reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

hej babeczki :)
ja chwilowo bylam odcieta od swiata,net mi cos nie dzialal jak powinien :angry:,ale dzisiaj zaskoczylo :happy:
zuza,hana,patik udanych wakacji...:)))
mama &&&&za klientow ..nie poddawaj sie;) jeszcze sie interes rozkreci :)
patik spoznione ale szczere 100 lat !!
katrina u nas tez latooooo...,pot po tylku leci...nie idzie wyrobic...lubie cieplo,ale to co jest teraz to jakas masakra...istna patelnia...:no:
cala reszte pozdrawiam !
 
reklama
Madlen - nie narzekaj!!!!!! jeszcze niedawno trzeba było na grzbiet ciepłe rzeczy nakładać i wtedy się narzekało, że zimno. Łap ciepełko przed kolejną zimą.
 
Katrina co racja to racja ale wiesz cieplo a patelnia to duza roznica :-D
a ja takiego skwaru nie znosze,tutaj odczuwa sie bardzo...i zle sie czuje,slabo mi,dzieciaki jecza,nic jesc nie chca,nawet mala mi przez ostatnie dni nie jadla za to pila litrami :) w takim upale nawet nie wyjdziesz z domu..
ale dzisiaj juz jest fajnie, tak jak lubieee nadal cieplo ale bez tego ukropu ..pogoda idealna :-D

milego weekendu dla wszystkich !

aaa mamy pierwsze zabki :)) i moje dziecie,ktore nadal nie siedzi samo , zaczelo gadac...:szok: i tak calymi dniami tata,baba,dada i reszta po swojemu...a mama nie chce mowic :no::-D
 
Mamusia - dla Ciebie również pozdrowienia, mam nadzieję, że ruch masz juz troszkę większy w salonie,

Madlen - ja pamiętam tu takie lata, ale trwały ok. 2 tyg., a w tym roku jest długo ciepło i nie bedę narzekać, bo zimy sa długie, mokre i wietrzne, wiec cieszę się tym ciepełkiem
 
mamita glowka do gory !
&&&&&&& za duzooo klientek :)
katrina masz racje kobieto,ja juz tez nie narzekam bo z chwile jesien,zima i znowu bedzie szaro,buro i ponuro,wrrr

a gdzie reszta ??? haloooo
 
reklama
witajcie..
siedzimy z E.przed gabinetem na słonku z capuccino w łapce..

na dziś zero zapisów ..mogę jedynie mieć nadzieję,że ktoś na coś wleci.


Madlen
dzięki na &&&


pozdrawiam i zostawiam butelkę z wodą dla spragnionych w te upały.
Zu w tym tyg.na półkolonii a D.dziś jedzie do kumpeli ,która na 3 synów na noc i odbieram Go jutro wieczorkiem .teraz jest u T. w pracy .

miłego kochane.
 
Do góry