reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Brrrrr tak myslalam ,ale to byla chwila poszlam do apteki po masc dla syna a wyszlam z testami
kurcez a jakie one drogie tyle kasy mam nadzieje ,ze warto:-)
 
reklama
witajcie

mama - niestety czas leci, ale to dobrze (choć mógłby trochę wolniej),

Zuz-Inka - trzymam kciuki żeby mężowi sie chciało, nie wiem co, ale nie ważne, ważne żeby było wszystko OK, może faktycznie w przedszkolu sa jakieś alergeny, które Twojego synka uczulają...

iwet - trzymam kciuki, żeby sie udało i żeby w razie, gdyby w pierwszym cyklu się nie udało (po tabletkach często w pierwszym cyklu się nie udaje), to żebyś nie scykorowała, tylko spokojnie kontynuowała!!!!!

as-asia, majqu oraz pozostałe mamy - pozdrawiam!!!!
 
katrinko dolkadnie tego sie boje ,ze jak sie nie uda za pierwszym razem to odpuszcze
wiem wiem,ze to nie takie proste i moze trzeba bedzie powalczyc,ale modle sie,zeby nastepnej @juz nie bylo.
mamo-moje sa innej firmy zaraz musze poczytac instrukcje ,bo jest po francusku utrapienie z tym jezykiem:no::no:
jutro pracuje tylko 4 godzinki a pozniej skocze na zakupki
a co poszaleje :-)


 
iwet - przy Alince, po odstawieniu tabletek udało nam sie w 2 cyklu, teraz po odstawieniu tabletek w 3 cyklu... na prawdę w pierwszym cyklu się raczej nie zdarza, bo jeszcze tabletki "działają" więc nie zrażaj się!!!!! trzymam kciuki!!! jakby co to w tym samym roku będziemy z gablotami zasuwać

mama - witaj kochana, udało mi sie wczoraj męża na zakupy wyciągnąć, bo juz moja garderoba poważnie się "skurczyła", jakoś to przeżył, ja też - i mam co na siebie włożyć.. wróciłam zmęczona, ale zadowolona, nie pamiętam kiedy ostatnio sobie cos kupowałam...
 
Zuz Inka kurka jak czas leci-dopiero co pisałaś ,że Wam sie udało a tu zaraz 16 tydzień!! jeszcze trochę i Ty poznasz płeć;))masz przeczucia???
c033.gif


a co do Maćka to podpytaj lekarza bo nie ma sensu się tak męczyć i kasy na leki wydawać;/
&&&&&&&& za Ciebie i męża!!

Oj leci leci jeszcze chwila i bedzie 20 a potem to juz fiiiiu i juz sie boje porodu!!!
Plci w zadnej ciazy nie znalam wiec i w tej pewno nie bede chciala wazne zeby zdrowe! Dla rownowagi powinna byc dziewczynka ale chlopcy maja latwiej w zyciu (zdanie mojego M:eek::szok::confused2:)

Zuz-Inka - trzymam kciuki żeby mężowi sie chciało, nie wiem co, ale nie ważne, ważne żeby było wszystko OK, może faktycznie w przedszkolu sa jakieś alergeny, które Twojego synka uczulają...

Maciek ma uczulenie na roztocze kurzu domowego . W domu wietrze czesto scieram na mokro nie mam dywanow itp a w przedszkolu wiadomo

Iwet powodzenia w staraniach &&& mnie udalo sie w 2 cyklu
 
Hej, skończyłam sprawdzać testy na jutro i wpadam na chwile. Cały tydzień mąż mi choruje tzn. miał bezdech i jakieś różne dolegliwości. W pierwszym momencie myślałam, że to serce ale szybko się ogarnęłam i męża też .
Szaleję w szkole bo zostało mi baaaardz malo czasu na wystawienie ocen. a to pochłania dużo czasu pop powrocie. No i dzisiaj odebrałam -wreszcie- prawo jazdy i zaraz mąż oddał mi kierownicę.A potem przesiadłam się w domu do mojego autka i śmignęłam na zakupy i po Zuzkę do szkoły :)) ale się cieszę z wolności !!!:))))

nie doczytam dzisiaj co u Was ale witam nowe mamusie i pozdrawiam stara gwardię jak mówi mama :))
 
jestem dziesiaj pierwsza,ale numer.
odwiozlam chlopcow do szkoly na 8h i wracajac stalam juz w mega korku brrr(gdzie oni jada) hihihih
teraz wsawilam pranie i zupke pomidorowa
jeszcze ogarne piwnice i na 12h do pracy.
fajnie jest posiedziec w domku:tak:
 
reklama
witajcie,

U nas nawet ładnie na dworze i oby jak najdłużej tak było!! Mój mąż zaczął kurs i jak wychodzi przed 8 rano z domu, to wraca ok. 21 - więc niewiele się widzimy.
 
Do góry