reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witajcie :)
mama - test negatywny ale @ nadal nie ma... Co do utrzymania domu to troche kasy pochłania niestety...

a moja Natalia była wczoraj z mężem u laryngologa i okaało się, że ma przerosnięty trzeci migdał i najprawdopodobniej trzeba usunąć... Stąd te ciągłe katary i zapalenia gardła ... W czwartek za tydz do kontroli i się okaże co dalej ... A do czwartku masa leków i zakaz wychodzednia z domu.
 
reklama
jestem i ja po pracy-powitać ekipę :))

Katrina to miło,że nowe ciuszki nabyte-rośnij zdrowo:)

Zuz Inka -no to poczekamy do porodu kogo nam urodzisz:)) bedziemy ciociami i przyjmiemy z otwartymi ramionami i chłopca i dziewczynkę :))

Majqa-no to się porobiło-ale dobrze ,że znacie wroga! jak trzeba bedzie to wytniecie i Mała bedzie mniej chorować..sąsiadki syn miał wycinany-niecały dzień w szpitalu i do domu..na drugi dzień trochę gorączkował a potem już si..
no i ciekawe co z tą @ u Ciebie...

Izulaka-no to gratki pierwszego samodzielnego wypadu autkiem:)))ależ przeżycie co??
no i zdrówka dla męża!!

Asia witaj-jak dzieciaczki??

Iwet-pewnie ,że czasem fajnie posiedzieć w domostwie :)))
Ty prałaś rano,ja piorę teraz:))


odrobiłam z Zuzą lekcje...przypomniałam materiał z angielskiego-jutro ma sprawdzian.
miała już 2 sprawdziany z polskiego..
Domino był wczoraj w teatrze
Zuza jedzie za tydzień.


u nas w nocy dziś ma padać śnieg
a093.gif

jutro idę z Zuzą na lakowanie 6tek..
ozdrawiam Was mamuśki :)
 
mama - witanko, powiem szczerze, że wagowo rośniemy dobrze - na plusie tylko 1 kg, ale juz zaczyna nas być widać, więc nabyłam ciuszki z miejscem na brzuszek... w końcu do męża zaczyna docierać, że mam KTOSIA w sobie!
 
Witam
Miałąm taki armagedon, meksyk i czad, ze nie miałam czasu na bb ani nawet na oddychanie:-D Najpierw Pol wyjechał na ryby a Mila zaczęła ząbkować. Jest taka marudna i nie śpi po nocach , ze mam wrażenie, ze ktoś mi dziecko podmienił:baffled: Jestem wykończona

Doczytałam ale zapomniałam co mam napisac. Mam nadzieję, że będzie u nas lepiej i będę zaglądać
 
Wisieńka - właśnie miałam pytać co u Ciebie, bo już Cię dawno tu nie widziałam. Ojej... ząbki to dość bolesna sprawa.
Życzę Wam zdrówka i cierpliwości (oraz spanka).
 
Zuz-Inka - no zarobione my są!! Mój mężowaty załapał się na kurs, więc ja od rana do wieczorka sama "z domem na głowie" i mała do przedszkola zaprowadzam i przyprowadzam, zakupy, gotowanie, a w międzyczasie praca.
 
witam sie wieczorkiem..

Zuz Inka no coś mało ostatnio babki wlatują...

AnnaS???????????????????????
Weroniczka????????????????????????
Pawimi?????????????????????
Sempe?????????????????
Asia???????????????????????
Magda???????????????????
Cokies??????????????????????????
Agatulka?????????????????????????
Ewunia????????????????
Joaś???????????????????

co u Was?????....

Katrina no tak do męzów to póżno dociera!

który tam babolek miał usg wczoraj????????????? jak tam płeć znana???


Wisieńka- oj kurka to nie halo jak juz zęborki idą..ja moim dawałam na noc efferalgan 80 czopki...rzadko ,ale jak juz to własnie czopki dawałam.



w pracy oki-narobiłam się troche ,ale lubię to:)
potem z Zuzą lekcje i na 16.40 na lakowanie 6 poszłysmy..potem małe zakupy spozywcze i do domu..dzieci zjadły własnie kolację-teraz bajka i spać.

Babki piszcie co u Was??????????
pozdrawiam i ściskam i częstuję orzechami w czekoladzie.
c080.gif

c080.gif
 
reklama
Witajcie.
U nas dalej cięzko, nawet nie wiem , która to noc nie przespana. Marudzenie jest na okragło. Nie pomagają żadne specyfiki. Czekam na rewelacyjne ponoc granulki z niemiec.
Pol robi szafę w przedpokoju. Jutro chyba skończy. Mam nadzieję, bo burdel niesamowity przez to ale ile dodatkowego miejsca będzie:-)
katrinka jestem, jestem zaczynam się dostosowywac do tego ząbkowania i bezsennych nocy
mama buziaki kochana zadzwoń do mnie w chwili wolności
 
Do góry