reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Lil gratulacje :-)
A to spotkanie z wymianą ciuszków brzmi nieźle :D

Anita
znam ból zapchanego nosa ;/ Aluś też przez to przechodził jedyne co mogę zrobić, to życzyć szybkiego powrotu do zdrówka :tak:

Lencja pogoda dziś do bani nie? Mam nadzieję, że się polepszy do weekendu eeeh.

A ja mam chwilę dla siebie, jak bąbel śpi (a znów śpi)...a dziś znów pobił rekord i spał do UWAGA 9.30 :szok: śmieję się, że na zimę zapada w sen jak niedźwiadki :-D

ojej dopiero zauważyłam, że skończyło dziś moje dziecko 11 miesięcy :szok: jejku za miesiąc roczek :szok:
Już się boję :-D
 
reklama
witam
ja moze nie jestem bezposrednio z Torunia ale mieszkam dosc blisko bo w Grudziadzu
a w Toruniu przez cała ciaze lezałam w szpitalu
i choc nie jestem z Torunia (bezposrednio) moge sie przyłaczyc ?
mama 10 miesiecznej Nicolki
 
Pchelka-jAsne! ze mozesz i witam za razem.
moze cos wiecej o sobie?

Luzna- wszystkiego naj dla alana

LIL- Gratuluje

Anita- duuuzo zdrowka Wam zycze!

MALINA!- gdzie Ty sie podziewasz?????????
 
Pchełka witaj :-):-)

Kasia a jak tam Olek rozrabiaka?:-) ja dziś chciałam pisać czy będziesz na spacerze bo może wpadlibyście na kawkę a dopiero później zjarzyłam że przecież Mati chory eszzz jakaś nietomna ostatnio jestem :baffled::rofl2:
 
Pchełka witaj :-):-)

Kasia a jak tam Olek rozrabiaka?:-) ja dziś chciałam pisać czy będziesz na spacerze bo może wpadlibyście na kawkę a dopiero później zjarzyłam że przecież Mati chory eszzz jakaś nietomna ostatnio jestem :baffled::rofl2:

hej wlasnie bylam przedwczoraj w waszych okolicach, i tez pomyslalam o spacerku...

zycze zdrrowka dla matiego i teraz niestety ma padac do srody!!!!!!!
 
LiL mAjA -
images
:)

witam nową mamę :)


lipa pogoda ;(
anita - zdrówka

Luuuzna -
tort%282%29.gif
 
reklama
Do góry