reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Hej
do d ta majófffffffffffka taka zimna. Do tego w poniedziałek zaczynają się matury.Zaczynam się stresować czy młody da radę
mama na jaki kolor malujecie?
Bedi u nas tez zeby pełną parą
mam okres oszaleję z bólu
 
reklama
hejka wieczorkiem ..

my po grillu-grill na tarasie ,ale jedlismy w domu :baffled: zimny wicher jakiś taki :crazy:


Wisieńka
wszystkie 3 pokoje na górze w Cappuccino z beckersa..
nasza sypialnia dodatkowo w brązie i turkusie-na ścianie za głową obraz 5cio częściowy-turkusowe tulipany-reszta ściany w kamieniu też w takim beżu..

u dzieci dobierzemy dodatki-ramki do zdjęć,poduchy,doniczki..

chcę żeby pokoje były dziecięce,ale już nie dziecinne.


Bedii
oby leki podziałały i żebyście pospali w nocy.



u nas miło popołudnie zleciało,pośmialiśmy się ,pojedliśmy..


miłego wieczorku.
 
hej..

Bedii
powodzenia w zdaniu prawka :tak:


ja kończę śniadanie i na 9 lecę do sąsiadki na pedixa-starsza pani woli w domu.
u nas dzis słonecznie choć jeszcze troszkę wieje.


wczoraj pojechalismy do znajomych na ciasto kawę a skończyło sie kolacją :-)

pozdrawiam i smacznej kawy życzę :tak:
 
Trzymamy kciuki za maturzyste!!!!!

u mnie młyn totalnie, odezwę sie jak ochłonie, póki co bąbel bezimienny. Roboczo nazywany Kurczaczkiem i Paproszkiem.... Ostatnie opcje to Bernard i Robert... Żadne jeszcze nie przeszło na 100% a M niechętny do dyskusji:dry::dry::confused::confused::dry:
 
Wisienka &&&&& za maturzyste :tak:
Bedismall &&&&& za prawko...
Jotemka powodzenia w wybieraniu imienia :-) jak tam malec, spokojny? ladnie je?
Mama milego dnia i duzo klientek :tak:
 
Martika
ja mam poniedziałki wolne..obsługuje jedynie domowych klientów..
dzis jeszcze na 17 jadę do jegnego gościa na zabieg na twarz i woskowanie pleców .
jak samopoczucie ?
pokoik dla córki robicie czy z Wami w sypialni bedzie ?


Jotemka
i tak dzielnie sobie radzisz :)
dobrej decyzji z imieniem ..
a czemu M nie chce dyskutowac nad wyborem???



ogarnęlam dom i zaraz jede po zakupy a potem po dzieci-syn błagaaaaał od rana ,żeby naleśniki nasmażyć :sorry2: więc jak wrócę to trzeba bedzie "jechać " na 2 patelnie :-p
 
reklama
mama aaa rozumiem, fajnie :-) ale to takie zyczenia na caly miesiac wiesz ;-) bo komunie beda itp :-) pokoik juz naszykowany przed swietami m... z kolegami skrecali meble ;-) bo pozniej by moglo byc ciezko z czasem. Mala ma miec osobno pokoik, ale wstawiona tam mam kanape, wiec moge tam u niej spac, pokoik jest obok sypialni, ale i tak pewnie tam bede nocowac, bo zawsze to blizej ;-)
u nas dzis zgodnie z zyczeniem pomidorowka ;-)
 
Do góry