reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Bedismall o matko, rzeczywiscie niebezpieczna ta Twoja okolica, :no::no: az dech zapiera slyszac co sie dzieje na swiecie, dzieci zabijaja z powodu zakazu rodzicow, bo nauczycielka cos zrobila, powiedziala, albo dala zla ocene, czy z innego blachego powodu ehh

Jotemka juppiiiiiiiiiiiiiiiiiii Witaj na swiecie maly kawalerze, rosnij zdrowo na pocieche rodzicom i rodzenstwo, ojj naczekali sie na Ciebie !!! spory chlopak :-)
 
reklama
Jotemka - witamy Mareczka i serdecznie gratuluję synka:))) niech rośnie zdrowo!!!!
Bedismall - kochana niewesoło tam macie:((( myślałaś o przeprowadzce? Straszne rzeczy sie dzieją na tym świecie:(((

Ja od wczoraj jestem na badaniach diagnostycznych z Zosia na oddziale okulistycznym. Robia jej tu jakieś badania, ale póki,co nic nie wiem oprócz tego ze Zosia jest mała i badania są nie miarodajne. Więc nie wiem po co nas tu skierowali. Moze jutro przy wypisie cos konkretnego powiedzą.
 
Witam kochane
Nie było mnie takie wieli na BB, ze dopiero narodziny Mareczka pomogły mi wrócić.
Kochana Jotemko wielkie gratulacje

Napisze krótko co u nas
A więc dzieciaki po zminowych kłopotach ze zdrowiem na szczęście sa zdrowe.Tosiu już zaczyna dreptac a Mila to juz prawdziwa dziewczynka. Maciek lada moment zdaje mature i mam wielkiego stresa.
P pracuje pełną para i wiecznie go nie ma. Ja miedzy działką , dziećmi i domem ledwie nadążam przed noca. W lipcu wracam do pracy i nie wiem jak to pogodzę. Cóz nie ja pierwsza hehe. Pozdrawiam dziewczyny i postaram się wpadac regularnie
 
Joasia - wielkie gratulacje - doczekaliście się wreszcie---jaka dorodna waga - kawał klocuszka;-) brawo!

bedi - nawet nie myslalam ze u was tak niebezpiecznie...

mamusia - jak się masz kochana?

pozdrawiam
do robotki trzeba się szykowac a tak mi się nie chce---ale 4 dni wolnego przed nami:happy:
 
hej słonecznie..


Hana
witaj kochana..
no u mnie jako tako ,myslałam ,że rodzice przyjadą do nas na 2 dni ..ale gdzie tam ..tata za słaby i za daleko im te 230 km :-(
generalnie smutno u rodziców..
a jak Twoje dzieciaczki ??


Wisieńka,Zuzinka
no proszę ...wleciały kobiety po taaaakim czasie :-p
powitać .


Patik
powodzenia na diagnostyce..oby coś wniosły .



ahaaa--> rozmawiałam z Jotemką ---yyyy Marek nie bedzie ;-)myślą nad imieniem dla synka :tak:


Jotemka
dobrej decyzji :tak:
jak sie czujesz ?dochodzisz powoli?




ja zaraz mykam do pracy ..wczoraj wróciłam o 21.30.
w tym tygodniu pracujemy wtorek i środę więc mamy te 2 dni zawalone.
 
Jotemka WIELKIE GRATULACJE I CAŁUSKI DLA SYNKA:-) Marek od początku mi do Was nie pasował hihihi i jaka Wasza decycja?

u mnie znów zapalenie stawów, tym razem mam stawy biodrowe oby dwa.. mam leki na tramalu i jakos funkcjonuje ale biegać kuźwa nie mogę!!!

Brunon to ma kolejnego *******ca... od jakis 3tyg wszystkiego się boi... smieci owadów głosnego hałasu pukania chmur na niebie jak mają inny kolor niż biały, na dworze to minie ok 30min jak w koncu stanie na nogi a tak to tylko ręce lub wózek!!
zaczyna ładnie powtarzć słowa i czasami mu to fajnie wychodzi
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
waży 11,5kg i ma 84cm..

reszta dzieci ujdzie
xlaugh.gif.pagespeed.ic.3EWxJjzyNf.webp



Agatka ma 14m i wczoraj u mnie przeszła 9kroczków, zdążyłam ją nagrać i pokazać rodzicom miny mieli zaskoczone!
Adaś bez zmian od 2 miesięcy tak beczy i jest smutny jak ma isc do domu, nie chce.. przytula się do mnie i nie chce isc...wszystko chce ze mną robić...miał byc do lipca ale jednak bedzie do konca sierpnia, dostał się do przedszkola od wrzesnia uff

czasu brak na bardziej aktywne pisanie..
no.gif.pagespeed.ce.QLivJ0gNZF.gif



pozdrawiam...

Mamuś poradz proszę choc juz wszystkiego próbowałam, mam takie papierkowe paznokcie ze nic z nimi nie mogę zrobić... hybryda mi się trzyma 1dzień:angry::no: w niedziele idziemy na komunie, kosciół w Zydowie:-)
 
reklama
Do góry