reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Hejka

Witam nową mamę :-)

My byliśmy dziś w przychodni no i jednak mamy lekką infekcję gardełko zaczerwienione dostał leki i mam nadzieję że w miarę szybko mu przejdzie:happy:

A jak tam laski na spotkaniu było??
 
Hej Luuuzna! Te spotkania to taka troszkę wolna amerykanka - pełen chaos i w ogóle - ale tam gdzie są dzieci nie może być inaczej! Ja byłam zaledwie na paru spotkaniach i bardzo je polubiłam, bo Maciuś może się wybiegać w nowym miejscu, a ja sobie mogę pogadać - a znam tam w sumie tylko jedną dziewczynę, bo akurat blisko mnie mieszka, więc czasem się spotykamy. Jakbym wiedziała, która to Ty to bym chętnie z Tobą pogadała :)) Tam co chwilę nowy zestaw mam przychodzi - mam nadzieję, że się nie zniechęciłaś i będziesz następnym razem :)) Będzie podobnie jak teraz plus jedna mama będzie mówiła o bobomigach - byłam świadkiem jak używała bobomigów ze swoją córeczką - która ma chyba niewiele ponad roczek - i ta dziewczynka potrafi rozpoznać kolory! Mój Maciuś to chyba nawet nie wie, co to są kolory :)))

Jeśli którakolwiek z Was ma przesyt siedzenia w domu to te spotkania są super! Jak będziecie za tydzień to dawajcie znać - jakoś się zgadamy :))

Ja byłam w takiej czerwonej koszuli i latałam po całej sali za moim rozbójnikiem :))
 
eh naprawdę nie kojarzę Cię lil:zawstydzona/y:
Ale Maciuś coś mi świta w głowie...a Ty mnie widziałaś? Byłam w takiej szarej tunice, proste włosy.
 
Luuuzna nic nie kojarzę :) Ale może pojawią się zdjęcia z imprezy to jakoś wtedy coś zobaczę - będę szukać zdjęć na facebooku to dam Ci znać!

Sprawdziłam - zdjęć jeszcze nie ma. To może następnym razem się spotkamy :)
 
Ostatnia edycja:
Luuuzna nic nie kojarzę :) Ale może pojawią się zdjęcia z imprezy to jakoś wtedy coś zobaczę - będę szukać zdjęć na facebooku to dam Ci znać!

Sprawdziłam - zdjęć jeszcze nie ma. To może następnym razem się spotkamy :)

LIL- a nie wiesz czy umieszczaja tam tez fotki z seansow, bo nie moge znalezc fotek ktore robili nam na filmowych niemowlakach, szukalam juz w calym necie i nic...:no:
 
cześć :) właśnie... mam na imię Edyta, a na Stawkach pomieszkuję przy osiedlu Zakole.A jeśli chodzi o ciąże to termin mam na 14.05.2011 jak narzie duży mi sie strasznie do jak narazie ciąża zagrożona więc przymusowe leżenie :( ale jestesmy dobrej mysli.
ps. tak z Ciekawości o jakich spotkaniach mówicie?
 
Ostatnia edycja:
Kasiuch nic o tych fotkach z seansów nie wiem - to jest chyba przez CSW organizowane - więc tam tylko fotek można szukać.

A z tych naszych spotkań zdjęcia są na facebooku - użytkownik mamawmiescie i rodzinainspiruje.

3dith - poczytaj na stronce www.mamawmiescie.pl
 
reklama
cześć :) właśnie... mam na imię Edyta, a na Stawkach pomieszkuję przy osiedlu Zakole.A jeśli chodzi o ciąże to termin mam na 14.05.2010 jak narzie duży mi sie strasznie do jak narazie ciąża zagrożona więc przymusowe leżenie :( ale jestesmy dobrej mysli.
ps. tak z Ciekawości o jakich spotkaniach mówicie?
a to zakole to gdzie to mniej wiecej? kolo czego o tak bedzie prosciej
 
Do góry