reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

020.jpgmama,czyli prawie zgadłam,bo wysłałam-{-ptaszki->-cipki i ~plemniczki,czyli jak by nie było,ciąża murowana
:szok:

trójeczkowy suwaczek należy do Talibka,hehe,rzeczywiście,nie zauważyłam,to już tyle czasu odkąd zabraliśmy ją z obozu zagłady,jakim jest łódzkie schronisko dla zwierząt,niestety zła wiadomość,nie polubią się z Twoim Bono,ona nie gustuje w psach dużych,rasowych i z dobrego domu:no:

z imieniem ciężka sprawa,córka i mąż chcą Lidię,a mnie się podoba Ludmiła
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mama ty sie tak nie męcz tym zachodzeniem w ciąże. A tak na marginesie to tym małym spadkiem tempy też się nie przejmuj. Ważne ze jest po wyżej linii:). Jak dla mnie to za mało obserwujesz śluz. Brakuje mi uwag co do wyglądu śluzu. To ma duże znaczenie. Ale wykres wygląda obiecująco:)

Ja żyje szybko i intensywnie. mam wrażenie ze podświadomie chce wszystko ogarnąć na zapas.

Joaś Sto lat Sto lat.!!!!!!!!
Ty nasza pędząca czterdziestko:-D:tak:;-)
 
Stjarna no to się popisałam:)))) dobrze,że daliscie psiakowi dom..

Azile kochana ja kiedyś obserwowałam sluzik...badałam szyjkę ,pchałam tam ciągle paluchy,ale póki co nie chce zaczynać na nowo bo kurka to już na obsesję zakrawa...
teraz "tylko" mierzę tempkę ,raz po raz zapisuję odczucia ..


JOAŚ - no własnie !!!!
kurka wiedziałam od rana ,że cos miałam dziś napisać .............

nasza kochana 40tko ;)) moc uścisków,przyjaźni wokół i radości zycia;):)



 
Kurcze!!!!! Pamietalam z tamtego roku ze któras ma z koncem stycznia urodziny!!!!!

Joas Dla ciebie samych radosnych i cieplutkich dni oraz wielu pieknych , wzruszajacych chwil w życiu!!!! Zyczę ci zeby ludzie obdarowali cie taką sama milością i dobrocią jaka ty roztaczasz wokół siebie!!!! 100 lat Joaś!!!

Ze tak spytam Sempe czy Ty i ja jestesmy następne z urodzinkami?????

Stjarna:-D poczulam sie troche jak jakas wyrodna matka co dzieci w domu rodzi i kaze im biegac bez pieluchy w jak nie maja jeszcze roku hehehe:-D:-D:-D a tak powaznie to ja nie zmuszam jej do siedzenia. Poki jest to dla niej radochą to niech robi do nocnika. Nie chce jej zniechęcic:-)
Co do filmów to Mama ma racje!!! Oglądnij sobie kobitko jakąs fajną komedie zamiast sie dolowac!!!

Azile zycze troche odpoczynku!!!

Moje juz wykapane. Smigam robic kolacje. Aha no i potem wkleje jakąs fotke Kasi ze stoku :) Tak zaluję ze nie bylo mnie z nią przy jej pierwszym w zyciu zjezdzie :(
 
Joaś wszystkiego Najlepszego i samych pozytywnych dni

stjarna witaj nie miałyśmy okazji sie poznać ;-)

i Ogromne gratulacje dla Iwosz dzielna babka i dzielny synek

właśnie otrzymałam wiadomość że przyjaciólka moja bliska urodziła chłopca i taka radocha we mnie jest hihih
 
jestem wieczorkiem na chwilę..
Tom na kręglach-ma wyjście z pracy :)
dzieci śpia od 20.00
ja tlc ogladam,wypiłam likier czekoladowy i zaraz pewnie pójde pod prysznic..

Ewunia jak tam wieczorkiem po całym dniu??
czekam na fotkę Kasi:)

Cokies kochana...jak dawno Cię nie było!
jak Michaś??
jak Aleks w szkole ??
co u Julki??
ma nadzieję,że znajdziesz trochę czasu dla nas;) no i gratki dla Twojej koleżanki:)
 
witajcie

Joaś - sto lat, sto lat... ja na swoje 40-ste będę taka okrągła jak te urodzinki.
Życzę Ci dużo, dużo zdrówka, pociechy z dzieci i męża oraz jak najmniej trosk, a jak najwięcej pogodnych i miłych chwil!!!!!

Mamusia - och jak ja bym tak chciała chwilę dla siebie... miłego wieczorku!

Ewunia, Cokies, azile oraz cała reszta ferajny - miłego wieczorku i całego weekendu!!
 
Dziewczyny kochane, dziekuję za zyczenia, a teraz padam na nos. Dwa dni spokojnego świętowania, ale jednak świętowania, odpadam zasypiam.
Stjarna - pozytywne filmy proszę ogladac, jakieś komedie. Polecam,: Wielkie greckie wesele, Moja wielka grecka wycieczka, Mamma mia...
Wwszystko w temacie Grecji, bo dziś w tawernie greckiej byłam, były tańce - nie odważyłam się. było też tłuczenie talerzy. Generalnie super, bo muza grecka na żywo i Grecy na kolacji. Miodzio. No i jeszcze sto lat tubalnie mi odśpiewała obsługa :-) Wpadliśmy z mężem pogadać, napić się herbatki, coś lekkiego przekąsić, a skończyło się tym, ze znów się wytoczyłam z knajpy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Wyglądać będę jak kulka. Wcześniej w ramach świętowania było kino i komedia Polańskiego: Rzeź. Można sporo się nauczyć ;-)
A w ciagu dnia, uroczysty domowy obiadek z mężem, dziećmi i młodszym bratem. Tort i słodkie obżarstwo. Generalnie MIŁO>
Wczoraj byliśmy wieczorem z małżem na wieczornym spotkaniu z zaprzyjaźnionym małżeństwem, wróciliśmy po północy. A jutro wskakuje do mnie przyjaciółka z mężem i córeczką więc kończę i idę LULU.... Odezwę się....
 
Witam sie z rana!!!

Joaś no to wygląda na to że bardzo milo spędzilas ostatnie dni:-) bardzo sie ciesze!!! Nalezalo ci sie troche radochy i szalenstwa :tak::tak:
Zycze tez udanego dzisiejszego dnia z przyjaciolką :)

Cokies super ze jestes!!! gratulacje dla kolezanki. Moja przyjaciolka ma rodzic z koncem lutego. Jej mąż nie jest pewny czy chce byc przy porodzie a ona bardzo nie chce byc sama wiec obiecalam ze jak A. nie pojdzie z nią to ja bede ją trzymac za raczke :)
Pisz kochana co u was???

Mama wkleje dzis ale troszke pozniej bo teraz juz na mnie moje male kochane potworki wchodzą!!!:-D

Katrina dzieki :)


Wszystkim wam drogie mamusie życzę mile i rodzinnie spędzonej niedzieli :)
 
reklama
Do góry