reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

No ja własnie dzisiaj sie dowiedziałam, że mi nie przedłuża umowy, bo za długo mnie niby w pracy nie było (3 miesiace przed porodem i 7 miesięcy po) świnie jedne. Musze sobie szukać innej pracy :(
 
reklama
...ale świństwo...jak się może komuś stanowisko przeterminować a co to ku...wa jest kiełbasa czy jogurcik ??? swiniaki naprawde....spoko olej ich znajdziesz se lepszą lepiej płatną i wogole ....będzie git
 
jestem laseczki jestem wiec co u nas szybciutko napisze

jeśli chodzi o sraczke nadal od ponad 3 tyg ma sraczke i bolą go jelitka wiec chyba to na pewno nie była jelitówka podejrzewają alergie na moje mleko ale nikt nie chce pomóc bo odstawienie od piersi to dla nich jakiś dramat wiec recepty na pepti dać nie chcą a dzieciak niech się meczy swinie jedne te lekarze mówie wam ale mam jutro dzieci zdrowe przed szczepieniam i dam im popalić....poza tym nie wiem czy w takim wypadku szczepić

jeśli chodzi o szczepionki to my szczepimy skojarzonymi chyba 5w1 bo 6w1 chyba nas nie stać i rota chyba weźmiemy

mały rośnie w oczkach sledzi przedmioty wzrokiem i zainteresowała go w koncu mata edukacyjna i grzechotki
ładnie zaczyna trzymać główkę jak jest w pionie i jakies dzwieki bliżej chińskim zaczyna nadawać coś jak ejo---ajo czy cóś

ja czuje się zmęczona pomimo to że mały spi ładnie w nocy, zasypiam znim po zabawie między grzechotkami

a kiedy się na spacer umawiamy laski do parku co???? nieby mamy ciepło nie????

a tak wogóle to leci mi przez palce dzień za dniem.
już patrzeć kiedy bedzie koniec macierzyńskiego a ja nie mam co z Tomkiem zrobić niestety, to chyba koniec mojego zycia zawodowego niestety a niby maja pomagac rodzinom nie i młodym matkom a tu duupa

piszcie co tam u was

no w końcu! :-) super, że się trzymacie jakoś :)) a na spacer trzeba iść koniecznie :D:D:D
Ale do jakiego parku? na Bydgoskim???;o
Co do szczepionek, to ja tylko obowiązkowe robię małemu ;)
 
witajcie torunianki!
jestem tu od stycznia Tzn. na bb :p a dopiero was odnalazlam:zawstydzona/y:
jestem Kasia mieszkam na r3, i mam 21 lat, jestem razem z luuzna na gruniowkach, urodzilam synka w sylestra (o 21.55:eek:)
mam nadzieje ze moge do Was dolaczyc, i postaram sie jakos wdrozyc o ile mi na to pozwolicie:):sorry:
 
reklama
witajcie torunianki!
jestem tu od stycznia Tzn. na bb :p a dopiero was odnalazlam:zawstydzona/y:
jestem Kasia mieszkam na r3, i mam 21 lat, jestem razem z luuzna na gruniowkach, urodzilam synka w sylestra (o 21.55:eek:)
mam nadzieje ze moge do Was dolaczyc, i postaram sie jakos wdrozyc o ile mi na to pozwolicie:):sorry:
Witaj i możes wysłać mi zaproszenie do mam toruńskich.
A co do parku o jakim piszecie (Anczaka itd)to mi też pasuje,w końcu blisko też mam,termin mi obojętny ale spotykamy się same czy z maluchami?
 
Do góry