reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

hej moje sloneczka...zglaszam ze zyje, mam sie dobrze, wakacjujemy sie, odpoczywamy, imprezujemy itd...:-D
Mamusiu - przykro mi ze z biznesem tak sie potoczylo....sciskam mocno i zycze zeby serducho jak najmniej bolalo. :-(

Witam nowe mamuski, przy okazji przywoluje stare na watek bo widze ze malo kto pisze. Gdzie nasza pani Joas???? o reszcie to juz nawet nie wspominam.... Mam nadzieje ze wszystkie macie wspaniale wakacje.
 
reklama
Hej kochane.

Ja też daję znać że żyję. I mam się już duuuuuuuuuużo lepiej. Mdłości powoli znikają i mają dużo mniejsze nasilenie więc jestem w stanie już jakoś funkcjonować( No ale za tydzień kończę pierwszy trymestr :-) ). Chociaż przez te upały bardzo słabo się czuję. Dziś odważyłam się wyjść po 17 na pole i po 40 min. w cieniu resztką sił doszłam do domu. Ale jeszcze tylko cztery dni mnie czekają w tym miejskim zaduchu bo w piątek wieczorem wyjeżdżamy na wakacje na wieś a tam jest dużo cienia i jest zimna rzeka do kąpieli :-) No i błogie lenistwo oczywiście :-) No ale muszę naładować baterie bo wrzesień będziemy mieć bardzo ciężki żeby wszystko pozgrywać jak należy.

Witam nowe mamusie na pokładzie a strą ekpię serdecznie podrawiam :-)
 
monaadams - nie ma za co:) moim zdaniem nie ma co teraz planować, choć wiadomo, że zawsze człowiek się martwi jak to będzie, ale prawda jest taka że wszystko wyjdzie w praniu i się samo poukłada;-)
Weroniczka - ojej chyba przeoczyłam tak dobrą wiadomość:zawstydzona/y: serdeczne gratulacje:-):-):-) spokojnego oczekiwania na maleństwo i dobrego samopoczucia:-)
pawimi - udanego dalszego urlopowania:-)
 
Weroniczka - gratulacje :-) To dzidzia już w roku 2014 pojawi się na świecie?

monaadams - dzięki, ja też mam nadzieję, ze wszystko będzie ok.

Pozdrawiam resztę mamusiek :-)
 
heloł ;)

Monaadams
ja jak kupuję roslinki to pytam jedynie czy na zimę trzeba okrywać ..bo takich delikatnych to ja nie chcę :-p no i ważne jest czy się mocno rozrastają ,żeby im miejsce zapewnić ..
tak ,czy tak-dla mnie to sama radość ;))
Ty masz warzywniaczek a ja trochę owoców-truskawek trochę i 4 krzaki duuużych borówek;)miałam jeszcze maliny ,ale kilka razy mąż je skosił :sorry:i dałam sobie spokój;-)


Pawimi
cześć kochana !! dobrze,że wleciałas bo kurka się wakacjują mamuśki i myślałam,że zapominacie o nas ...a tu....tu się tęskni:tak:
no bardzo mi źle z tym ,że tak wyszło ,ale przy takiej konkurencji
no nic..muszę się brać w garść i myśleć co dalej..zastanawiam się ,żeby ze stacjonarnej działalności zmienić na mobilną i tak działać ...ale narazie muszę się pozbierać..
a co do nasze JOAŚ to mam z Nią kontakt smsowy-wróciła własnie z wakacji,wszystko u Niej si,dzieci zdrowe..


Weroniczka
oddechu życze na wakacjach i upragnionego cienia ;) no i rośnij zdrowo :))


Katrina
kawkę juz dzis piłaś ?jeśli nie to smacznej kawy :tak:

Misiarska
jak samopoczucie ??


