reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Azile - GRATULACJE!!!!!! Dochodź do siebie i szybciutko wracajcie do domku.

Mamusia - ale już coś..... może to ostatni tak zakończony cykl????!!!! Jedna się juz rozpakowała, zaraz druga, a ktoś musi "przejąć pałeczkę"!!
 
Witam :-)
Wlatuje dac znac ze zyje ale malo mnie na BB bo maz w domu jeszcze do konca maja...potem musze sobie radzic sama. Powoli wchodze w rytm.

Pozdrawiam wszystkie!!!
 
Hej
Mamo Tule... :****
katrina to podasz wiesci z usg pewnie ;-)
Zuz_inka to dobrze ze mąż pomaga, trzymaj sie :-)
pawimi co u was? :)

Ale dzis gorąco.... a jutro ponoc lekkie ochlodzenie ciekawe;P
Próbuje nocnikowac Mikołaja ;P plus taki ze idzie 1-2 pampersy dziennie a tak to biega bez;P ehhh by pojoł o co biega... ;P
 
Bry

Ja tylko na chwilkę, bo zaraz muszę się zbierać na wizytę.

Liza - dam znać, aczkolwiek nie spodziewam się zbyt wiele, na pewno mi lekarz powie, że OK, jak wody odejdą, albo dziecko nie będzie się ruszało to jechać do szpitala, za tydzień wizyta u GP

Miłego dnia!!!!
 
witam i pozdrawiam wszystkie :)
wywołuję do tablicy!!!

PAWIMI!
WERONICZKA!
HANA!
BEDII!
JOAŚ!
MARIEET!
FASOLKA!
LIZA!
WISIEŃKA!
ZUZINKA!
EWUNIAF!
SEMPE!
ANNAS!!!
STJARNA!

Gdzie Wy kochane!?? co u Was?

Katrina jak po wizycie ???

Lenka:( jak u Ciebie ?kiedy masz gina?? masz jakies plamienia??
 
Hej
mama05 melduje sie :*
Pogoda sie poprawiła w sensie ze znośna, zaczelam znów warzywka pielić, do tego próby nocnikowania Mikusia i jakos tak musze mniej na kompie siedziec;P
Wczoraj wieczorem burza przyszla i mnie wygnała, a mialam cos napisac;P hehe
Dziś spięcie z mężem... no ale musiałam ten temat poruszyc, zobaczymy co bedzie wieczorem.....
:confused2:

Włąsnie dziewczyny meldowac sie :*
 
reklama
witajcie

Mama - po USG bez zmian... lekarka stwierdziła tylko, że jeśli do następnej środy się nie spotkamy w szpitalu, to za tydzień ostatnie USG i wyznacza mi termin, kiedy mam się zgłosić do szpitala. Reszta wszystko OK.

Od wczoraj mamy niespodziewany atak lata, więc może coś się ruszy.
 
Do góry