reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Martika
dziekuję zatem :tak::-)
no liczę ,że maj nie bedzie gorszy niż kwiecień --> byłoby milusiooo:-D

ja też miałam dzieci w swoich pokojach ..każde głosniejsze sapnięcia bejbika i tak się słyszy :tak:
super,że już prawie wsio gotowe :):)



Jotemka
u mnie 4ry też by się nie zmieściły :-D 3 to jeszcze.



spokojnego wieczoru.
 
Dołączam sie do życzeń, Mamo....
Marti_ka a u nas poza Pierworodnym nikt nie ma swojego pokoju... Aktualnie nawet my z M dzielimy go z Szóstym... Znów rewolucja nas meblowa czeka nas za pół roku...
 
Hej laski

U nas dopiero dziś się majówka skończyła. Idę po Dominika i do biura mieszkaniowego a potem jeszcze raz po Vanesse. ..
 
Głowa mnie boli... gardło też i z nosa mi cieknie. Maya też marudna i chora. ..
W mieszkaniowce zanioslam pita za ostatni rok zeby uaktualnili nasze dochody. Moze dodatek mieszkaniowy wzrośnie. ..kto wie

Muszę ich spać położyć a jeszcze Dominik nie umyty. M niedługo będzie i obiad muszę mu wstawić. Potem tylko poćwiczyć i się pouczyć.
 
witam się z jajecznicą :-)


pomidorówka wstawiona,odkurzone więc czas zjeść.


Bedii
no to niech dodatek wzrośnie :)) &&&
co ćwiczysz? ja raz,dwa razy w tygodniu hulam .




pozdrawiam wszystkie i dobrego dnia życzę !
 
Szybka babeczka z ciebie.
U nas raczej nie ma na to czasu. Patryk od razu wyje jak tylko oczy otworzy. Dzisiaj chce jogurt i nie będzie jadł śniadania
 
reklama
Bedii
przed 7 wstałam -choć dzis mega dobrze mi sie spało i kurna ciężko było wstać :eek: dzieci też spały dłużej..zawsze wstają przed 7 a dziś bydziłam ich o 7.15 i tak wyglądali :confused2:
więc dziś byśmy pewnie do 9 pospali gdyby była sobota...
no ,ale ...


idę suszyć kudły.
 
Do góry