reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Lencja!Nadal czekam.W śr KTG.Mam nadzieję że w najbliższych dniach coś zacznie się dziać.

No to trzymam kciuki! A co do ktg to mam mieszane odczucia, wg zapisu na ktg to Kornelki jeszcze by nie było na świecie, ja miałam ponad 9 cm rozwarcia i skurcze co 1 minutę a na ktg nie było nic! Życzę aby wszystko gładko, sprawnie i szybciutko poszło i abyś trafiła na porodówce na super położną!!!

lencja[/B] a Ty robiłaś testy z krwi dla kornelci??
Tak, przed wizytą u kardiologa dostałam skierowanie na morfologię z rozmazem i na badanie moczu, teraz będziemy robi,ć dokładnie takie same badania.
 
reklama
widzialam fotki kasiucha na facebooku - laska jak z obrazka :)

NOWY KLUBIK MALUCHA - TORUn




Chcę założyć nowy klub malucha w Toruniu, raczej w centrum dla dzieci 1-3 lat.
Pragnę zapewnić dzieciom rodzinną atmosferę, kontakt z rówieśnikami( czego
często brakuje takim maluszkom), naukę przed urozmaiconą zabawę itp. grupa
liczyłaby 10- 15 dzieci, kadra pedagogiczna.


hymmmm nie moja kategoria wiekowa narazie

od 15 września rusz aqua baby - przyjmuja zapisy wstępne na swojej stronie
 
jop już od dawna najpierw wśród znajomych ale nie wypaliło potem na stronie nianie.pl ale za drogo :(
zostanie mama z małym na 4h
poza tym nie wiem jak to bedzie bo to za mało się zobaczy jak nie prysne na wychowawczy
 
Ja dałam Weronisie do żłobka jak jeszcze nie miała skończonych 7 miesięcy (chodzi do kłapouchego, na ul Chrobrego) i płacę 550 zł może i to nie najtaniej ale nie robią problemu jak odbiorę ja troszkę później i opiekę ma super.
 
Ja mam takie propozycje jesli chodzi o imię: Nadia, Nina, Eliza a mojemu podoba się Paulinka, ale ja wybieram tym razem imię i chyba bardziej przemawia do mnie Nadia.
 
Emilka fajnie i Nadi :) tak słoooodziaśnie

a jak się laski wogóle czujecie????
Monia jak tam - na wylocie wszystko juz coś czujesz że lada dzień???

ale jak ci czop odejdzie albo wody to nam napisz :)
 
Miało być wcześniej ale za małe skurcze chociaż wreszcie są.Mam nadzieję że na dniach,może w tym tygodniu jeszcze.A czop-nie sądzę,z Mikołajem nic takiego nie zauważyłam tylko przed północą zaczęły odchodzić mi wody.
Wszystko przygotowane do zabrania tylko czekam.A to mój brzuś z wczorajszych urodzin.
 
reklama
Hejo Kobitki,

normalnie nie mam czasu na bb :-( więc nie odpisuję wszystkim :sorry:

Moniś miałam wczoraj pisać ale nie dałam rady... Wszystkiego co najlepsze kochana w dniu urodzin, przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania !!!

Zielona- ja zdecydowanie odradzam Nadie... jest ich pełno... ale Nina i Eliza piękne, szczególnie to ostatnie :tak:


 
Do góry