że ho,ho. A wiadomo, że nie można tak usiąść i się wyłączyć bo szarańcza :-D z każdej strony oblepia i zagląda przez ramię. A Hania główny informatyk jak przyjdzie i rąbnie jakąś konfigurację klawiszy , to pół dnia odwieszam komputer....
Ferie zaraz się skończą. A że mam strasznie w pracy czytajcie straszna grupa uczniów, to żle się chodzi do pracy i juz od 3 dni nie mogę spać chyba z tego powodu.... /Nigdy jeszcze jak 15 lat pracuję nie było tak ciężko.
Hania za miesiąc ma 2 lata. Ewuniaf- masz rację to dziewczę zaraz nas sprzeda wszystkich razem...:-). Gada jak najęta, buzai się nie zamyka. Sciskam i lecę. Mąż jedzie teraz do Koźla po Zuzię odebrać od rodziców :)Buziaki
 
reklama
witam sie kochane przy sobocie ;)

Ewunia dziękuję za wsparcie kochana !!
wysyłaj fluidki potrójnej mamuski ~3~3~3~3 hahahahaa :)
no ja mam jeszcze trochę do ewentualnego testowania...sama nogami przebieram..Tom od kilku dni mi mówi-ubieraj sie ciepło..byc moze nie jestes już sama.....Boże jak On chce tego dziecka!!!!!aż mnie serce boli ,że nie mogę Mu Go dać....


Izulka noooo w końcuuuu :):)
my też tesknimy za starą ekipą i cieszy nas jak sie odnajdujecie w codziennym zaganianiu..
czekamy aż nadrobisz sobie :)))
ściskam mocno:)!

wszystkie mamuśki ściskam i pozdrawiam :)
 
witam w sobotę ..

Ewunia dzięki za wsparcie kochana :)
przeslij mi fluidki po3nej mamuski ~3~3~3~3~3 hahahahaa :)

Tom od kilku dni mi powtarza-ubieraj się ciepło,być może nie jestes juz sama....Boże jak On chce tego dziecka...a mnie tak serce boli,że nie mogę Mu Go dać..........

Izulka noooo jesteś w końcuuu :))
cieszy nas gdy "stara ekipa" w zaganianiu znajduje dla nas czas :):)))

nadrabiaj sobie i czekamy na Twoje wieści:))

pozdrawiam i sciskam Wszystkie mamuski kochane.
 
Izulka tak myslalam ze Hania da wam popalic :) one tak mają :)
Wspolczuje ze w pracy ciezka grupe dostalas....

Mama no to wysylam~3~~3~~3~~3:-D:-D:-D a tak na serio to jak przeczytalam co napisalas o Tomie to mi sie lezka w oku zakrecila..... cos ogólnie oststnio taka płaczliwa jestem. Kurcze mam nadzieje ze wam sie uda i bedzie taka wielka radosc - zyczę ci tego z calego serca!!!!:tak::tak::tak:

Aaaaa i mialam napisac.... od jakis 3 tygodni sadzam malą na nocnik no i mamy sukcesy. co prawda nie potrafi zasygnalizowac ze chce siusiu ale za to doskonale wie do czego nocnik sluzy. Robi jak tylko sie ją posadzi - wstaje i mówi "bawo,bawo " <czyt. brawo> i w rączki klaszcze:szok::szok:. Wczoraj np. 4 razy sie udalo do nocnika zrobic:-):-):-) i jestem taką dumną mamą haha:-D
 
Ewunia dziekuję ,nałapałam ;)))
o mi też smutno,że wciąż nam nie wychodzi...ale cóż ..działamy dalej..

gratki dla Hanusi kochanej:):)
ja też Jej bije brawo!!

ogarnęłam domek i niestety muszę jechac po małe zakupy w tą zimnicę...
 
