reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Mi też się nic nie chce :no: Ale muszę jeszcze raz na UMK jechać i na samą myśl odechciewa mi się wszystkiego...
 
reklama
:-) dziewczyny musicie wymyślić miejsce jesienno - zimowych spotkań, bo teraz już nie ma co liczyć na to że pogoda nas będzie rozpieszczała :sorry2: a my z zieloną kulmy się w dwupakach do stycznia :szok: najgorsza pogoda przed nami :-(
 
Tylko gdzie kurcze się pomieścimy? My, dzieciaki, wózki...
Pamiętacie jak się do nas uśmiechali jak spacerowałyśmy?:-D

Ja też się turlałam w ciąży całą jesień ;-) Miałam wtedy czas na książki :tak:
 
Hej

Dzięki za miłe przyjęcie :-)
Troszkę się rozpogodziło :-) ale my i tak dziś spacerek krótki mieliśmy tyle co odebrać starszego synka ze szkoły i zrobić zakupy bo mój Mati troszkę kicha i obawiam sie czy przypadkiem chory nie będzie:-(

Muszę poczytać was trochę żeby tak troszku co nie co o was wiedzieć ;-)
 
Bobomama ja też oby dwóch chłopaków rodziłam w lutym i ci powiem że moim zdaniem chyba lepiej zimą niż w upały chodzić z dużym brzuszkiem :-)

A tak w ogóle to trochę was podczytałam ale trochę jakieś 2 m-ce w tył ;-)

A co do tematu pracy który był jakiś czas temu to ja chętnie też bym wróciła do pracy między ludzi no i druga pensja by się przydała no ale z dwójką dzieci to nie bardzo mogę bo pracowałabym od 6:30 do 17:30 a nie mam tu w Toruniu nikogo kto by mi pomógł no i nie chcę wynajmować całkiem obcej babki do dzieci bo nie wiadomo na kogo się trafi a i przy dwójce dzieci to pewnie musiałabym zapłacić to co bym zarobiła.. ech.. więc poszłam po macierzyńskim na wychowawczy..
 
witam nowe mamy

u nas papiery tomka trafily na konsultacje do profesora bo z wyników nic nie wyszło wiec jest plus ale planuja kolejne badania a to znowu minus mam nadzieje ze nic nie znajda znowu :/

a spacer musi byc kiedy???????w tyg czy weekend????????/
 
Zaglądam tu co jakiś czas no i widzę że nie piszecie tu za wiele :-)

rechot1sb to dobrze że wyniki twojego synka są ok a dodatkowe badania niech robią przynajmniej będziesz miała pewność że wszystko jest ok :-)
 
Rechot to super dobre wieści, że nic nie wykryli. Biedny Tomaszek ale jak na faceta przystało będzie dzielny przy następnych badaniach. Życzymy zdrówka

Anita teraz trochę opuściłam się z netem młody nie pozwala za dużo mi się nim nie interesować :-( spi po 15-30 minut, jak wyjdziemy na spacer potrafi nawet 3 godziny spać, a w domu tak nie chce i się tułamy po tym Toruniu przez 3 godziny od 12, a później odbieram Córkę z przedszkola i uciekamy do domu. A w domu już z 2 dzieciaków dopóki mąż z pracy nie przyjedzie. Odpalam kompa po 20 :-(( Wtedy próbuję nadrabiać :-)
 
reklama
Tylko gdzie kurcze się pomieścimy? My, dzieciaki, wózki...
Pamiętacie jak się do nas uśmiechali jak spacerowałyśmy?:-D

Ja też się turlałam w ciąży całą jesień ;-) Miałam wtedy czas na książki :tak:
ja uwazam ze w jesien i zime jest lepiej, bo chlodniej ale z kolei tyle ubran.... i zakladanie butow z tym wielkim brzucholem....:/

witam nowe mamy

u nas papiery tomka trafily na konsultacje do profesora bo z wyników nic nie wyszło wiec jest plus ale planuja kolejne badania a to znowu minus mam nadzieje ze nic nie znajda znowu :/

a spacer musi byc kiedy???????w tyg czy weekend????????/
oby nic nie wyszlo!
ja do soboty w spotkaniu odpadam,:/

WITAM NOWA MAME:)

dziewczyny K. leci juz w ta sobote... nie zagladalam teraz bo mamy jeszcze troche biegania, a to ostatnie odwiedziny u babci i brata...sorawy papierkowe itp.
takze od niedzieli jestem Wasza:D!!
 
Do góry