Hana
kochanaaaaa--> hop ,hop...jak u Cię ??


u nas w nocy lało,wiało,lałooooo,że masakra..dzis chłodno i nadal pada..ale juz pada-nie leje.
za 2 dni mają wrócić upały.

miłego kochane ;))
 
czesc moje słoneczka:-)
wbrew zapowiedziom nawet ładny dzionek - a odłożyłam wyjazd na wies do jutra myslac ze bedzie padac i padac:sorry:

misiarska - gratuluję dzieciątka!
patik - pięknie sobie radzisz i zawsze takie ciepełko od Ciebie bije - dobra duszyczka z Ciebie:tak:
mamusiu - jestem -kochana - Ty zawsze pamiętasz i przywołasz do porządku - miło i dziekuje - mam nadzieje ze jestes juz spokojniejsza jezeli chodzi o biznesik - taki u nas kraj ze trzeba miec kase zeby biznes robić - mysle ze dobre rozwiązanie znalazłąś - nie poddawaj się
ide przewrocic kotlety:-p
jestem

weroniczko - super ze już lepiej się czujesz i widzę ze Ty jak moja sis na luty się szykujesz
pawimi - witaj - jak wygląda urlop po amerykańsku? chyba lepiej niż po polsku bo wcale Ciebie nie ma...
majeczka - a jak Twoje zdrówko - unormowały isę kłopoty?
bedi??????
zuzia -
pozdrawiam

dzis juz nabylismy tornister do szkoły dla pierwszaka
dobrze bo jak wrócimy moze byc juz wszystko przesiane- ksiązki sa
mamusia a domi jakie będzie miec podreczniki?
i dzisiaj se bimbam
totalnie
az mam wyrzuty - musze ogarnąc skoro jutro z chatki zmykam
nawet ciepły bałtyk mamy i o dziwo umoczyłam się już w nim po pachy ;)
buziaki
 
Ostatnia edycja:
hana - hmmm, urlop to ....urlop :-D, sa wakacje, jest lato, robi sie to na co sie ma ochote albo nie robi sie nic :-p dokladnie wlasnie ja to robie hahahaha
no i korekta - zeby zaczac biznes i nie upasc na pierwszym zakrecie wszedzie trzeba miec odpowiedni zapas pieniedzy nie tylko w Polsce. Ja najpierw mialam spora kase odlozona na koncie na tyle zeby pozwolic sobie nie zarabiac przez rok czasu bez wiekszego uszczerbku w placeniu rachunkow i normalnym funkcjonowaniu a dopiero zabieralam sie za prowadzenie dzialalnosci. Mysle ze wszedzie jest podobnie niestety a ci ktorym sie udalo bez pieniedzy to chyba nieliczni jednorazowi szczesciarze.

weroniczka uwazaj na siebie z tymi upalami. Slyszalam ze was w Polsce nie oszczedza w tym roku.

mamusia - slonce potrzebujesz czasu zeby sobie to wszystko poukladac. Nie ma co sie szarpac, realia sa czasem przykre ale coz, zamyka sie rozdzial i kroczy dalej dumnie przez zycie. Ale Ty to wiesz wszystko ;-) Dzieki za wiesci od Joas.

a jak tam Bedi? cos nowego na horyzoncie? no i majka? co z tym Twoim zdrowiem kochana? lepiej juz u Was, zdiagnozowano cos? nie wiem moze pisalas ale dlugo mnie nie bylo to prawdopodobne ze przeoczylam. O slomiana wdowke sie czasem na fb ocieram przelotnie......wlasnie, hana jakbys nie kasowala konta na fb to bys widziala jak wakacje po hamerykansku wygladaja hahahaha
no nic, zmykam na dzis.....paptki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hana
;*
a co do książek Domisia to będzie miał takie tropiciele - podręczniki, wyniki wyszukiwania » Księgarnia Gandalf

ahaaaa..ja też dziś bimbałam :-D:-D


Pawimi
dzięki Mycha...pozbieram sie i jeszcze bede miała gabinetos...nie dam się łatwo wywalić z rynku :-D pierwszy łomot przyjęłam na klatę ale zbiorę siły i ruszę ...do ataku hahahaa


kumpela wzięła mi dzieci do siebie :-p była u mnie na kawie z synem 5cio letnim bo jej 2 synów( 6 lat i 8 lat ) sa na wyjeździe i O.się nudzi więc wzięła moich ..ale czad:-D co prawda są na drugim końcu miejscowości,ale zawsze :))
 
Do góry