reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Patik
ja pod koniec lipca 34 skończe to my równolatki;-)
szerokiej drogi i fajnych przygód na wakacjach:)
wracajcie cali i zdrowi;))


Katrina
cudnie,że i u Was pogoda dopisuje-u nas też miodzio ..aż za bardzo :-p



dobrej nocy mamuśki i krasnale ;)
 
Wpadam dac znac ze zyje. Tydzien byczylam sie u rodzicow, odwiedziny u rodziny znalomych sasiadow, gril basen. Ten tydzien w domu i potem znowu fruuuu. malo mnie wiec ale staram sie zagladac i czytac.

Majqa dobrej diagnozy i zdrowia
Patik 100 lat!!!

Pozdrawiam i znikam
 
Zuza fruwaj ,fruwaj należy Ci się ..
fajnie,że o nas pamiętasz :-)
jeszcze miesiąc i mąż wraca :)

Majqa
ale dziwne to wszystko...takie bóle a na usg ok..
&& za wyniki z krwi.



u mnie w pracy spokój ..mam doła..
 
hej babeczki

majeczka - zdrówka - najgorzej jak nie wiadomo o co chodzi:sorry:
mamusia - gratulacje dla męża - brawo - opite prawko? a czemu to słoneczko ma dołka? he?
patik - wszystkiego najlepszego - a gdzie to wybywacie?
zuzia - Ty widzę jak ja - - fruwasz;-) odpoczywaj i zbieraj siły na męza:-p
katrinka - korzystaj korzystaj fajnie ze humory dopisują - też opzdrawiam:-)


a ja zafrunęłam az do gdyni - byłam z córą i jej koleżanką i moją sis na rihannie - wrazenia fajne - atmosfera super - młode tak podjarane ze do dzis nie mogą uwierzyć ze ją widzialy--mimo ze się spozniła godzine a ja nabawiłam sie masakrycznej migreny:eek:
zaraz frune nad morze - tak wiec wakacje pelna parą:happy:

pozdrawiam babeczki
 
witajcie

dajemy znak, że żyjemy.

Hana - super, że się dziewczynom podobało, odpoczywajcie i zwiedzajcie,

Zuzia - i tak trzymaj!!!

Majqa - no to faktycznie dziwne, a może to na tle nerwowym??? Zdrówka Ci życze i szybkiego zdiagnozowania przyczyny bólu.

mamusia - kurcze przykro mi strasznie, ale wiesz... sezon urlopowy... ale na pewno klientki przyjda poopowiadać jak tam na urlopie było. Przytulam i uszy do góry!!
 
dzięki Katrina...:-( źle mi i już ..

Hana
a no widzisz ruch mizerny..ludzi mało-ledwo na opłaty zarabiam a gdzie na jakiś chleb ,żeby zostało .wiem,wiem ,to dopiero 5ty miesiąc ....ale płacic muszę czynsz,prąd,wodę ,paliwo ...a nie mam z czego już dokładać i myslę czy zamykać działalność ,żeby nie brnąć w długi..
może to jest też fakt nie tylko wakacji,ale tez tego ,że w ostatnich tygodniach otworzyły sie inne gab.kosm....

ehhhhh..

kończe kawę i jadę ...ale zapał gdzieś po drodze zgubiłam
 
Dzięki dziewczyny

Otóż wyniki krwi się poprawiły. Wartości spadają co mnie cieszy. Lekarz mówi, że to po antybiotyku i zastrzyku anty - się skumulowało ...

mama - &&&& za klientów
 
reklama
majqa - super, że wyniki dobre i że lekarz uzasadnił Twoje złe samopoczucie (mam nadzieję i wierzę w to, że faktycznie to był to tylko wynik połączenia leków, który Tobie niezbyt posłużył). Oby teraz to już tylko lepiej było.
 
Do góry