reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Miłego spacerku dziewczyny! Mój Maciuś poszedł właśnie z babcią na spacerek, a o 12 spać idzie, więc niestety nie dotrę na Starówkę. No i poza tym Maciuś to już w wózeczku za wiele nie pojeździ..Taki etap, że woli pochodzić....

A tak na boku jeszcze to @ wciąż nie ma i już jestem prawie pewna, że to ciąża - tylko mnie te negatywne testy strasznie wytrącały z równowagi, więc sobie obiecałam, że na razie zero testów - przynajmniej do weekendu. Naczytałam się, że testy czasem wychodzą dopiero po miesiącu. Tylko się zastanawiam co to oznacza, bo jeśli chodzi o krew to wiem, że za niska beta może oznaczać, że ciąża jest zagrożona i wkręcam sobie, że jak za mało tych hormonów w moczu to też tak może być - ale mam nadzieję, że to tylko moja wybujała wyobraźnia i że tak wcale nie jest. No nic pozdrawiam i spacerujcie sobie dziewczyny przed tym atakiem zimy jeszcze...
 
Ok to do zobaczenia :) Mój rozbójnik zasnął. Zazwyczaj na spacer wychodzę z nim w południe, więc się ucieszyłam, że o 12.30 zbiórka :)

Okres - temat w sam raz dla mnie :p Po ciąży ma regularny co...50 dni ;-) Muszę iść do ginki, bo boję się, że to może być spowodowane torbielem na jajniku. Chyba że taki mój urok i 6 miesięcy w roku będę oszczędzać na podpaskach ;-)
 
reklama
luuuzna może to i urok może to następna dzidzia:-))

bobomama nieładnie pisać, że się przyjdzie i olać koleżanki czekałyśmy na Ciebie prawie pół godziny :-((

lil_maja ja już bym nie wytrzymała i zrobiła sobie ten test najlepiej z rana

lencja i luuzna Stowarzyszenie "Rodzina Inspiruje!" tam jest info o tym tygodniu bliskości, muszę sie w końcu zapisać na te warsztaty bo zaraz miejsc nie będzie

rechot co się u Was dzieje co z Tomkiem???? nadal chorzy.

reszta lasek co tak ucichłyście???
Kaśka kiedy wyjeżdżasz???
 
Do góry