reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Aneta rowniez gratuluje! spokojnych 8 miesiecy ciazy :-)


czesc mateczki

mamo jak tam sytuacja u ciebie? Zuza lepiej sie czuje? a Ty?:sorry2:

gdzie reszta? swietujecie dzisiaj,wolny dzien?
ja mam ful roboty,dzisiaj przyjecie Hanusiowe:-) wiec lece i zycze milego dzionka
 
Witajcie, udało się:-) noszę pod sercem dzidziusia. Termin porodu wg OM 18.07.2012. Trzmajcie kciuki.
wielkie gratulacje :-)


mama - jak Zuzia? Oby to nie rota wirus był...

u nas mąż pracuje ja siedzę w domu z małym, tzn. biorę jeszcze macierzyński ale to już ostatnie dni a potem pewno bezrobocie ... Nie jest lekko. Za samo przedszkole płacę ok. 500 zł. miesięcznie ... Mieszkamy z moim tatą (on ma swoje piętro a my swoje - w sumie dom ma ok 350 m2) więc nam pomaga - inaczej pewnie byłoby krucho.
 
Witajcie.
W Krakowie słonko zza chmurek wyszło, więc trzeba korzystać i na spacerek z maluchami się wybrać. Synkowi się poprawiło, oskrzela już czyste i pediatra pozwolił nam wyjść.:happy:

majqa Będziemy wyprowadzać się w okolicę Proszowic, więc kierunek raczej nie ten.

mama płci jeszcze nie znam:baffled: ale ciśnienie do poznania mam ogromne.Wizytę mam dopiero 22 i chyba mnie skręci z ciekawości do tego czasu.Przeczucie mam, że będzie chlopiec.Współczuję sytuacji z pralką , a przede wszystkim kłopotów żołądkowych córci. Mam nadzieję,że już jest lepiej

Aneta Gratuluję zafaskolowania/

Lilka Śliczne zwierzątko:tak: Moja 10 latka choruje na chomika, ale mnie się króliczki zdecydowanie bardziej podobają. Twój jest uroczy, i ta fryzurka;-)

Miłego dzionka w gronie rodzinnym wszystkim życzę
 
witajcie!!!!

Aneta - gratulacje!!!
mama - jak zdrówko córci?? mam nadzieję, że juz lepiej??

Dobrze, że jutro juz wolne, jestem zmęczona po tym tygodniu i niewyspana. Jutro jak Alinka pozwoli, to wstaniemy nie wcześniej niz po 9-tej!!!!
 
U nas pobudka pewnie o 6-6:30 :/ ale cóż ranny ptaszek z mego synka ;)


Siostra przyjechała. Dziewczynki właśnie skończyły zabawę z kuzynami i położyły się do łóżek - nie lubię przeciągać i zmieniać im pór snu ale siła wyższa ...
Ja nasłu****e czy Maruś śpi - ostatnio pochrzaniło mu się lulanko ://. Mam nadzieję, że to na zęby i jak wyjdą to minie...

Poległam - właśnie zjadłam 4 kostki czekolady a obiecałam sobie, że po kolacji nic nie jem ... :wściekła/y::angry:
A to moje dzieciaczki z dzisiaj :-)
allegro 002.jpgallegro 003.jpg
 
Ostatnia edycja:
witam z rana
my wczoraj byliśmy u teściów kupiłam w czwartek śliczną fieranke i chciałąm żeby teściowa mi ją obszyła a tu nici z moich planów bo maszyna się popsóła:no:
i bede musiała w poniedziałek iść do jakiejś krawcowej ciekawe ile weżmie za obszycie 4 metrów fieranki
 
mam do was pytanie czy bede wredną matką jeśli wyjade z mężem do zakopanego na święta a dzieci zostawie z rodzicami albo teściami oczywiście prezenty i ak dalej dostaną chemy wyjechać 23 grudnia a wrucić 27 dodam że dzieci mają 3 i 4,5 lat i wiem że za rok już nie bedziemy mogli wyjechać razem bo bedą starsze i też bedą chcieli jechać a no i od kiedy dzieci są na świecie zawsze wyjerzdzały z nami to byłby pierwszy wyjazd bez dzieci
 
helo
my wczoraj mielismy imprezke urodzinowa,bylo super,poszlismy spac po 1 w nocy,a dzisiaj dostalismy tel.. od kolezanki,ze robi domowke i zaprasza nas na domowke z dziecmi
bedzie inna para z dwulatką,wiec pomyslelismy,ze raz nie wciaz i jedziemy z dziecmi na imprezke:-) a co tam! jutro niedziela to posmpimy,a dziewczynki sie ciesza bardzo:-D

asiu ja powiem tak,nie pojechalabym na wypad we dwoje z mezem w swieta :no: bo sobie nie wyobrazam swieta spedzac bez dzieci
ale ja to JA,jesli pojedziesz to nie uznam cie za wyrodna matke,bo jestem typem czlowieka,ktory jest tolerancyjny i wyrozumialy
ja na Twoim miejscu pojechalabym z mezem na taki wypad pozniej
jesli czujesz,ze bardzo chcesz to jedz

majqa fajne dzieciaki :-) ja akurat mam mniejsza roznice wieku i my cala trojke wkładamy do wanny:-D mamy farta hehehe
Gabriel czasem pusci haslo,ze nasikał,ale zadko naszczescie:-D

katrina pospalas troche?? ja sie nie wyspalam niestety
mamo odezwij sie i napisz chociaz czy u Was lepiej

ide poogarniac troche,szczegolnie kuchnie,bo dopiero co przyjechalismy z zakupow,ale chce mi sie spac,atu druga nocka przed nami:rofl2:
 
reklama
witajcie

Lilka - a tam pospałam... mała obudziła się o 8 i koniec ze spaniem. Poleżała ze mną jakieś 15 min. i wstałyśmy, bo i tak nic by z tego spania nie było. Alinka codziennie wstaje o 8-mej do przedszkola i już się tak przyzwyczaiła pewnie, dlatego dziś tez o tej zrobiła pobudkę.
 
Do góry