reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Witajcie. Oj cięzko bywac codziennie. Wczoraj Milusia urzadziła koncert i nie spała pół nocy. Chyba zebole. Oczywiście nie dałam rady. Dziś nadrabiałam zaległości z wczoraj i szykuje się do pracy. Jutro mam zebranie. Po za tym padam ze zmeczenia i zaraz lecę spac póki mała spi
Pozdrawiam wszytskie mamusie a rodzące niebawem wspieram w cierpliwości:-)
 
reklama
lenka - oby wszystko było si czekam na wieści w czwartek i mocna zaciskam &&&
azile, katrina - już niebawem utulicie maleństwa ;)
liza - wpadnij jeszcze w moje jarzynki ;)
wisieńka - skąd ja znam te "śpiące problemy" ehh już chodzę jak zombi ...

Natalia, Maruś już śpią. Iza jeszcze leży. A ja uciekam pod prysznic.
Spokojnej nocy.
 
HEJ
Majqa hehe no teraz pogoda nie odpowiada siedzeniu w warzywkach ale jak sie przejaśni to z chęcią pomogę ;))))
Mamo co tam u was?

Kurcze ale zimno ;P na szczescie zyje tym ze od piatku juz polepszenie pogody i coraz cieplej..... :dry:
 
Liza - dzięki ale wiesz u mnie tyle tego co kot napłakał więc dużo pracy nie ma; czekam tylko na poprawę pogody; a Ty dużo tych jarzynek masz?
 
majqa no tak co by na zime starczylo ;P marchew, cebula, pietruszka, buraczki, pory, selery... ;] do tego mam pomidorki polne i maliny, agrest i porzeczke :D
No i pomagam mamie przy jej warzywach, owocach :) takze zawsze jest co robić... :tak:
 
Liza - Twój Mikołaj jest starszy od Marka o rok i jeden dzień :-); u mnie piwnica ciepła i nie utrzymamy ziemniaków ani jarzyn dłużej niż 2 miechy :/ A posadziłam w tym roku 9 rządków ziemniaków długich na 3 metry (wysadziłam 2 wiadra może z 5 wykopię) i po troszku wszystkich jarzyn w sumie 16 rządków więc niewiele tego mam ;-)
 
majka i liza- Super wam z tak dużymi ogrodami. ja to teraz nei dam rady nic w ogrodzie działać. brzuch przeszkadza.

Ja dziś byłam u ginekologa. Przytyłam 2 kg:szok::szok::szok: w miesiąc. Jutro mam sie stawić w przychodni na ktg.
Pogoda u mnie butelkowa i strasznie ponuro.
 
majqa no ja wsadzilam kolo domu troszeńke ziemniaków,;P a tak to ziemniaki to mamy od tesciów oni sadzą a my pomagamy im zbierac i potem jak jedziemy po klatce czy worku do nas:)
azile hehe 2kg - to moze terz na koniec to wode zbierasz już? :tak: nie martw sie szybko Ci wszystko opadnie po porodzie :-)

A gdzie reszta mamuś?????
mama, pawimi, katrina, sempe...i reszta ekipy! :) taka pogoda i nic?
 
zazdroszcze tych warzywno-owocowych ogrodow....u mnie nie moge, przepisy osiedlowe zabraniaja wszelkich warzywniakow, ma byc tylko kwiatowo i na pokaz. Niestety to sa uroki mieszkania na zamknietym osiedlu, musze sie dostosowac do przepisow. Dlatego kupuje jedzonko z pobliskich farm ktorych w mojej okolicy nie brakuje albo sklepow ekologicznych,
Dzien dobry, juz sroda:-D ale jestem nie wyspana, syn mnie obudzil o 3 rano i chwile rozmawialismy, pozniej nie moglam juz zasnac....
 
reklama
liza - my też ziemniaki dostajemy a te co wsadziłam to tak by na świeże było;
azile, pawimi - no ja mam ogrodzoną działkę 1,37 ha więc można zaszaleć :tak:
azile - to pewno woda no i dzidzia przytyła
 
Do góry