reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

no ja wlasnie od wrzesnia tez bede sie dostosowywac do terminów
a taniec jest w konkretny dzień a fitnes jest całe dnie :D od rana kochana do wieczorka
:D
 
reklama
czyli tak w sumie to nad wszystkim :D ...to tak samo jak ja a w soboty są zajęcie fat burn podobno strasznie pociśnięte są dostosowane do wielkodupców :D
 
jak na oko to te chmurzyce przychodza nie z Bydzi tylko z Solca :)
My na dworku bylismy raptem 1 godzinke, bo wieje i wieje. Tylko sie przeziebić mozna!:-(
 
ja dziś nie wychodze
instruktorki są spoko naprawde fajne babeczki smieszne i luuuźne :D coś o ty z luuzną wiemy jakie w całym tym klubie panują klimaty jest naprawde spoko a i nie wiem jaki to dzien ale sa zajęcia z 2 instruktorkami naraz a ja się tez czaje na boks kobiet na wieczór byłam 2x i strasznie mi sie podobało pot to mi z dupppy do kolan pociekł
 
wiesz ze nie wiem zaraz zobacze to jest na wrzosach a czy tam jeździ 18 to nie wiem ;/ ale staje koło mnie 18stka
no wybór mają mega co co komu w duszy gra :D a w tańcu jaki wybór mnie kusi sexy dance
 
reklama
Do góry