reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witajcie mauski.Wpadłam zobaczyć jak nasze cięzarówki ale nadal widze trzymają sie twardo. Czekam z niecierpliwościa.
U nas bez zmian, mam nadzieje, ze szef w końcu da mi spokój bo suparł się chyba wykonczyć mnie psychicznie. Dzis odrzucił mój wniosek urlopowy. Z czystej złosliwości. Mam drania dość!Och co bym dała za nową , dobrą pracę
lenka trzymaj sie kochana, zaciskam za was kciuki
mama bądz silna skarbie
pozdrawiam wszystkie wielodzietne
 
reklama
pozdrawiam przed pracką

cięzaróweczki na ostatniej prostej - która wydaje się nie kończyć:-p

strajna - uśmiałam się Ty matko patologiczna:-D
mamuś - tęsknić!!!!!:-( buziać:tak:
wisienka- współczuję szefostwa....gryyy

cieszyć się słoneczkiem

bedi - to u Was taka brzydka pogoda??---podsyłam troszkę słoneczka
ciao
 
Hej:)
Kolejny gorący dzien przed nami;PPP
Cieżaróweczki jak tam? ;-)
Mama :*
Wisienka co za ham z szefa ehhh ;P

No my na podwórko lecim zaraz;P ja na kocyk poczytac ;] potem pewnie spacerek ;P i dzien zleci...
 
Dziś o godzinie 6.35 w Białymstoku przyszła na świat mała Królewna - Martunia naszej Azile. Królewna mierzy 53cm i waży 3470g. Mamusia czuje się dobrze, bo poszło szybko :-D
 
Azile - serdeczne gratulacje :) Teraz dużo spokoju, zdrówka i cierpliwości życzę. I mam nadzieję, że już niedługo pokażesz nam Swe Cudeńko :) Wszystkiego dobrego dla Was :)
 
Azile GRATULACJE!!!!!!!!!! Duzo zdrówka dla małej i niech rośnie ;-) a Tobie siły i duzo odpoczyku!:* Wracaj do nas szybko, czekamy:*
 
cześć dziewczyny ...

ja wróciłam z pogrzebu....porobiłam trochę na ogrodzie...wypiłam kawe i cieniu wierzby i zaraz jadę po dzieci...

odpaliłam bb....bo tęsknię kurczę mać ...
sorry2.gif



u mnie sytuacja wyglądała tak-w piatek I kreska
w sobote termin @...brak
w ndz sikałam drugi raz ipo chwili pokazała sie II kreska słaba....@ brak..
w poniedziałek nadal @ brak
i dzis rano też ..pomyślałam,że wracając z pogrzebu zajadę do superfarmu po test,ale zaszłam do toalety i po 12.oo przyszła @.......
tak wiec ten cykl trwał 30 dni a zawsze mam 25 góra 26dniowe cykle..
znowu los sobie ze mnie zakpił...


na ogrodzie intensywnie działam i to daje mi radość i kopa :)

przytulam wszystkie i ....nic nie wiem co u Was
sorry2.gif

liczę ,że wszystko gra.....


AZILE I JA GRATULUJĘ DZIELNA MAMUSIU!!!
Ukochać Martusię :):**
 
reklama
Do góry