reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

ejjj no nie kurcze znowu laski się spotykają a my nadal nie mieliśmy okazji żadnej z was poznać osobiście :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

ech a ja jutro wolne mam a jeśli zaplanujecie spotkanko na weekend to ja mogę w sobotę po południu a w niedzielę nie mogę w ogóle bo pracuję praktycznie cały dzień:-( no chyba że wpadniecie do castoramy i gdzieś na dziale ogród sobie piknik urządzimy hi hi :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

wpadniemy :-D Już dawno miałam do Castoramy wpaść z CIEKAWOŚCI :-D:-D

Rechot
a to mój niuniek :-D

http://image.ceneo.pl/data/products/9669501/i-slodki-seksowny-lizak-penis.jpg
 
reklama
a propo dział ogród kupiłam ukorzeniacz i ide robic se sadzonki bukszpanu hahahahhaahhaahhaa :D a w casto bywam czasem ostatnio po piasek do piaskownicy i po agrowłókninę
 
Erotyczny piknik w Castoramie! Interesujaca propozycja.:-D
Ja mam z panieńskiego byczka z wibrujacym penisem! Przyda sie!?
Luuuzna - ma taki ciemny, bo tylko jedna sztuka byla w promocyjnej cenie :-) a co lizakiem sie nie podzielisz :p
 
o jejku jak piknik to mam jeszcze bidon w kształcie penisa (Słomka jest w miejscu wytrysku) :-D Też wezmę :-D

Grunt to znaleźć 'wspólne słowo' - jak to mawia mój dziadek :-D nasze wspólne słowo to sex :-D

ooo Asienka to chłopaki mają takie same foteliki :-) A jak Ci się podoba? Bo jak dla mnie to rewelka :) Super noty bezpieczeństwa i wygląd :)
 
reklama
Nas trudno nie zauważyć - Batonik od razu jak mnie zobaczyła, to wiedziała kto to :-D


w Casto impreza - Pobijemy się o jakiś sprzęt?:-D
 
Do góry