reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

pawimi - dziękuję, ze zdrowiem ok. Okazało się, że to od ... leków (antybiotykoterapia + zastrzyk anty)
mama - Iza też na tych podręcznikach; właśnie muszę szybko na all wystawić może jeszcze sprzedam

Ja też książki kupiłam jeszcze tylko zeszyty i takie tam drobne rzeczy. Kurka ale ile to kosztuje? Szok po prostu.
 
reklama
mama - tak jak Pawimi napisała - tak to już z interesami bywa. Ale może rzeczywiście zrobić mobilny salon? Ja też bym się cieszyła, jakby ktoś mnie na chwilę odciążył w opiece nad dziećmi.... No ale cóż, może jak wrócę do Polski, to babcia ich choć na parę godzin weźmie ;-)

majqa - ja nawet nie chcę myśleć, ile wyprawka do szkoły kosztuje.... A jak 6latki będą miały iść do szkoły to czeka mnie to już za rok...
 
Majqa
co chcesz sprzedać ?? te książki do I klasy?? bo tam są też ćwiczenia nie?
a ile chcesz?
pisz,pisz może ktos się skusi ;-) tylko pewnie przesyłka sporo wyjdzie bo to ciężkie dość.

dobrze ,że u Ciebie już lepiej..


miłego babki ;)
ja myslałam ,że bede spac niewiadomo do której bo mąż w pracy ,dzieci na noc u znajomej były a tu li-pa.. wstałam po 8:confused2:

ide robić pastę jajeczną:-p



Misiarska
no ja własnie moje posłałam jako 6latki..i jestem zadowolona,dzieci tez -pytałam ich czy chcą iśc i były bardzo chętne ..
a nad mobilnym myslę ,myslę bo są babki które wolą w domu ..są mamuśki które nie maja z kim dziecko zostawić nawet na pól h..są osoby starsze,które chcą mieć zrbiona stopy a nie bardzo maja siłę wyjść ..zobacze jak bedzie.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!

Jakieś choróbsko się chce do mnie przyczepić, od wczoraj walczę z bólem głowy i gardła:-( Jasiek w nocy zaczął kaszleć więc szybko do lekarza, na szczęście osłuchowo czysty, ma też gardło czerwone ale możemy wychodzić na dwór, dostaliśmy syropek więc myślę że będzie dobrze:tak:

Ja na razie żyję w nieświadomości ile kosztuje szkoła i wyprawka, ale za 2 lata się dowiem, chyba już powinnam oszczędzać:sorry:

mama - pomysł na takie mobilne usługi kosmetyczne to fajny pomysł, ja z chęcią bym skorzystała z takiej możliwiości raz na jakiś czas, u mnie problem zawsze żeby do fryzjera wyskoczyć a gdzie tam do kosmetyczki, wieki nie byłam. Ostatni raz przed ślubem 5,5 roku temu;-) Trzymam mocno kciuki &&&&& A czy Twój syneczek wczoraj świętował? jeśli tak to sto lal dla niego:)))

hana - dziękuję:-) to jesteście przygotowani do 1 września:tak: pobimbać czasem trzeba;-)
 
mamus ja mysle ze ten mobilny salon to swietny pomysl. U nas tez babki w ten sposob dzialaja i znam takie ktore sa bardzo zadowolone ze nie sa uwiazane do jednego miejsca ale moga odwiedzac klienki w ich domach za czym koszty utrzymania takiego biznesu i grafik pracy jest duzo bardziej przyswajalny niz przy standartowym salonie. Pracuj sobie nad budowaniem w miare stalej bazy takich domowych klientek, zaczynajac juz teraz zebys na okres swiateczny miala co robic ;-) Oferuj znizki i jakies promocje nawet gdybys na poczatku Ty miala na tym stracic. Baby lubia wiedziec ze "oszczedzaja" i sa tym specjalnymi....

wyprawki szkolne na tapecie widze...hmm, ja mam szczescie w tym roku bo prawie nie mam nic do kupowania za wyjatkiem moze kilku drobiazgow typu olowki i nowe kredki. Ksiazek nie mamy bo nasza szkola nie korzysta ze standartowych podrecznikow a inne przybory, poniewaz dzieciaki w Montessori kieruja sie trzyletnim cyklem nauczania zarowno Oliver jak i Vincent wszystko maja w idealnym stanie z tamtego roku, nie ma potrzeby wymiany na nowe.Ostatnio wszystko z nimi przejrzalam i nawet papierowe wklady do skoroszytow do pisania Oli ma jeszce w wystarczajacej ilosci pozostawione na nowy rok w swojej szafce w szkole. Jedynie co to im nowe plecaki i lunch boxy zakupilam ale to juz w maju chyba no i Vincent potrzebuje kilka groszy na prenumerate jakiejs gazetki ;-)

majqa - to dobrze ze wiadomo o co chodzi i zdrowko pod kontrola.

moje baki jeszcze spia ale chyba udam sie do kuchni pomyslec nad sniadankiem...milego dnia.
 
Pawimi,Patik
dziekuję za Waszą opinie ..takie wsparcie i pomoc są mi potrzebne po tej całej sytuacji:sorry:

mam już kilka klientek które przychodzą do mnie do domu-są zadowolone i jak tylko mają potrzebę to dzwonią do mnie..te które mam w gabinecie spróbuję zapytać czy chcą żebym przyjeżdżała do nich do domu.
jeśli się zgodzą to wierzę ,że bedzie dobrze :tak:


Patik
tak ,mój szyn wczoraj skończył 6 lat:-D czas zapyla tak o -->



Madlen???


aaaaa..mam info----> nasza kochana wielodzietna będzie dziś w Wiadomościach na tvp1:tak: nie wiem w jakim temacie dokładnie,ale wiem ,że będzie :tak:
 
Pozdrowienia od Wisienki...jest u taty a zapomniała hasło na bb:-D więc nic nie może napisac ,ale niedługo wraca do domu i bedzie na swoim kompie to do nas wleci..

a tymczasem pozdrawia i zapewnia ,że pamieta o nas.
u Niej i dzieci wszystko si :tak:
 
mama - musi być dobrze :-) Bez pozytywnego myślenia nic nie da rady.

patik - zdrowiejcie szybciutko. Nie czas na choroby :no:

pawimi - to masz super sytuację, że nie musisz kupować wyprawek. Tak patrzałam na końcówkę Twojego posta i zwątpiłam, że o 15 jesz śniadanie, ale po chwili uprzytomniał sobie, że przecież jest inna godzina u Ciebie ;-) Chyba jeszcze śpię...
 
witam ..
ja od rana pozałatwiałam sprawy w Poz.i własnie wróciliśmy i siadamy do obiadu.


Misiarska
masz rację .trzeba mysleć do przodu a nie patrzeć w tył ..ino to czasem ciężkie ,ale nie niemożliwe ;-)



miłego dnia for all
 
reklama
Do góry