reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
cześć Mamuśki,
Mój pasierb dziś wreszcie wrócił do domu. Posprzątałam już jego sypialnię, łazienkę tak z grubsza, resztę niech jego tatuś posprząta.
Wreszcie trochę odpocznę psychicznie i będę mogła skorzystać z kompa, kiedy ja chcę, a nie kiedy wreszcie młody się od niego odessie.

Widziałyście kiedyś różowego wielorybka???????
 
Wieści od Iwosz:
sms pierwszy: Lech Barnaba zawitał do nas o 15.20. Jeszcze nie ważony i nie mierzony. Dziękujemy za wsparcie
sms drugi na pytanie jak sie czuje: Szczęśliwa, ze mam to za sobą ;-).
sms trzeci - zwalił mnie z nóg...: Dobrze, ze siedziałam, gdy położna powiadomiła mnie, że Lech waży 4800g i mierzy 62cm ;-) tym bardziej dziękuję za wszelkie wsparcie

Kochane i takie to wieści mam od naszej dzielnej Iwosz
 
Majqa no to wypoczywaj jak rodzinka na basenie;)

Katrina nie przesadzaj ;)) ~~~~~~~~~~~~ podeślij lepiej :):):)
ślicznie rośniesz;))

Joaś -PIĘKNE WIEŚCI NAM PRZYNIOSŁAŚ !!
DZIEKUJĘ za info i nasza Iwosz była na prawdę dzielna ,że takiego dużego mężczyznę wydała na świat!!
Lesiu witamy Cię na świecie :):)

rośnij zdrowo na pocieche rodzicom:)
masę miłości w koło siebie !!
jak urośniesz -podziękujesz mamusi za Jej trud



IWOSZ !!! ja urodziłam Domisia to miał 4100 i 58cm -naturalnie,bez znieczulenia i przy 8cm rozwarcia ,ale Ty to dopiero miałas co robić -nie ma co !! dzielne babki z nas:)
 
Ostatnia edycja:
Mamusiu - specjalnie dla Ciebie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Iwosz - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na poprawę humoru (mam nadzieję) - w moim ogródeczku...
 
reklama
Czesc babeczki ja znów pierwsza!!!!!

Joas dziekujemy bardzo za info od Iwosz!!! :) A jak u ciebie kochana???

Iwosz gratulacje!!!!! Jestem pod wrazeniem wagi twojego synusia!!!! Dzielna z ciebie kobitka!!!
Lesiu witaj wsród nas!!! Ciesze sie Iwosz ze masz to juz za sobą i tulisz w ramionach swoje "malenstwo" Duzo zdrowia dla was. Cieszcie sie tym pieknym czasem i odpoczywajcie :))

Mama
supeer ze wrócilas!!!! Jakos pusto tu bylo przez te pare dni :( bez ciebie....
Chcialabym ci fluidki wyslac ale ciezarna nie jestem wiec "tylko" zaciskam wciaz kciuki i mam wielką nadzieje i wiare w to ze wreszcie sie uda!!!! Tule mocno. Aha no i Hanusia bardzo dziekuje za zyczenia i usciski :)

Katrina sliczny brzusio!!!

Izulka wczoraj o tobie myslalam i chyba cie tymi myslami sciagnęłam!!!!. Zastanawialam sie jak dzieciaki i czy Hania ci bardzo urosła, przeciez to juz duza dziewczyna ???? No i smac mi sie troche chce bo pamietam jakie mialas problemy ze spaniem Hani, my teraz od pol roku przechodzimy z nasza Hanka to samo - oczy na zapalki i heja hahaha :-D Gdybym wiedziala ze wszystkie Hanie tak mają to bym jej inaczej na imie dala:-D:-D:-D:-D a tak powaznie to napisz co u ciebie jak tylko znajdziesz chwile!!!

Moi , tzn Maciek z Kasia i teściem pojechali na narty a ja i maluchy siedzimy w domu i czekamy na nich.... Plan mamy taki zeby w tym ytg znalezc jeden dzien dla siebie , oddac Hanie pod opieke na pol dnia którejs babci i pojechac bez starszakow na narty - taki jeden dzien tylko dla taty i mamy :) zeby sie odstresowali i spedzili chwile tylko we wlasnym towarzystwie bo cos ostatnio mamy kryzys egzystencjalny:-D:-D

Pozdrawiam wszystkich i zycze udanego weekendu!!! Buziaki dla was !!!!!
 
Do góry