reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Majqa jak Marek??

dzięki lepiej aczkolwiek nikt mi nie zagwarantuje, że po tygodniu nie zacznie się od nowa :( Dzisiaj kolejna wizyta u laryngologa ... Ehh jeszcze zrobię mu wymaz jak doczekamy bo to "aż" po 14 dniach od odstawienia antybiotyku - ostatnio było 7 dni przerwy ... Kurcze a najgorsze, że tu niewiele można zrobić :(

Co do seksu - mhh cóż ja kończę w listopadzie 29 lat ale już korzystam :-):tak::-D
 
reklama
Mowicie ze korzystacie mamuski :-p a ja Wam wyznam ze po 40-tce to dopiero miodzik :-D

Wisienko - powtorze za reszta, piekne z Was dziewczyny a Ty kochana wygladasz jak nastolatka. Juz na fejsbuku podgladalam zdjecia i stwierdzilam ze bardzo dziewczeco wygladasz.

Azile to super ze mozecie spotykac sie z nasza Joas na pogaduszki zwlaszcza ze teraz "rodzina" jestescie. Nie, nie wspominalas nic wczesniej, przynajmniej ja nie doczytalam, az zazdroszcze Joasi takiego zaszczytu! Wspolczuje zmeczenia, mam nadzieje ze znajdziesz jednak chwilke na psychiczny odpoczynek i spowrotem zaczniesz sie cieszyc macierzynstwem.

Mamusiu o jakim bialym baranku Ty piszesz??? gdzie Ty tego barana trzymasz hahahaha

Moja tesciowa odfrunela w sobote a dzis dostalismy w srodku nocy wiadomosc ze tesc jednak zmarl. Cale szczescie ze poleciala...w sobote rano ma byc pogrzeb i nie ma sily zeby moj maz zdarzyl bo w zaden sposob nie doleci nawet gdyby teraz wyszedl z pracy i pojechal prosto na lotnisko na pierwszy lepszy samolot.Widze ze moj m. pomimo ze nie ukladalo im sie najlepiej i zbyt wzorowo jednak zlapal go stres ze ojciec nie zyje :baffled: No coz...smutny sposob na przypomnienie ze wszyscy kiedys odejdziemy...

Hana wakacjowaliscie widze obficie! Super ze mieliscie okazje zwiedzic troszke tego swiata. Dodam tylko ze tegoroczne lato u nas jest tak upalne ze 42 st to ma woda w naszym jeziorze przez ostatnie dwa miesiace. Wczoraj wieczorem to normalnie parzylo po stopach a w dzien nie ma mowy o kapieli.
Dzieci koncza pierwszy tydzien obozu, jeszcze dwa im zostaly, pozniej troche przerwy i szkola :angry: Jakos nie chce mi sie wierzyc ze te wakacje tak szybko mijaja.

Usciski dla Wszystkich !
 
Witajcie
moje bb warjuje i nie mam polskich liter tylko jakieś znaczki. Cięzko się czyta i pisze. Jak wiecie jak to naprawić to dajcie koniecznie znać, bo jak w koncu znalazłam czas to wrrrrrrrrrrrrrrrrrr popsuło się.
mama, madlen, pawimui dziekuję za miłe słowo)))
Co do seksu ...u mnie bosko!!!!!!!!!!
Tylko Pawimi dobrze mi się czyta))
Pawimi kondolencje z powodu teścia
 
Mama - witaj z powrotem z nami.

Pawimi - przykro z powodu teścia, a co do sexu po 40-stce... wierzę na słowo, bo jeszcze nie miałam okazji sprawdzić. Jak juz skończę pierwszą @, to sprawdzę sama.

Wisienka - ja też sie zastanawiałam czy ta na zdjęciu to Ty czy jakaś Twoja młodsza siostra (bo wiem, że masz nastolatka, ale syna)!!

Zaraz zmykam do łóżeczka, bo jestem notorycznie niewyspana - miłej nocki mamuśki!!!!
 
hej
pisze z ranka - poki cisza - bo wczoraj zaczęłam a coś przerwało:-D

haha - czytam o tym białym baranku- haha - wcześniej pawimi nie pomyślałam tak - ale jak zwóróciłaś uwage - to i się cofnełam i czytam jeszcze raz i jak mysle od innej strony o białym baranku to az się obsmarkałam-----no właśnie mamuśka - jaki kolor będzie mieć teraz Twój baranek:-D:-D:-D

mamuś(a jak masz na imię:-p) wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek----zeby wszystko o czym marzysz spełniło się !!! -------a tak w ogle moja matula też ma dziś urodzinki...

pawimi - przykro mi z powodu śmierci teścia - kurcze--- a teściowa zdążyła być przy nim?....niezle przygrzało u Was:szok:

witaj azile - główka do góry - wiem ześ zmęczona - i ta rutyna - jak mama mówi - wyrwij się choć na chwilkę - buziak
katrinka, wisienka - pozdrawiam

czacha mnie dymi już 2. dzien:sorry2:
kurka - jak ja tak nie cierpie:baffled:
wszyscy jeszcze spią

milego dnia kozy
 
HEJ
NIe mam czasu no :p od wtorku jestem z czwórka dzieci - 11-latek - brata syn... ma takie glupie pomysły ze wczoraj juz nie dawalam rady glowa mnie jak zaczela bolec.... :no: modliłam sie by poszli spac.... ale dzis trzyma mnie to ze jedzie juz do domu.... :-D hehehe

Mama, wisienka piękne z was kobietki!!! :-)
Mama WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!! ;-)
I nie trzymaj kciuków za mój spadek wagi :-D kurcze weszlam na wage wczoraj i znów 2,5kg mam mniej w TYDZIEŃ! :szok: ja niewiem jak ja to zrobilam ze 1,5mies a 9kg spadło ! :no: bede musiała garderobe troche wymienic... :eek: :-)
madlen gratki córeczki :-)
pawimi wspolczuje śmierci tescia... ;/
[*]

Oo macie moje FB :-) Eliza Maliszewska | Facebook usune jutro linka zeby nie bylo :p
 
Liza dzięki ;))))

:szok:to co Ty robisz ,że tak znikasz?????tracisz te kilosy bardzo szybko:))
gratki:)

no i ...nie daj się nastolatkowi :)))
ja FB nie mam to sobie nie poogladam ..
 
mamuś - wokół drzwi - budyń powiadasz:-D:-D:-D - noż wybacz:-D:-D ale znowu głupie skojarzenia - w kazdym bądz razie - apetycznie:rofl2:---a urodziny ma moja matula czyli mamusia;-)..no i super wyglądasz-laska- sympatyczna babeczka;-)

ja fb i nk nie mam--- to chyba nie istnieję:-D
liza- co Ty robisz ze tak waga leci????:szok: chyba sie nie głodujesz?!
ide jakies sniadanko zapodać
 
reklama
Hana
skubana Ty ;):):):):))))

w takim razie to dla Mamusi wszystko co naj-niech ma kobietka od życia ;))

i dzięki za komplementa...a imię mam dziwne:baffled:


Azile-dziękuję Ci słodziaku ,że znalazłaś chwilkę by wlecieć ..
odsapnięcia życzę :)
 
Do góry