reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Może 16 ??? A luuuzna jaki park koło Ciebie ? bo nie wiem gdzie mieszkasz ?
A idziecie na to spotkanie aktywnych mam????
 
reklama
Luuuzna no właśnie gdzie jest ten park koło Ciebie??

Monika 36 tydzień wiem co to znaczy stanie w kolejkach, a ludzie czasami są bezczelni nikt Ci nie ustąpi, pod koniec ciąży sama bezczelnie pchałam się bez kolejki raczej nikt mi nie zwracał uwagi.
 
Hej mamusie!Pytacie jaki park koło luuuuznej?Widać że dawno nie zaglądałyście na toruńskie mamusie.Przecież tam jest-gdzie mieszkamy to sobie zobaczcie.A, i dużo z Was się tam nie wpisało.
 
Ania TAK TAK ;-) Robisz konkurencyjną imprezę na parkingu?:dry::-D

27.07 wtorek godz. 16.00


Kto chce przychodzi/przyjeżdża ;-)
 
reklama
ok Kobitki jutro o 16 :) mam nadzieję że trafię :) może któraś mi wysłać telefon na PRIV do siebie ? tak w razie jakbym zabłądziła :zawstydzona/y::-p

rechot a Ty się nie zapisujesz na aktywne mamy ??? bo Cię nie widziałam ???
 
Ostatnia edycja:
Do góry