reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Jotemka ale dajesz czadu :-) super że porządki udane. Ja w 7 miesiącu ciąży robiłam półki z karton gipsu z M.ale jak wpadłam w dziurę od wyłazu na piętro bo wtedy jeszcze nie było schodów,to już do porodu tam nie wchodziłam. Zdrówka dla córci.

Mama ale porządki, ja to raz w miesiącu Dawidkowi robie porządki au chłopaków to tylko przekładam, to dla Kamilka,to dla Dawidka, to na podwórko:-)

Patik najgorzej to się zebrać, ja bardzo lubię ćwiczyć ipo treningu mam taką satysfakcję:-) Zaraz właśnie się zabieram więc możesz poćwiczyć ze mną:-)

Mam dobre wieści, Dawidek nie jest alergikiem juuupii
 
Jotemka
usiadłaś już ??:-p:-D

Natkaa
też dawałas czadu w ciązy :)



ja po prysznicu i peelingu-maseczke przed chwilę zmyłam ..herbatkę piję.

dzieci oglądają metamorfozy domów..mąż szarpie się z orzechami.
spokojnego wieczoru kobietki:tak:
 
Witam kobitki:-D wchodze i nie wierze ze az poczytac mam co:-D ja troche zalatana bo lekarze kontrolne i zakupy z Dorota nawet bez nerwosolu sie obyło ;-):-p na zime ubrana ale wir na kacie masakryczny:crazy: No teraz jeszce w poniedziałek z wynikami od obu dziewczyn do pediatry i w kolejce jeszcze z Patka audiolog i neurolog . Co do diety i cwiczen nie moge sie zmotywowac za zadne skarby:zawstydzona/y: nie wiem co sie ze mna dzieje generalnie chodze wiecznie spiaca i zmeczona i nerwowa aczkolwiek po magnezie i innych cudach troszke mniej do tego problemy ze spaniem boje sie ze odzywa sie moja deprecha :baffled: i chyba do mojego pana doktora bede sie musiała wybrac za wczasu bo moze byc nieciekawie :no: .Se pomarudziłam :-p

Jotemka to piekna masz liczna rodzinke :tak: zdolniacha jestes ale w ciazy to uwazaj z tym malowaniem ;-):-)

Mama 05 moze do mnie wpadniesz na porzadki :-D

Natka no oby sie rozkreciło :-)

Reszte mamusiek pozdrawiam ,miłegpo wieczorku:-)
 
reklama
Do góry