reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witam poobiednie:-)

własnie zjadłam zapiekanke z ryby makaronu i szpinaku:-) pycha choc ten szpinak jakos mi dzis nie podchodziła.
weekend znów intensywny: bylismy w kinie na DZIEWCZYNA Z TATUAZEM wstrząsający i bulwerujący film....

Joaś WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NA TE 40STKE niech w tych kolejnych dekadach Twojego zycia spelniają się Twoje kolejne zyczenia:-)

Ewunia ja mam za 3dni 37 a TY?

Mamuska:-) sleeeeeeeeeee~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a ja jutro zaczynam II trymestr:-)

Katrina wcale nie wyglądasz jak wieloryb! ładnie Ci z tym brzuszkiem:-)

pozdrawiam

aaaaaaaaaaaa IWOSZ jak pięknie sobie poradziłas z Lesiem:-) kawał chłopa hih niech zdrowo się chowa a Ty wracaj do formy jak najszybciej:-)
 
reklama
Ewunia dzięki,zakpy zaliczone ..zatankowałam i wracałam czym predzej;))
teraz Tom z dziećmi i Bono na spacerze ja się za obiad biorę :)


Majqa cześć kochana..nasza Iwosz to dzielna bestia :))
właśnie została po raz 4ty mamą i to jakiego synka ;)))

dzielna naprawdę

joaś - ja również życzę wszystkiego najlepszego!!!

Mały jeszcze śpi, mężuś na nartach, dziewczyny oglądają bajkę a ja się relaksuję :tak:
 
czesc babeczki...

jakaś dziś smutna jestem..chyba nic z tego w tym cyklu....

Sempe-dzięki,łapię!!!!!

Majqa relaksuj się kochana!!

Joaś aahahahaaa no nie wierzę...wytoczyłaś sie z knajpy:))))))))) no to czadowo:)

Ewunia szczerbolek słodki:)) moja Zuza też bez zębów-6 Jej wypadło.
 
jedziemy na tym samym wozku.
u mnie tez kijowo wlasnie mi sie skonczyla @@@
sama wiesz jak mozna sie czuc dlatego nic nie pisalam.
mam cicha nadzieje,ze w maju na komuni mateusza bede juz w ciazy a tak marzylam o ciazawej kreacji na ta okazje.
 
Czesc

Mama to ze temperatura mizerna to sie nie przejmuj. wg twojego wykresu jest bardzo ladna. Pociesze cie ze u mnie dopiero kolo chyba 4 tyg ciazy temp byla na poziomie 37*C...(tzn caly czas byla oczywiscie wyzsza niz przed owu ale nie byla to znaczaca róznica) Wiec nie smutkaj jescze tylko cierpliwie czekaj na rozwoj sytuacji!!!! Trzymam kciuki:-)

Iwet przykro ze sie nie udalo tym razem. I za ciebie kciuki zacisniete...

moje dzieciaki juz spia ... Spakowane do szkoly i przedszkola. A ja jutro sie bycze z samą Haniulką. Moze ladna pogoda bedzie to sobie pospacerujemy troszkę :)
 
Ewunia dzięki kochana...nic mi innego nie zostało jak czekać...jeszcze tydzień..

moje też śpią od pół h,cisza i spokój.
ja jutro dopiero po pracy wlecę do Was.

buziaki
 
reklama
Mama ty masz zakaz zamartwiania się. Wcale nie jest powiedziane ze tempka ma byc 37*C. Wystarczy ze jest powyżej lini pokrywajacej 3 kratki. Jest skok i trzyma sie. Pamietaj nasze nastawienie ma wielki wpływ na nasz organizm.
OPTYMIZM NA CAŁEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry