reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

mi.nu - duża z niej dziewczynka! Wspaniale!!!:-)

A mi sie wczoraj laska popsula. Nie mam paragonu do gwarancji, ale sprobuje cos pokombinowac ze sprzedawca. Coneco kupilam na wiosne, wiec nie dawno. Zobaczymy co mi sie uda zalatwic....
Jestem dobrej myśli....
 
reklama
A może jest ktoś w wrzosów :)
Tak właściwie to mieszkam blisko happy mix :) mówicie, że warto tam się zapisać? Jakieś fajne zajęcia by mi się przydały gorzej będzie z czasem wolnym u mnie :)
 
Córę Oliwkę z dłuuugimi włosami :)
W Toruniu od zawsze, do tej pory studentka i mam nadzieję, że zaliczę dwa kolejne egzaminy i nadal będę studiowała. Skończone 21 lat. Wierzę, że Oliwka mi pomoże i będzie współpracowała ze mną, bo muszę przyznać, że w ciąży nauka szła mi dużo lepiej niż na pierwszym roku:p Mąż studiuje razem ze mną na tym samym roku więc zadanie jest trochę utrudnione, bo w tym samym czasie musimy się uczyć i mamy tak samo egzaminy.
 
WITAM JAPANECZKA to rzeczywiście masz problem ale jak masz blisko rodziców zawsze zrozumieją i pomogą.


Dziewczyny tyle nabazgrałyście od ostatniego mojego wglądu, że już nie dałam rady przeczytac tych wiadomości.
Jak ja wam zazdroszczę czasu wolnego ostatnio to nawet nie wiem że żyję :-((
 
Witam dziewczyny, zarowno stałe bywalczynie, jak i nasza nowa kolezankę Japaneczke!

Ja juz dzisiaj padam, nogi mnie bola bo straszecznie sie nalatalam za moim skarbem po ogrodzie. Tatuś kosił trawe, a moj kochany synalek obrzucal nią matke, ojca i piesia. :-D

W weekend planujemy wypad do Gdańska, a tutaj zapowiadaja deszcze. Kurde no, pamietacie moze jakis ostatnio sloneczny weekend, bo ja nie?!:-(
 
Dziewczyny tyle nabazgrałyście od ostatniego mojego wglądu, że już nie dałam rady przeczytac tych wiadomości.
Jak ja wam zazdroszczę czasu wolnego ostatnio to nawet nie wiem że żyję :-((

podpisuję się mika pod Twoim postem :-( fakt, że trochę nadrobiłam i nieźle się uśmiałam z prezentów panieńskich ale już nie będę na to podpisywać.

Japaneczka a ten sklep co masz link pod suwaczkiem to Twój ?
 
reklama
tak tak to właśnie ten sklep

Byłyśmy dzisiaj na szczepieniu bidulka tak płakała, że aż serce ściskało i prawie z nią płakałam.
W końcu udało mi się ją położyć spać więc szybko spadam prasować ciuszki i pakować na wyjazd:) Nareszcie jakieś wakacje będę miała (prababcia będzie bawić mała a ja się końcu poopalam, mam nadzieję, że chociaż trochę słońca załapię) Bo niestety już za dwa tygodnie będę musiała się uczyć bo mam jeszcze dwa czerwcowe egzaminy do zaliczenia, na które nie mogłam iść bo rodziłam:p szczęscie, że wykładowcy są wyrozumiali :>
 
Do góry