reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

zuz inka- gratki z udanej wizyty i że wsio ok, wlatuj do nas jak ci tylko czas pozwoli, jak dobrze widze to spodziewasz się czwartego dziecka?

justynka-wracaj do zdrówka

agatulka- ty już półmetek masz zaliczony jak ten czas leci:):) dzisiaj tap madl :-D a jutro kuchenne rewolucje

lilka-też nie lubie takich ludzi, jak urodziłam pierwsze dziecko to kuzyn męża z dziewczyną non stop przyłążili do nas (codziennie) i do 23-24 godziny siedzieli masakra, byłam padnięta i w ogóle zła a oni nie czuli umiaru

dzisiaj mam lzejszy dzien, jutro i piątek znów na pełnych obrotach
Alek załapał się na zajęcia z programu unijnego "wyrownanie szans dzieci wczesnoszkolnych " czy jakoś tak czyli na zajecia z pisania i czytania oraz z socjoterapeutyczne z naszą ulubioną panią pedagog aj jak sie ciesze

cookies to widzę my te same programy ogladamy :)))
kuchenne rewolucje to moje ukochane ale ja pasjonatka gastronomiczna wiec wszystko co o gotowaniu ogladam etrz moim ideolem jest Jemie i jego programy na kuchnia tv
super ze sa takie zajęcia


Lilka - to ja mam ciut gorzej, bo film, który jest o np. 20.30 u nas jest o 19.30.... ale jakbym mogla prosić.... o przypominanie, najchętniej co tydzień!!!!

przypomnimy przypomnimy :))))

ja dzis ciut lepeij sie czuje
syropek pije mąz mi psika gardło bo ja sama sobie nie psikną nie wiem czemu ale nie daje rady od razu odruch mam wymiotny
z kropelkami do nosa tylko bardzo uważam bo hmm czytajac forum każde jakie trafiłam cięzarne go unikają na ulotce jest napisane ze używać gdy jest to bezwzględnie koniecznie licze ze lekarz kurde wie co robi a ja go stosuje tylko raz dziennie moze któras z was stosowała Sulfarinol ???

Pawini czyli twój młody super sie zaklimatyzował
Zuza niby tez się cieszy ze szkoły ciagnie swój plecaczek na kołkach z radościa musimy teraz trenować szlaczki bo widze ze gorzej jej wychodza
z Maksem jest róznie niby nei chce wstawać ale pooglada chwilkę bajkę rano ubieramy sie i idzie podskakując na busa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zagladam i ja!
Dzis jedyny dzien ze cala 3 idzie na 8 i mam chwile dla siebie...ale jak to prawdziwa kobieta zaraz biore sie do porzadkow i przetworow...a facet siadl by z pilotem przed telewizorem!

Pozdrawiam!
 
Agatulka zdrówka życzę ..

Zuz Inka miłego wekowania i delektuj sie ciszą ..
ja miałam jechać po spozywkę rano,ale jednak Hanie odwożę od razu do domu więc z Zuzą pojadę po jedzonko jak odbiore Je ze szkoły..tak więc mam jeszcze godzinkę z groszami..ide odkurzać :))

Joaś..............????????????????? :(
Ewunia .................???????????????? :(
wracajcie dziewczyny moje:)
 
Witajcie w czwarteczek, kurcze, ale te dni lecą...

Dziś mój mężuś (taki jeszcze całkiem świeży mężuś) ma urodzinki.... mam dla Niego 2 prezenciki, jeden taki może banalny, ale przynajmniej moze przestanie sie skubać. Coraz wiecej ma "włosów indywidualistów" co to bardziej wola w uszach czy w nosie rosnąć niz na głowie, i mam dla Niego golarkę-trymer do tego rodzaju owłosienia, a drugi to TEŚCIK dzis zrobiony!!!!
 
Wooow Katrina SUPER!!!! Wszystkiego dobrego dla meza :tak:

I co i nic sie nie stalo...pomyslalam ze przetwory nie zajac i nie uciekna a przeciez musze dbac o Fasolke. Owinelam sie kocem nastawialm zegarek zeby isc po Krzysia i poszlam spac...tego mi bylo trzeba. Teraz Krzys juz w domu zaraz lece po Macka. Zupka gotowa a na drugie spagetti na prosbe Krzysia. Po poludniu zebranie w szkole wrrrr komitet skladki oplaty...............
 
JESTEM PO ZAKUPACH...
zjadłam i zaraz sie biorę za lekcje z Zuzą:confused2:
nie chce mi sie ...

Katrina no proszę -gratki szczęściaro...:tak:
Weroniczka wyślij mi na pw Twój nr to podam Wisieńce bo jestem tak zalatana ,że nawet nie mam kiedy wejść na zamkniety i spisać-tak mi wolno net działa-wrrr
chyba ,że juz macie ze soba kontakt??

Zuz Inka najważniejsze,że pospałaś-Ty i fasolla teraz najważniejsze..:tak:
 
mamusiu dzięki kochana ale Wisieńka już wróciła :-) A z tym zalatanie świetnie Cię rozumiem. Jest środek dnia a ja juz ledwo na oczy patrzę tak jest zmęczona tą ciągłą gonitwą. No ale taki urok :-) Przynajmniej wczoraj udało mi się pójść do fryzjera i włosy ściąć i teraz czuję się ładnie :-) A to już dużo.
 
Weroniczka wiem ,że Wisieńka wróciła na bb ,ale dzwoniła do mnie o Twój nr:)) ale juz łaskawi misie zamkniety otworzył i wysłałam Jej Twój nr:))

ja też ledwo patrze na oczy a jeszcze na 18 zebranie u Zuzki...;/mam to co Zuz Inka rada rodziców,komitet,składki-fak!!jeszcze dzis pani do hiszpańskiego powiedziałam,że książkę jedna dziecko musi miec a książka to ...80zł
a093.gif
jedna...cienka...książka
c029.gif


fajnie,że udało się skoczyć do fryzjera ;))
 
reklama
Witajcie , my juz po spacerku. Byłyśmy na poczcie wysłalysmy zaproszenia na chrzest ze zdjęciem Emilki, coby dziadki pamiątkę miały:-)Na obiad krupniczek, kurak z piekarnika, ziemniaczki i sałata. Maciek własnie rabie drugi talerz a mówił, ze zupy nie lubi:-D
Weronika super. Wysyłam ci na Pw mój nr. Nie wiem czy wykasowałaś już wiadomości i dostaniesz
agatus ja uzywałam Surfarinolu ale nie w ciąży, myśle, ze lekarz wie co robi.W końcu na torecanie, który brałam na wymioty w ciązy tez pisało żeby nie brać a ile kobiet go stosuje
pawimi super, ze nowa firma się sprawdza:-),
Zuzu inka doskonale zrobiłaś, fasolka potrzebuje twojego snu i ty tez przede wszystkim właściwie ty.
Katrina jejku Teścik
.Znaczy fasolka??? Alez prezent:-D
mama paskudna ta twoja @ współczuję. W pacy natomiast prawdziwy ruch to będzie w karnalwale, wtedy będzie masakra. Nagle wszystkim zarosną nogi i brwi i przyda się manicure, makijaż i maseczka regeneracyjna. Ja bym się wybrała na kwasy owocowe ale nie wiem czy mogę ich uzywac jak karmię. Jak myslisz???Chętnie pozbyłabym się tych ciążowych przebarwień.Dzieki za pomoc w sprawie nr.:-)

Mila bada na macie swoje umiejętności i czka siarczyście:-D
 
Do góry