Wieści od Iwosz:
sms pierwszy: Lech Barnaba zawitał do nas o 15.20. Jeszcze nie ważony i nie mierzony. Dziękujemy za wsparcie
sms drugi na pytanie jak sie czuje: Szczęśliwa, ze mam to za sobą ;-).
sms trzeci - zwalił mnie z nóg...: Dobrze, ze siedziałam, gdy położna powiadomiła mnie, że Lech waży 4800g i mierzy 62cm ;-) tym bardziej dziękuję za wszelkie wsparcie

Kochane i takie to wieści mam od naszej dzielnej Iwosz

nie znam kobiety ale serdecznie gratuluję a waga i wzrost - zawrotne :szok::szok::szok: dzielna dziewczyna!
 
Ewunia dzięki,zakpy zaliczone ..zatankowałam i wracałam czym predzej;))
teraz Tom z dziećmi i Bono na spacerze ja się za obiad biorę :)


Majqa cześć kochana..nasza Iwosz to dzielna bestia :))
właśnie została po raz 4ty mamą i to jakiego synka ;)))
 
mama05-dzięki za troskę,za to wszystkie}}} i <<<>>> i ~~~ dla Ciebie:tak:nie jestem pewna,czy załapałam,o co chodzi:confused:,ale to na pewno coś dobrego,skoro wszystkie Ci tego życzą,to masz i odemnie;-)
ja głupia wczoraj,w związku z obchodzonym dniem pamięci o ofiarach holocaustu ,naoglądałam się programów o tematyce wojna,getto,obóz,dzieci konające z głodu ... i tak się spłakałam,że myślałam,ze umrę,łeb mi chciał pęknąć

Hania,jesteś moją bohaterką,nie dosyć,że przyszło Ci się na świat w takich warunkach:happy:,to jeszcze mama sadza Cię na nocnik w tak wczesnym niemowlęctwie:happy:,podziwiam i gratuluje,moja prawie 3 latka nawet nie ma mowy,żeby usiadła obok nocnika,potrafi się zlać a nawet strzelić gola i sobie tak siedzieć w cieple albo zasnąć:crazy:,nic jej nie uwiera:tak:,tak więc bjawo:laugh2:

i jeszcze dobra wiadomość-może ten mrozik załatwi wszystkie kaszelki i katarki,co Was tak męczą od stron kilku tego jakże przyjemnego wątku:happy:
 
reklama
Stjarna cześć mamuśka :)
dziewczyny mi wysyłają fluidki czyli ~~~~~~~~~~~~~~~~~(obok 1);-) bo to tak jakoś sie przyjęło ,że przed testowaniem ciężarówki wysyłają ciążowe zarazki zwane fluidkami:)))
a skoro nasza Ewunia nie w ciąży ,ale potrójną mamą juz jest to wysłała mi takie potrójne ;))))
tak więc i Tobie dziekuję za porcję fluidków;):)

mówisz ,że Twoja 3 latka strzela jeszcze gole w majty...oj musisz powalczyć bo czas najwyższy..
a wogóle to spójrz na Jej suwaczek-same 3 ma a ja uwielbiam ta cyfrę
no i proszę mi tu takich filmów nie oglądać ......żal patrzeć a jeszcze hormony ciążowe swoje robią i płacz murowany..ja też jestem mega wrażliwa...wiem,wiem to nasza historia ,ale kurka nie oglądam takich filmów bo ta masakra jak ja potem niektóre sceny pamiętam...

tak więc proszę sobie tu komedyję zapodać i czekoladkę wciągnąć ...a jak tam myślenie nad imieniem dla córy?? macie juz coś na uchu:):)

Tom wychodzi na kręgle-mają imprezę z pracy..
był z dziećmi i psem 2 razy na spacerze i Bono jak padł to śpi...dzieci powycinały sobie z kolorowych papierów różne różności a teraz do bajki zasiedli...
a mi sie nudzi....................
zachodzenie w ciążę męczy i nic mi sie nie chce
 
Do góry