reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Azile dziękuję :)))))

Hana :-płykaj ,działaj ,nie bój się;))
a ja mam dziś 25d.c. na 26dniowe,ale...owu była później więc pewnie cykl się wydłuży...

Katrina śliczna piłeczka:))))
 
już o tej toxo chyba wszystko przeczytałam
i juz nie chcę czytać a nie moge się oderwać
w pierwszym trymestrze jest aż 75% szans ze dziecko sie NIe zarazi ale jak się zarazi to poronienia obumarcia płodua iróżne ciężkie wady
ja chcę tylko wiedzieć czy ono nadal żyje i serduszko biję

Katrina tak Ci zazdroszcze tego brzuszka żebyś szybko bez bólu urodziła slicznego zdrowego dzidziolka
 
lenka trzymam kciuki!!!!
mama trzymaj sie, za Ciebie tez trzymam kciuki! :) a te kwiatki to Orlik :-) śliczny i wieloletni ;-) nie trzeba wysadzac go co roku w tym samym miejscu rosnie i sie "rozmnaża" :tak: polecam jak cos ;-)
hana :szok: hahaha padłam jak to przeczytałam : "pokazać dzidzi światełko w tunelu
laugh.gif
"
Katrina ale co racja to racja, pokazywaliscie dzidzi juz swiatełko? ;-) czemu nie mozecie do konca nic a nic??? :-) piekny brzuś :tak:

Bylismy na dworze :szok: ale zimnooooooooooo.....
 
mama - obserwowałaś cykl? Może @ odpuści? &&&
lenka - jak wizyta? Z dzidzią ok? I co ginek zalecił? Kochana odezwij się!
katrina - wytrzymały ten Twój mąż :szok: nadrobicie po ;-)
azile - jak skurczybyk był to już lada dzień ;-)
hana - no to &&& za działania :-)

Maruś po drzemce wstał z kaszlem takim szczekającym. Zrobiłam mu inhalację z mucosolvanu. Zobaczymy czy się rozwinie ... Oby nie.
 
miałam wizyte na 19 ale lekarz jeszcze w przychodni i dopiero jutro do południa mnie przyjmie i znowu dupa i znowu noc i znowu nic nie wiem
 
reklama
majqa, Liza - tak od 4-5 m-ca... ale juz zapowiedziałam, że po to ja zadecyduję kiedy będę gotowa ( a przetrzymam go, a co!!),
 
Do góry