reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
zuzinka czyli zbiegnie sie w czasie fajnie ja tez
urodzilam sie w maju.marzylam o malenstwie na maj,ale coz moze czerwiec?
klade sie spac,bo rano masakrycznie nie chce mi sie wstawac.
 
jestem kochane...
wczoraj zebranie było od 18 do ...20.45!! myslałam ,że skonam;/
zostałam protokolantem....
ale lepsze to niż 3ka klasowa.....

wróciłam do domu,kolacja,rozmowa z mężem i spać przed 23 bo padałam...

rano sie bardzo mile zaskoczyłam bo Zuza powiedziała mi na ucho cały wierszyk-ależ byłam dumna ,że w kilka godzin sie nauczyła..:))
teraz trzymam za Nią &&&&& bo na 3 lekcji bedzie "zdawać"..


dziewczyny dzięki za wsparcie...ja już się poddałam-trudno..walczymy od lutego 2010 czas zwinąć żagle..


Iwet &&&&& kochana -oby Tobie sie udało!
Zuz Inka no to bedzie piękny maj dla Was w tym roku:)
Wisieńka mówisz ,że Maciek wymysla:))??;))
Iza dzięki za &&..
Justyna no tak-trójka dzieci w szkole to już nie przelewki...ja póki co mam 1 i widze ile jest pracy..


smacznej herbatki i kawki życzę z rana:)
ściskam ciepło..
 
Witajcie, ja mam lepiej z tą bieganiną choć plany strasznie mi sie nie zgrały, mam mamę do pomocy, ale bez niej też nie było by źle, bo mamy dosyć prostą i krótką drogę do szkoły, więc Wiktoria poprostu jak spora część swoich kolegów zaczęłaby chodzić częściej sama a rano zostawiałam małego przed bajką z jedną a drugą (zwłaszcza małą) prowadziłam do szkoły.
Jestem bardzo zadowolona z Oliwki, bo wciąż chętnie chodzi do szkoły a tu już 2 tyg minęły, więc kryzysu mam nadzieje już nie będzie... dziś idę z nią na bilans, wreszcie mam karte.

katrino ja również bardzo gratuluję i życzę zdrowiusiego, śliczniusiego dzidziusia :-) super, że córci tak dobrze w przedszkolu, my często za dużo sie martwimy na zapas :happy:

maureen ....

a ja nie należę do pedantów i całkiem mi z tym dobrze, mam czas na kawe :-)

buziaki dla wszystkich ciężąróweczek i tych świeżo wielodzietnych :tak:
 
Witajcie dziewczyny. Od jakiegoś czasu czytam wasz wątek. Jestem mama 4 letniej Nikolki i 2 letniego Dawidka i staram się o 3 dziecko. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swego grona.
 
Anetka witaj i napisz coś o sobie ;)) Ty nas czytasz to troche o nas wiesz ;)
gratki dwójki maluchów i powodzenia w staraniach:)

Anna S-super,że Oliwka zadowolona nadal ze szkoły..moja Zuza też;)

Ewunia kochana napisz co u Ciebie.....
 
reklama
Witam piatkowo
dziś juz lepiej sie czuje kropelek uzywam tylko rano tzn raz dziennie bo i tak lekko się boję


Katrina Gratulacje :)))
mama moja starsza nei ma jeszcze ksiązek do 3 przedmiotów Religia ćwiczenio-ksiązka choć dumam czy na prawdę musi byc książka za naszych czasówwww hehehhe w 1 klasie była chyba tylko Ala ma kota i innych przedmiotów nie było z ksiązkami gdzie te dzieci przeciez czytać pisać nie potrafią chyba ze te metody są lepsze hmmm informatyka po co im i Angielski szał normalnie
u Maksa tez stwierdzili ze ma być zestaw ćwiczeniowo ksiązkowy wrzesień nas wykonczy ost rok na ostatnią chwile cos kupuje
mama i Tobie sie uda trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&

Iza moja chyba tez została jak ona to powiedziała szefem klasy hehehehhe sama się zgłosiła ale ona ma charakter bardzo przywódczy

Justyna czyli będzie przyjemnie

Anna moja jzu powoli kąbinuje z niechodzeniem ale to przez to że ma na 11 w czwartki i piątki a tak to nawet ma zapał by chodzić uffff

Anetka witaj
 
Do góry