reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
musieliby coś zmienić w ramówce, lub w umowie odjąć jakiś program co jest pogorszeniem oferty i nie jest już przedniotem co do jakiego zawierałaś umowę zawierałaś jak było np TRWAM TV a teraz nie będą nadawać ale będzie RELIGIA TV to to jest podstawa że możesz zerwać umowę
 
kur.. no a ja mam to cholerstwo od grudnia że ja nie pomyślałam o tym wcześniej :/
no ale wcześniej też miałam pełno dodatkowych kanałów w gratisie przez pół roku a teraz jak okroili i co chwila brak sygnału to już mi się odechciewa :/
 
Ostatnia edycja:
:-( też chciałabym enke, ale niestety!:-( Mezol nie chce kolejnych wydatkow zwiazanych z talerzem i dekoderami! TLC chyba nie mam, ale rodzinke ogladam na innym kanale. Hmmmm... nie pamietam jakim :-(
 
My byśmy wzięli enkę, ale nie mogliśmy, bo by sygnału nam nie odbierało (mamy mieszkanie po jednej stronie bloku, gdzie akurat sygnał w ogóle nie dociera....;/ byliśmy skazani na Petrusa, bo miał (zaraz po N) najlepszą ofertę dla nas :tak:
 
My mamy MSM, płacę 23 zł na miesiąc, pakiet podstawowy. Tak z ciekawości weszłam sobie na stornę MSM i maja pakiet rodzinny za 49zł z ponad 100 programów cyfrowej jakości. Musze się zastanowić.
popatrzyłam na Petrusa i w pakiecie ogólnym nie ma TVN a w MSM jest, a najwięcej oglądam TVN, Polsat , TVP1, TVP2. TVNStyle, więc lepsze program ma MSM w tym pakiecie podstawowym.
 
Ostatnia edycja:
Rechot no jest ten TLC, ale mężuch będzie fukal, bo ja bezrobotna jestem i teraz on płaci rachunki.
 
My mamy trochę pakietów - koniecznie muzyczny (dla Alana :-D). Dla mnie wszystkie Discovery, NG, BBC i TLC :-D TVN oglądam tylko jak jest DDTVN (ten wakacyjny jest do...).
 
reklama
Do góry