reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Witajcie :-)
Wczoraj byłyśmy na szczepieniu, Kornelka je źle zniosła bardzo krzyczała, wręcz histerycznie i wczoraj cały dzień była marudna, płaczliwa i na każdą czynność wykonywaną przy niej reagowała panicznym krzykiem, nawet spokojnie jej przewinąć nie mogłam.. :szok::no::no: Oj to był ciężki dzień, na szczęście nockę przespała ładnie.

Wczoraj na badaniu lekarka powiedziała mi, że mała ma nieco zasiniałą skórę:baffled: (w sumie za kolor skóry dostała o 1 punkt mniej) orzekła, że to może wadę serca oznaczać i zaleciła konsultację u kardiologa. Przyznam, że nie bardzo wiem, gdzie ją zarejestrować.. Możecie polecić dobrego kardiologa dziecięcego?



Słyszałam że Czarnecki jest dobry - pracuje w dziecięcym szpitalu i chyba tam przyjmuje w tej przychodni :tak:
 
reklama
Już miałaś szczepienie widzę, że dzieci mamy prawie w tym samy czasie urodzone. My idziemy dopiero 3 sierpnia.

Ja słyszałam o babce z przychodni Nasz Lekarz tam na łaziennej ale nazwiska nie pamiętam.
 
Witajcie :-)Wczoraj na badaniu lekarka powiedziała mi, że mała ma nieco zasiniałą skórę:baffled: (w sumie za kolor skóry dostała o 1 punkt mniej) orzekła, że to może wadę serca oznaczać i zaleciła konsultację u kardiologa. Przyznam, że nie bardzo wiem, gdzie ją zarejestrować.. Możecie polecić dobrego kardiologa dziecięcego?

hej, ja zaglądam tu czasem ale nie mam jakoś weny na pisanie:) Jeśli pozwolicie to tez chętnie wybrałabym się z Wami na spacer (jak tylko nie będę w pracy)

Akurat w temacie kardiologów to jestem obeznana bo moja córcia ma wadę serca, Czarneckiego nie polecam, trzymał nas długo w szpitalu bez potrzeby, nic nie tłumaczył a jak już powiedział to fachowym językiem że nic nie rozumieliśmy i trzeba było szukać w necie informacji o co mu chodzi:baffled: Od pielęgniarek dowiedziałam się że u niego przy badaniu dobrze by było jak jest tata malucha (i fakt za każdym razem życzliwiej się odnosił i mówił tylko do męża).
Teraz chodzimy do Zadrozińskiej, nawet fajna babka przyjmuje w poradni specjalistycznej przy szpitalu dziecięcym (w szpitalu tez ma dyżury), żeby się do niej dostać trzeba mieć skierowanie od lekarza no i niestety długo się czeka (chyba że zwolni się miejsce), ona też przyjmuje w citomedzie na ul. skłodowskiej (ale nie wiem czy tylko prywatnie czy na nfz też).
mam nadzieję że pomogłam :)
 
Lencja oby Kornelcia nie miała z serduchem nic :no: Napisz, co kardiolog Wam powie :tak:
Madzia jasne że przyjdź z Weroniczką :))

Anka where are U?
 
Lencja trzymam kciuki !!!!
Madzia- witamy i zapraszamy :tak:
Kobity to co umawiamy się wstępnie na wtorek o 16 ??? tylko napiszcie gdzie ja się dostosuję :-)
 
Kardiolog Zadrozińska przyjmuje też w Cito też do niej chodzimy ale powiem ci że terminy do kardiologa dziecięcego są masakryczne więc trzeba być cierpliwym ;/
 
Kobitki,ja raczej się z Wami nie spotkam.Mimo tego że wreszcie chłodno się zrobiło i leje ciężko jest mi chodzić.Najgorzej z zakupami bo muszę liczyć na to że będę długo stać do kasy.
 
No to wtorek, bo nigdy się nie dogadamy :-D
MIEJSCE? może ten park koło mnie? Potem możemy pójść do centrum ;-)
 
he he he bo cię nie lubią

ha ha ha :p



bedziemy wyglądać jak jakaś manifestacja młodych matek
kto zrobi transparenty ????

a takiego zgrupowanie nie musimy zgłaszać w ratuszu - zeby nas na dołek nie zwineli za nielegalną demonstracje :)
no i dobrze moze komus cos da to do myslenia!:D

no ja myślę he he he. nie no fakt masz racje, ja też uważam że służba zdrowia sama nadaje się na dłuuuuugie leczenie ;)
Racja!!

no dobra co ze spacerem ??????????/
ja sie pisze, ale mam nadzieje z elepiej sie poczuje, bo chyba przeziebiona jestem:(

taaaaa :-D

Ania ja mam dziecko chore ;/
buuuu, zdowka dla alanka!

No to wtorek, bo nigdy się nie dogadamy :-D
MIEJSCE? może ten park koło mnie? Potem możemy pójść do centrum ;-)
jw,:)
 
reklama
Do góry