reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witajcie kochane,ja juz po pracy,po odebraniu dzieci,po zakupach ,po spacerze z Bono........
zaraz do garków idę bo za godzinę bedzie siostra z rodzinką..

Sempe cudne wieści-ja urodzona 27 lipca a Domi 30 lipca;))

Ewunia -niestety nie mam rady odnośnie storczyków...na pociechę napiszę ,że ja zimą też tak mam-zawsze 2,3 paczki robią sie żółte i usychają...
niech spróbuje skropić sokiem z cytryny te wierzchnie korzenie-storczyki lubia kwasnie środowisko:)


ściskam Wszystkie..
 
reklama
witam przedsennie:-) zaraz się kłade bo mi tak niedobrze ze ledwo siedze!! mąż siedzi na przeciwko mnie przed swoim kompem i je kanapki z twarozkiem i dzemem a ja zaraz chyba zwymiotuje jak to widze:crazy:

Ewunia dla Hani STO LAT STO LAT!!! ROCZEK TO JEST PIĘKNE SWIĘTO!!!

i nie wiem co jeszcze, znów dzis powalona byłam bólem głowy amusiałam do przedszkola na zebranie isc.. dobrze ze trwało tylko godzinke...
jutro babcia (moja mama) do przedszkola na dzien Babci idzie:-)

a tak wogóle to mam takiego lenia ze az WSTYD!!!

PA
 
witam,moja podróż przez ziemski padół niestety nadal odbywa się dolinami,ale świnia nie będę i wszystkie serdecznie pozdrowię,a szczególnie małą jubilatkę:happy2:,uściski i zyczonka dla niej
ewuniaf-dobrze zrozumialam rodziłaś w domu?
 
Sempe, Stjarna Hania dziekuje za zyczenia :-D:-D:-D

Sempe nie zazdroszcze samopoczucia ... Chyba dlatego ze jeszcze nie zapomnialam jak to jest:-D

Stjarna dobrze zrozumiałas - Haniutka urodzona w domu:-D tak jak o tym marzylismy....

Zaeaz jedziemy na kontrole do lekarza z maluchami. Az mi sie odechciawa na mysl o siedzeniu godzinami w poczekalni:no: no ale nic Hani skonczyl sie antybiotyk i trzeba sprawdzic czy zapalenie oskrzeli sie cofnęło. Michał wydaje sie byc zdrowy choc jeszcze od czasu do czasu kaszle. Kasia zdrowa jak ryba. Po dusznosci ani sladu :) Zobaczymy co nam lekarz powie. No nic uciekam.

Pozdrawiam i zycze wszystkim przyjemnego dnia!!! A wszystkim chorym zdrówka!!!!
 
Witajcie :)

Długo mnie nie było ale jakoś czasu brak...

Maruś zaszczepiony. Waży 10,100g :szok: pulpecik mamusin :-)
Dzisiaj dziewczynki występują z okazji dnia Babci i Dziadka - Iza jest diabłem a Natalia choinką :-)

Miłego dnia :)
 
Witam kochane!
Czytalam ze Joas przekazala wiadomosci. Wszystkim dziekuje za zainteresowanie i troske. Z Ania ok dzis bylismy na wizycie kontrolnej poszpitalnej, nastepna mamy za 2 tygodnie i mysle ze na tym koniec. Ja z maluchem tez juz ok choc byl hardcorn... Maz zostal w domu bo stwierdzil ze bardziej boi sie o mnie i dziecko bo zreszta to wie ze ja sobie radze. Ale i w piecu zapali i zakupy zrobi to ja moge odpoczywac.

Pozdrawiam wszystkie! oDEZWE SIE WIECEJ PO WEEKENDZIE!

Haniu wszystkiego dobrego z okazji urodzin!!!!
A pamietam jakby to wczoraj bylo!
 
zuzinka uff,to mój lęk nr 1,nie lubię jeździc nawet autem,mam za bujną wyobraźnię,puścić 11 latkę samą na rowerze do wiejskiego sklepiku-to mój wakacyjny koszmar,wyobrazam sobie,co czujesz

ewuniaf-jak to,w domu???:confused:
 
witam :)

Majqa super ze udalo sie Marusia zaszczepic no i ze taaaaki dużoy :):tak:

Zuz-Inka- Kamień z serca ze z wami ok. Bardzo dobrze ze mąż został i cie wspiera:tak: i daje wypocząć..... Czekamy na wiesci po weekendzie:tak:

Stjarna za dużo by opowiadac. Po moich dwóch poprzednich porodach (obu na Oxytocynie) bardzo chcialam urodzić naturalnie bez zadnych wspomagaczy. Tak żeby bylo jak najbardziej korzystnie dla malutkiej i dla mnie. Bez stresu, powoli, w swoim tempie, w dogodnej pozycji, pod opieką osoby która ma ogromne doswiadczenie i której ufam (byla ze mna polozna). Tak tez sie stalo. Ciąża była fizjologiczna , ja sie czulam w miare dobrze, wyniki badan byly dobre. Mieszkam 5min drogi samochodem od szpitala polozniczego wiec w razie czego moglibysmy szybko dostac sie do szpitala. Urodzilam Hanie w domku. I teraz uwazam to za cos normalnego. Gdybym miala jeszcze raz kiedys rodzic to tez na pewno bede chciala w taki sposob... Po porodzie przyjechal pediatra zbadac mala i byl zaskoczony ze ja juz na nogach a Hania w takim swietnym stanie. Po zadnym porodzie nie doszlam tak szybko do siebie jak po tym:-D:-D:-D Polecam:-D


Mama gdzie ty sie kochana podziewasz????

Pawimi i ciebie dawno nie było:-(....

Sempe jak samopoczucie?? Jak dzieci??

Azile, Wisienka, Weroniczka, Anna, Maureen ?????


A my dalej we czwórkę "kiblujemy" Myslalam ze uda sie wreszcie na jakis spacerek pojsc a tu jeszcze dzieciaki kaszlą:-( Chciala mypróbować nową spacerówke która Hania od dziedkow dostala ( nie wiem czy pisalam ale jak w grudniu Hania do niani chodzila kiedy ja na praktykach bylam to skradziono nam spacerówkę z klatki schodowej u niani- a mielismy bardzo dobry wózek).... No nic chyba czas do garów bo na 12 zupka musi byc zeby o 12.30 Misio poszedl spac :)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
witam

Ewunia i ja!! i ja !! ściskam naszą Hanie!!:):):):)))
a doiero co szukałaś położnej do porodu a tu juz nasza Księżniczka roczek magiczny skończyła;)
pierwszy uśmiech
pierwsze aguu
pierwszy ząbek
pierwszy krok

ślicznie proszę usciskać Niunię :):)


Stjarna no i jak tam samopoczucie???

Zuz Inka no to uffff!!


ja miałam siostrę z rodzinkę od srody..niedawno pojechali a mi potrzebny odpoczynek:))))))

ściskam moje kochane mamusie wszystkie razem i każdą z osobna :):)
 
reklama
Dziewczyny ja na moment. Iwosz od rana na porodówce. Pisała mi, ze dłuuuuugi dzień się zapowiada, bo Lechu wyleźć jakoś nie chce za szybko. Wzięło ją rano, ciut przed 6....
 
Do góry