reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

cześć :) właśnie... mam na imię Edyta, a na Stawkach pomieszkuję przy osiedlu Zakole.A jeśli chodzi o ciąże to termin mam na 14.05.2010 jak narzie duży mi sie strasznie do jak narazie ciąża zagrożona więc przymusowe leżenie :( ale jestesmy dobrej mysli.
ps. tak z Ciekawości o jakich spotkaniach mówicie?

hehe chyba 2011 :D
Witam również :-)

Lil też sprawdzam od wczoraj na facebooku i nie ma nic ;-) Mam nadzieję, że będą :) BA może gdzieś na jednym zdjęciu będziemy :-D
 
reklama
Luuuzna a gdzie Ty siedziałaś? Bo ja głównie koło słodyczy stałam z Maciusiem, bo tam właził i musiałam go odpędzać :) Kurcze nie patrzyłam na wszystkie mamy bo za duży chaos był.
 
lil_maja
dzięki za link poczytam :)

bobomama24
obok osiedla Zakole tzn. miedzy ul. Strzałową a Okólną okolice Supermarkietu Stawki.

luuuzna
tak racja dzieki juz poprawiłam :))
 
Ostatnia edycja:
Luuuzna no to ja tam "na dół" nie patrzyłam za wiele - niestety ja już na takim spotkaniu nie mam jak posiedzieć :)) Jedynie co pilnowałam, żeby Maciuś po kocykach dzieci nie chodził, bo tam były różne ciekawe rzeczy dla niego :)
 
Witajcie Kochane..
Trochę mnie tu nie było, trudno mi czas na BB znaleźć. Dodatkowo w ostatnim tygodniu mój W. się rozchorował dość poważnie, musiałam Nelcię od niego izolować bo miał zapalenie bakteryjne krtani i tchawicy, lekarz nas nastraszył, że jak ona coś podłapie to skończy się wizytą w szpitalu. Na szczęście chyba się udało i zwalczyliśmy choróbsko.
3dith - witaj na forum :)
Dziewczyny fajne to spotkanie, fajna propozycja, jak często się takie odbywają? Piszecie o następnym tygodniu - nas wtedy nie ma w Toruniu, na cały tydzień wyjeżdżamy, ale po powrocie to ja z chęcią bym się spotkała na kawę na kocyku :) albo choćby na jakiś spacerek z Wami. Trudno mi być na bieżąco z forum więc choć na spacerach można nadrobić zaległości towarzyskie:)
Idę poczytać co tam jeszcze u Was..:-)
 
Hej Lencja - te spotkania będą we wtorki. Za 2 tygodnie będzie spotkanie dla samych mam o 17 w klubie ŁOSIOWISKO (na Podmurnej). I będzie to tzw. wymienialnia - czyli każdy przynosi ciuchy jakie ma na zbyciu, wkłada się do wspólnego wora i potem się wybiera coś dla siebie, a jak coś zostaje to dziewczyny oddają do CARITASU. Ja jeszcze na takim spotkaniu nie byłam, ale chyba spróbuję następnym razem. No i też słyszałam, że jak ktoś nie ma ciuchów do wydania to i tak może przyjść - bo ciuchów jest pełno i można sobie coś wybrać.

Jak gdzieś znajdę plan na najbliższe tygodnie to wkleję. I oczywiście gorąco polecam :))

Dziewczyny mam dwie kreski na teście :))

Miłego dnia!
 
reklama
Hej kobietki :-)

My nadal walczymy z katarkiem i lekkim kaszelkiem :-( noce jakoś całe przesypia tak że najwidoczniej w nocy mu ten katar aż tak nie przeszkadza ale za to w dzień to mi go tak żal bo kurczę nosek zawalony ciągle mu pomagam trochę go oczyszczam ale i tak ciężko mu się oddycha eszzzz z choróbskami :no:

te spotkania to fajna sprawa i jak tylko Mati wyzdrowieje to na pewno będziemy chodzić:-)

lil_maja gratuluję upragnionych dwóch kreseczek na teściku :-)
 
Do góry