reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

spokojnie masz jeszcze tydzień nie stresuj się
ja tam tarłam ziemniaki i mi wieczorem wody odeszły a stary miał na 3 dni zapas placków :p
 
reklama
na pewno wszystko będzie dobrze, nam też przedstawiali najczarniejszą wersję, ale na szczęście nie jest tak źle, trzymamy kciuki żeby wszystko szybko się wyjaśniło :)
 
a co tu tak cicho??
luuuzna mi powrót do pracy bardzo dobrze zrobił, a i Weronika szybciej się uczy i nie płacze przy obcych. W tej chwili nie wyobrażam Sobie siedzenia w domu na wychowawczym, choć przyznaje była i taka koncepcja:)

Tylko że ja studiuję ;-)
i zapewne będę się uczyć dalej ;-) Czyli dalej 1 wypłata+koszty studiów+opieka nad małym+kombinowanie z kim go zostawić...

hey laski
wróciliśmy do domu ale niestety tylko do wtorku, badania wychodzą źle i szukaja dalej przyczyn tego stanu jedyne co nas pociesza to to że jestesmy pod opieką dobrych hematologów i onkologów oby wszystko skończyło sie dobrze jestem wrakiem i kłębkiem nerwów


Ania a ja wierzę, że będzie dobrze ;-) Nie łam się! To nie pomaga :no: Tomuś jest w dobrych rękach i wierz w lekarzy! Jak są zaje.... to są :-)

Hej laski!Chyba zostanę mamą wrześniową.Nie jest za optymistycznie,jak nie urodzę do dnia terminu to 30.08 może dać mi skierowanie do szpitala.

Spoko - kiedyś na pewno urodzisz :-) A czy ważne kiedy? Grunt żeby dziecko było zdrowe :tak: Data chyba nie jest istotna ;-)?
 
bobomama, biorąc pod uwage twój stan to chyba nie masz teraz większych szans na etet opiekunki, ale pewnie po porodzie cos sie znajdzie :)
 
witajcie!
pamietacie mnie??
nie zagladalam tu, zrobilam sobie przerwe od bb, ale jestem, i mam nadzieje zebede czesciej zagladac, u nas nic ciekawego, Olek rosnie jak na drozdzach, wazy 10 kg, i chodzi sobie sam w lozeczku, zebow nadal brak:)
 
ta teraz dała --jaaaaaaaaaaaa--- nie wiesz zapomniałyśmy cię na zawsze he he he he
czegoś po weselu wsiunkła ?

witajcie!
pamietacie mnie??
nie zagladalam tu, zrobilam sobie przerwe od bb, ale jestem, i mam nadzieje zebede czesciej zagladac, u nas nic ciekawego, Olek rosnie jak na drozdzach, wazy 10 kg, i chodzi sobie sam w lozeczku, zebow nadal brak:)
 
reklama
Do góry