reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Lenka - współczuje tej niewiadomej:-:)-(
katrina szczuplutka jesteś i piękny brzuszek. A M to bardzo dzielny facet.
Mój za mną już po miesiącu przerwy chodził i wył:).

A ja około 15 wpadła w szał sprzątania. Wstawiłam 3 pralki. Wysprzątałam łazienkę i zrobiłam w szafie przy łazienkowej generalne porządki. :) Zabierałam sie za tę szafę chyba ze 3 miesiące.
ja.jpg Troszkę rozmazane zdjęcie. To chyba ostanie w tej ciąży:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Azile - miło jak tak piszesz, ale kochana do szczupłości to mi dużo brakuje, na zdjęciu tego nie widać, ale obwód brzuszka mam 116cm, a w doopce 118, więc..... sporo mi tego tam wlazło. Ale cóż takie są uroki ciąży.

Co do mojego G to fakt, uparty, mnie juz roznosi, a on nie wzruszony. Już niedługo - powtarza. Ja mu dam niedługo!!! Poczeka sobie - jak ja musiałam. Wiem, że on sie trochę boi, ale ja na prawdę nie miałam i nie mam żadnych problemów w ciąży, więc za co ta kara????????

Ja tez dziś się wzięłam za robotę - przeglądnęłam za duże ubranka na Alinkę i odłożyłam te, które są na teraz już dobre. Wyprały się już i zaraz je powieszę.
 
lenka - kurcze szkoda, że z wizyty dzisiaj nici;
azile, katrina - piękne brzuszki :-)

Ja dzisiaj robiłam ruskie - 2,5 godz. nie moje ale za to mam jeszcze na 2 obiady w zamrażalce :tak:
 
Witajcie.
Ja mam zamet w pracy bo targi jutro sie zaczynaja i oczywiście urwanie du..y. Wstaje o 5 wracam do domu ok. 19. Obłęd. Dobrze, ze to jeszcze tylko do poniedziałku a potem sie uspokoi. W związku z powyższym padam na ryjek i przebieram nogami bo mi mrówki ze zmeczenia chodzą. Mila zdrowa, młody sie uspokoił, Paweł przezywa chyba 64 miłośc do mnie a teściowa ogarnia dom i Milę a ja nie mam czasu nią się denerwować. No i dzis podjęta decyzja. Starania zaczynamy we wrześniu,po weselu i urlopie))))))Uf cieszę się, ze mamy już termin))))
katrinka, azile ależ macie piekne brzuszki i poobniżane od poprzednich foteczek. Chyba znów niedługo zostanę bb ciocią
lenka bardzo współczuję i trzymam kciuki za dzidziolka coby nic złego się nie stało
mama sorki, ze sie nie odzywałam ale wiesz, masakra. Trzymam zaciśniete i czekam na info. Tak bardzo bym chciała odkładac dla ciebie ubranka...
majqa zdróweczka dla Marusia
hana
&&&&& za działania)))
Liza mam dużo orlików u siebie. Różowe , fioletowe takie w bordo
 
hej
Lenka daj znac dzis po wizycie :*
katrina hehe to nieźle mąz sie posci :-) a Ty z nim ;/ heh ;]
Wisinka trzymaj sie :* Orliki ;-) ja tez mam różowe i fioletowe, i te niebieskie :tak:
Mama i jak tam sie czujesz? ja dzis @ powinnam miec ;/ brzuch niby pobolewa ale czekam, mam nadzieje ze przyjdzie.... ;/ u ciebie za to a kysz! :-) &&&&&&&&&&&&&
Ciekawe co u Zuz-inka.... :-)

Mam jeszcze inne kwiatki ale one dopiero wychodzą.. a niewiem jak sie nazywają, jak zakwitną pokze wam moze Wy znacie... :-)
dzis ciepło :-) zaraz na dwór zmykamy z chlopakami, zobacze czy mi pomidory nie zmarzły ;/
 
Byłamu lekarza
Ciaża powinna mieć miniumum 7, 8 tyg. ma 4,5 ciałkozółte jest za duże zarodka nie widać wcale, nastepna wizytaza 2 tyg jak zacznę krwaic to mam jechać do szpitala albo już nie żyję albo niedługo umrze
 
lenka bardzo mi przykro :-( Tulam Cię mocno.


Witam Was dziewczynki.
U mnie ciąg dalszy braku weny :-/ U nas wszystko dobrze. Czas pędzi do przodu i powoli zbliżamy się do końca roku szkolnego :-) I bardzo się cieszę bo muszę już psychicznie odpocząć od szkolnych "problemów".
 
Lenka strasznie mi przykro...... :-( trzymaj sie....
Weroniczka oo ja tez czekam na te dwa miesiące laby bez szkoły :-) a od wrzesnia juz dwójka moich bedzie szkolniakami.... jak ja to wytrzymam.... :-D


Wróciłam do domu własnie, trawe kosiłam, bo przez 2 tyg sie nie kosiło :szok: zaroślismy ;-) hehehe ale juz oki, od razu innaczej wszystko wygląda... :-)
 
reklama
Lenka bardzo mi przykro :-(
Mamusiu - a Ty prosze zakopac smutaski w swoim ogrodku.
Milego weekendu zycze wszystkim!
 
Do góry