reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Bedi!!! Z całego serca ci gratuluje (no i twojej Kruszynce też oczywiscie), życzę wam dużo zdrowia, sił i samych pięknych dni!!!! Niech ci Pociecha rośnie i napawa cie dumą. Buziaki dla Was!!!!
 
reklama
Wlatuje na chwilke.
Do sytuacji sie powoli dostosowuje, zreszta w tygodmiu i tak zawsze bylam sama. Tylko w weekendy ciezko ale kazdzy dzien przybliza mnie do spotkania z M.
Musimy pomyslec nad kontaktami bo na razie dzwonimy na komorki ale rooming nas wykonczy cenowo. Najlepsze by bylo gdyby M mial laptopa z dostepem do internetu i wtedy przez skype za free.
Ania byla w poniedzialek na zajeciach z keyboardu i pani dala jej piosenke o tacie na dzien taty, no i ta tak sie rozplakala ze pani musiala skrocic zajecia bo sie Ania uspokoic nie mogla. Najmniej przezywa to Krzys ale on jest zawsze troche jakby obok w swoim swiecie.
Z radosnych wiesci to to ze Marysia zaczyna chodzic!!! Nareszcie bo juz sie balam w koncu to koniec 13 miesiaca.

Pozdrawiam!
 
Bedi - GRATULACJE!!!!!!! super, ze juz jesteście w domku,

hania - upssss chyba bolało... na pewno bolało!

Mamusia - dobrze, że z Domisiem juz dobrze,

Zuzia - to prawda, że smutno w weekendy bez taty i męża, ale niedługo wakacje i będziesz miała cała gromadkę w domu, może nawet nie pozwolą Ci mysleć o tym, że Wy tu, On tam, a 2 miesiące szybko miną,

Ewunia - a jak Ty się czujesz???

U nas dzieciaki jeszcze przyszły tydzień chodzą do szkoły i wakacje. Mam tylko nadzieję, że pogoda nam dopisze, bo jak pada, to wiadomo.... a weź tu i wymyśl zajecia na 2 mies., tak, żeby sie nie nudziły.
 
cześć kochane..

ja mam chwilę to z kawą zasiadłam na bb

2 pedicury zrobiłam i 1,5 rocznej dziewczynce uszka przekułam


Katrina
tak,z Domisiem już dobrze :)
dziękuję .


Zuz inka
dasz radę bo jestes dzielna..na pewno Ci ciężko...to bez dwóch zdań ,ale my juz tak mamy ,że jak nas trochę zycie pokonuje to popłaczemy w poduche jak nikt nie widzi a potem wycieramy gile i przemy dalej .
wierzę w Ciebie ! dasz radę .
no i zycze ,żeby się udały darmowe pogadanki z mężem.



miłego dnia i kawy smakowitej :-)
 
hej!!!

Zuz-Inka ja cie podziwiam ja to bym sie za moim chlopem zabeczala na smierc chyba :)
'Twoja Ania to wrażliwa dziewczynka, teskni za tatem nie ma jej sie co dziwic:no:. No i gratuluje oczywiscie postepow Marysi :)

Mama super ze robisz to co lubisz . sciskam cie z calych sil!!!

Katrina dziekuje :) czuje sie jak baba w ciazy hehe :) a tak powaznie to te upaly mnie wykanczaja zwlaszcza ze w pracy nie ma klimatyzacji :( ale jeszcze tydzien i na urlop ide :)
Zycze ci zeby pogoda dopisywala tak jak chcesz :)

A ja zaraz po robocie u dentysty bylam bo mnie tak zab rwal ze wytrzymac nie szlo... no i oczywiscie kanalowe... :( nie ma to jak uroki bycia wielokrotna mamusia - mam nadzieje ze przestana mi sie sypac te zeby wreszcie bo jak tak dalej pokdzie to bede 30letnia mamusia z proteza:szok::szok::szok:
 
jejciu jak mnie długo nie było... o sobie zostawiam parę słów na:ninja2:

Wisienka gratuluje synka!!!!
a Tobie Bedi córeczki!
NIECH ZDROWO ROSNĄ WASZE DZIECIĄTKA:-)

Katrina Sto lat dla Kubusia na roczek... widzę ze nadal mój Bruno leniuch taki jak Kubuś... zaczął siadać (smiechu warte bo tylko na miękkim hihihi) ale po za tym jest tak pociesznym bobasem ze tylko go chrupać...

Angelinka zakonczyła przedszkole i bardzo ale to bardzo chce juz do szkoły:-) przed nią pierwszy obóz na 7dni... juz 7lipca jedzie... nie chce nawet mysleć o tym... kiedy Wasze dzieciątka pojechały na pierwsze wakacje bez rodziców? moje chłopaki to Robert jak był w 3klasie a Rafal w pierwszej....


buziaki
 
Sempe - Jakub tez najpierw siadał tylko na łóżku albo na sofie (oczywiście w trakcie przewijania go), a tak zaczął dopiero z 2 tyg. przed roczkiem, ale wtedy jednego dnia siadał,a drugiego dnia wstał, nam teraz trzy czwórki idą jednocześnie, nie mogę narzekać, bo gorzej było przy dwójkach, oby tylko takie objawy były, to super, póki co - jeszcze tyle naszego spokoju, dopóki nie chodzą, ale to już chyba nie długo potrwa,

Ewunia - dziekuję, to ja poproszę lato, a juz przynajmniej bez deszczowe dni, dzieciaki chodza jeszcze tylko tydzień do szkoły i koniec, wakacje, a jak bedzie padało, to nie wiem co wymyślę Alince, żeby mnie nie zamęczyła tym, ze jej sie nudzi.

Mamusia - nie ma nic gorszego dla mamy jak chore dziecko. Kuba przez ostatnie 4 mies. miała trzy razy zapalenie oskrzeli, na szczęście to przy ząbkowaniu, bo lekarz juz mi sugerował, że może jest astmatykiem. Jak dla mnie nie ma objawów astmy, po prostu zeszło mu na dól i zajęło oskrzela. Teraz jest OK i oby juz tak zostało.

Dużo spokoju i zdrówka dla Was i Waszych pociech życzę.
 
Ostatnia edycja:

Hejka
Ja walczę dziś z mega ciśnieniem, aż mnie oczy bolą i puls mam okropnie wysoki, wypiłam butelkę wody mineralnej ale nie bardzo mi pomaga. Czekam na położna i już mnie...:wściekła/y: Wkleję wam tylko moje cudo




Uploaded with ImageShack.us
 
reklama
Do góry