reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

może coś da się wykrzesać z tej popołudniowej pogody chyba ruszymy w dal siną :D mój ma dziś dzień niejadka nic nie zjadła jak dotąd ;/ masakra
 
reklama
hi hi hi a my spotkałyśmy ciotkę Luuuzną ;-):tak: i na szczęście udało się wrócić do domku przed deszczem ;-) miło było poznać ;)

JUPI !!!!!!!!!!! :-p:-p:-p Blanka dziś dostała nową spacerówkę ;-) zaje***** :zawstydzona/y::-p jak tylko pogoda dopisze to jutro śmigamy nowym bolidem :cool2:
 
Nam również było miło poznać ciocię i małą gwiazdę :) Jaka ona piękna jest :-) Na pewno wpadła Alańskiemu w oko - zresztą chciał się całować na koniec :-D My też uniknęliśmy deszczu (chciałam wejść do Lidla, ale darowałam sobie, jak zobaczyłam chmury :dry:)

A teraz news miesiąca - Alański świadomie zawołał mnie (i teściową która akurat wpadła) do kibelka, założył na sedes nakładkę (sam!), posadziłyśmy go, a on zaczął sikać :szok: Normalnie popłakałam się ze szczęścia :-D Oby teraz robił na kibelek, to pampery zejdą na boczne koszty :-D
 
Batonik ta co masz teraz jest boska - szkoda że nie spodziewam się dziecka w najbliższym czasie :sorry: Podobają mi się takie właśnie :tak:
Chyba że masz zamiar ją trzymać kilka lat :-D
 
Luuuzna ale fajnie że Alan zawołał może faktycznie jest już na tyle duży że sam zakumał ;) trzymamy &&&&& żeby mu to zostało, Alański też boski i jaki wstydzioszek hi hi hi, wstydził się troszkę Blani na początku ;)


kupiliśmy bebe confort loola, właśnie R ją dokręca
 
reklama
Witajcie!

Nasz dzień także można uznaćza w pełni udany. Wczesnym popudniem przyjechala do mnie kolezanka wraz z rocznym synkiem. Ksawik bardzo sie denerwował, ze kolega rusza jego zabaweczki,a on ma delikatnie mowiac hopsa na punkcie jezdzika i kosiarki, ale pozniej jakos wyluzował.:-)
Mam pytanko: kiedy organizujemy jakieś grupowe spotkanko?:-)

Ksawek na fotelik Recaro Young Sport (9-36). Wyhaczylam go w promocji za ponad 500 zl.:-)

Luuuzna - pogratulować, zdolniacha z Alańskiego :-)
 
Do góry