reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Zapomniałam zapytać czy wybieracie się jutro do Dworu Artusa na 16.oo na dzień dziecka?Dorośli płacą 10 zł. A dzisiaj gdzieś byłyście?My nie,teraz mała śpi a Mikołaj pojechał na działkę.
 
reklama
Monika ale zaszalałaś :-))))))))) na zakupach, a co będzie się działo w Artusie??????

Luuuzna wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Dużo szczęścia, radości, pomyślności.

Rechot właśnie dzisiaj niania moja mi zrezygnowała jakieś sprawy rodzinne. Też szukam opiekunki na max 3 miesiące. Później ewentualnie dorywczo.

Anita na niania.pl strasznie się cenią te babki ja swoją( Ta co mi zrezygnowała:-(() znalazłam przez wywieszanie ulotek w okolicy i dałam ogłoszenie na anonsach to od telefonów przez 2 msc sie nie uwolnisz:-))
 
Już Ci piszę-To będzie prezent dla najmłodszych.Dobrą zabawę zapewni program <<Pociąg do bajek<< w wyk.teatru z Krakowa.Będzie można zwiedzić DA w towarzystwie mieszczki i mieszczanina,którzy oprowadzą gości.Ma być też premiera jakiejś interaktywnej książeczki dla dzieci.
Ja nie wiem czy pójdę ale ktoś z Mikołajem na pewno.
 
hej a my byliśmy na lotnisku na festynie masakra tyle wiary i takie kolejki wszędzie :baffled:

Mikka no właśnie myślałam też o anonsach i chciałam porozwieszać ogłoszenia tu w okolicy bo mi by najlepiej pasowało jak by opiekunka była tu gdzieś z okolic gagarina a na niania.pl dałam ogłoszenie i napisała do mnie jakaś laska tu z gagarina 21 lat studentka pedagogiki specjalnej o ile dobrze pamiętam no ale tam trzeba jeszcze wykupić jakieś konto premium żeby w ogóle przeczytać wiadomość :eek:

Rechot no ja bym chciała wydać nie więcej niż 6zł za godz a potrzebuję osobę dość dyspozycyjną i wiek w sumie nie ma znaczenia czy to studentka czy osoba starsza ;) godziny różne np od 6-ej do 15-ej lub od 13-ej do 18-ej tylko teraz w lipcu jak ja mam wrócić do pracy to mój Tomek będzie miał nadgodziny to i na trochę dłużej ale za to bez sobót i niedziel i co trzeci tydzień by miała wolny no i u mnie w mieszkaniu bo w sumie opieki potrzebuje Mati ale na Przemka też by trzeba było spojrzeć w okresie wakacyjnym bo od września to będzie na świetlicę chodził no tak że tak to by wyglądało :-)
 
dobra laski ja już wpisuje na swojego fejsa może ktoś się odezwie i dam namiary do was
Monia to fajnie może być w artusie ale mój chyba jeszcze na takie atrakcje za mały
anita a ty z gagarina bo ja tysz :D może się zgadamy na spacer czy plac w końcu co?
monia chyba wiem nawet który to proboszcz bo nas też namawiał ten tam za OBI kościół ????
a z tym lidlem to tez bym poleciała i zapasy porobiła pudru chusteczek itp
 
Rechot dzięki ja jutro jeszcze będę rozwieszała jakieś ogłoszenia choć jeszcze trochę czasu do lipca zostało :-) a co do spacerku to pewnie że możemy się kiedyś umówić ja zazwyczaj sama łażę po osiedlu :-)

co do ślubów to ja już bym się raczej nie dała namówić człowiek mądrzeje z wiekiem he he
 
anita idź na asnyka to tam za tesko jest wydział pedagogiki i powieś nieodpłatnie ogłoszenie na tablicy może ci się zaoczna trafi jakaś fajna :D
 
dobra laski ja już wpisuje na swojego fejsa może ktoś się odezwie i dam namiary do was
Monia to fajnie może być w artusie ale mój chyba jeszcze na takie atrakcje za mały
anita a ty z gagarina bo ja tysz :D może się zgadamy na spacer czy plac w końcu co?
monia chyba wiem nawet który to proboszcz bo nas też namawiał ten tam za OBI kościół ????
a z tym lidlem to tez bym poleciała i zapasy porobiła pudru chusteczek itp

Ja należę do Chrystusa Króla na Kościuszki.
W Lidlu to mówię Ci istne szaleństwo było jak byłam drugi raz w sobotę to już resztki były a z zapasu to pampki,dla Zuzy podpaski,pasta do zębów dla młodych,dla mamy kupiłam płyny do kąpieli takie lepsze bo niedługo urodziny ma,chyba ze 20 mydeł,soki w kartonie no i sporo drobiazgu innego ale prawie 300 za te 2 wyjścia dałam.
Wczoraj jednak byliśmy na działce,małej kupiłam w tesco jedzonka w 2 pakach bo mojego jedzenia nie chce jeść tak się przyzwyczaiła i dodaję jej ryż lub makaron zależy co dostaje.
A dziś byłam podpisać umowę w Bim Bam Binie.
 
reklama
a ja już mam spokojną głowę młody mi sie dostał do żłobka więc od września rusza do boju.

Rechot, a ten boks jest na 20.00?????
 
Do góry